Search Results

Search results 1-20 of 231.

• Stało i juz nie stoi pozdro dla sojuszu, Viseriona oraz tych co chca Dnia 19-10-2019 10:24:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.585 Krążownik 25.301 Pancernik 12.884 _________________________________________ Obrońca Kecowo [TEREFERE] ________________________________________________ Mały transporter 94 Duży transporter 5.278 Lekki myśliwiec 83 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 2.553 Okręt wojenny 52 Statek ko…

• no dlugo na to musialem czekac ale wazne ze wkoncu Ci sie udalo teraz zostaw surowce na deuter przydaja sie

• Prog przekroczony to wstawie pozdro dla sojuszu, Viserion i tych co chca byc pozdrowieni Obronczyni pogratulowala wiec SzO i jeszcze kilka słow od niej : Kitauke :pozdrow ode mnie moich sojuszników i ukatiego Dnia 18-10-2019 16:54:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Pancernik 6.900 _________________________________________ Obrońca Kitauke [R_R] ________________________________________________ Mały transporter 1.128 Du…

• chcialem po dobroci to wybrales druga opcje i dlatego dostales kontre, a Twoje zachowanie to tez nie bylo za mile, wiec patrz na siebie a nie na innych. Ale koncze na tym uni juz za nie dlugo wiec bedziecie mieli spokoj pozdro

• Witam, Tym razem sie udało cos wiekszego upolowac, obronca pyskaty i twierdzi ze usnelo mu sie z dzieckiem ... przewaznie odbieral fs , lot z opoznieniem bo trzeba bylo poszukac reckow na szczescie sie udalo .... pozdrawiam caly sojusz oraz wszystkich znajomych Dnia 10-10-2019 18:08:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 32.004 Lekki myśliwiec 49.045 Krążownik 27.981 Okręt wojenny 5.649 Pancernik 6.937 S…

• No ładnie trafiles klep eko jak wroce to flote zrobie pozdrawiam i czekam na kolejne zebym mial za co flote zrobic

• jeszcze pic nie zaczolem a Ty juz lacznie ponad 2k % wykreciles czekam na kolejne

• Ledwo wyjechalem na urlop a Ty juz szalejesz gratulacje oby tak dalej

• Ciekaw jestem ile Ci te ow pala rosnie Twoja flota w ekspresowym tempie przetapiaj i do nastepnego

• Brawo Ty oby czesciej i bez nerwow czekam na nastepne

• My spimy a Dris zbiera zniwa nocne graty rosnij w sile

• Witam kolejny spadajacy moon tym razem na troche wiecej % nie udalo sie zlapac miedzy odswiezeniami to trzeba bylo na noc troche slotow zapchac Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 11.31 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 % a po tym juz tylko czekac na dluuugiego fsa pozdrawiam tego co sie wstrzelil idealnie z reckami na zdrowie…

• Wazne ze Ty pomogles mu zrobic porzadek z flota jak zapomnial fs graty i do nastepnego

• Pozdrawiam caly sojusz oraz tych ktorzy chca byc pozdrowieni czasu brak i zapomnialem to wczoraj wstawic Dnia 17-09-2019 11:46:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Pancernik 6.234 _________________________________________ Obrońca Director Perseus ________________________________________________ Krążownik 2.708 Okręt wojenny 1.137 Bombowiec 549 Niszczyciel 100 _________________________________________ Po bitwie... Agres…

• Zwariowana noc ale na szczescie jestem cały Oczy sie zamykały i lot dopiero po 1h od skana, na szczescie obronca dalej spał Krazki zamiast pc to juz wina zmeczenia pozdrawiam caly sojusz oraz znajomych Dnia 16-09-2019 06:06:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Krążownik 13.638 _________________________________________ Obrońca Viceregent Xanthus [IGRP] ________________________________________________ Mały transporter 31…

• Pokaz cała ta rozmowe niech kazdy sie dowie jak bylo na prawde w tych wiadomosciach graty dawczu przetapiaj

• Fever co to ma byc ?? Ty masz eko robic a nie moony ludzia po nocach sciagac ?? a tak na powaznie to gratuluje, surowce wyslij mi na moona Tobie sie nie przydaja pozdrawiam

• dzieki za zaproszenie do tej akcji oby wiecej takich Przetapiaj bo masz tego troche a ja pojde w eko xD obroncy SzO

• Witam wkoncu sie udało tego pana ustrzelic, prob bylo hmm po 20 przestalem juz liczyc ilosc straconego deu sie na szczescie zwrociła Dzisiaj siadło konkretnie, dofarmy wleciały a obroncy dalej nie bylo, pz w całosci zebrany :)) pozdrawiam caly sojusz oraz wszystkich znajomych tych nie grajacych oczywiscie tez Viserion i Bombowy Dnia 13-09-2019 17:51:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [SKB] ________________________________________________ Krążownik 13.924 Okręt wojenny 3.…

• Quote from hell riders: “Gratulowałem na pw zrobie to tez tutaj. Zeol idealnie sie wstrzlił jezeli chodzi o moją nie obecność,brawo za wyczucie. dopóki nie bedzie turborecków wieksze złomy w ciagu dnia będą sie konczyć jak ten. Z tego co kojarze moj oprawca tez juz wiosłował na tym uni i jakos sojusznicy tego nie krytykowałi, Rozumiem sa równi i równiesi ale zasady sa dla wszsytkich takie same. Co do recków, maiłem kilka dopalaczy i troche anty i nie bolało mnie to ze trzeba to kliknąć jak tu ni…