Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Tak jak napisałam na pw jeżeli nie bedzie glosów przeciwko to dodam. Ale na ten moment skladow flot nie widze wiec nie ma czego dodac

• Ten tytuł sobie poprawcie, bo zgodnie z zasadami jest błędny Gratuluje wlotu jak i ogromnego % Pierwsza bańka uni x3?

• Chciałabym by rozgrywka odbyła się w dość spokojnej atmosferze Dodatkowe zgłoszenie przyjmuję skoro nikt nie jest przeciwko, a jeżeli chodzi o podział to proszę o trochę wyrozumiałości Troszkę się osób zapisało, a analiza i dobór też trwa. Weekend przed nami, także miłego wszystkim a urodzony podział pojawi się tak szybko jak to możliwe

• Mamy już podział: S&D Universum Nekkar Edycja 2 [20.10.2019-20.11.2019] Kilka spraw organizacyjnych. - Próg dla Nekkar w tej edycji to 150% - Moony zgłaszamy 12h przed niszczeniem księżyca do mnie w wiadomości prywatnej. Wzór zgłoszenia: nick agresora koordynaty księżyca numer Uniwersum średnicę księżyca nick atakowanego. Przypominam, że nastąpiła zmiana w liczeniu % za niszczenia księżyców i nie jest to już średnica księżyca. Dodatkowo: niszczenia nie muszą już mieścić się w progu, które ustalo…

• AcuqHWw.jpg Dreamfyre - 438,095,327 lajt - 222,379,010 [LIDER] aleks -125,113,812 pszczolkaMa jaja - 64,890,846 haidi - 25,260,650 Johnatan -451,009 debae79f2e017.png Sunfyre - 439,249,062 jumek 228,377,384 [LIDER] dam 69,605,000 ZDOBYWCA 98,237,381 Apeiron 43,029,297 8a95c7356517c.png Meleys 437,986,972 Lord Maul 142,222,654 [LIDER] Czesio 99,610,565 Nihilus 93,654,815 Kurufir 70,523,538 Lutek 31,975,400

• Myślę, że nie będzie to stanowić problemu podział jest w trakcie budowy, także rozgrywka będzie ciekawsza jak będzie więcej osób

• Skojarzenia v. 0.3

Ruda - - Spam

Mocne Full

• ostatnia litera

Ruda - - Spam

efekt

• Ruda

Ruda - - Członkowie Teamu

Quote from Toadie: “No to czwarta partia pytań: Wiedziałam Czy podczas pracy fizycznej starasz się jak najmniej pobrudzić, czy w ogóle się tym nie przejmujesz? Raczej to drugie ;p Nie razi mnie to, że podczas prac fizycznych można się ubrudzić :) Pojechałabyś na tygodniową szkołę przetrwania w dżungli, gdybyś miała za to dostać 50 000 złotych? Jeżeli z kimś to spoko, samemu niekoniecznie :P Starałaś się kiedykolwiek uporządkować myśli, spisując je na kartce papieru? Nie. Jeśli musisz coś napisać…

• Nadchodzi nowe - dyskusja

Ruda - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from kermit: “ciap jak to jest na tych serwerach z multikontami? ” odnośnie multikont: board.en.ogame.gameforge.com/i…ostID=7061963#post7061963

• Chciałabym przypomnieć, że do końca dnia dzisiejszego można zgłaszać do 2 edycji S&D

• Przypominam, że dzisiaj kończą się zapisy do edycji 2.

• Brakuje nam jeszcze jednej osoby więc zachęcam do mobilizacji sojuszników Zapisy są do końca dnia dzisiejszego.

• Ruda Nie Pilnujemy Flot [NPF] 6620415 Lekkie Myśliwce: 5057391 Ciężkie myśliwce: 2028 Krążowniki: 823150 Okręty Wojenne: 356049 Bombowce: 510 Niszczyciele: 48492 Gwiazdy Śmierci: 1991 Pancerniki: 330804 Zima idzie, więc trzeba zacząć latać

Prosimy o wyłączenie dodatków/wtyczek do gry na serwerze testowym. Są one przystosowane do starej wersji gry i powodują problem próbując wczytać strony które w nowej wersji zostały zastąpione.

• Toadie

Bry Dlaczego szampon ma różne kolory a zawsze pieni się na biało? Co jest przeciwieństwem przeciwieństwa? Jak się nazywają te małe rzeczy na końcu sznurowadeł? Czy można myśleć o niczym?

• Ruda

Quote from Ingolf: “Bry dzień Hejo Gdybyś mogła zmienić jedną rzecz na forum, co to by było? Jeżeli chodzi o jakieś poważne zmiany, to dla mnie jest wszystko okej Jeżeli chodzi o głupotki - dodalabym więcej emotek. Czy to prawda, że bijesz młode, bezbronne MODki? Nie. Ulubiony dział na forum? PoO. Czy grasz/grałaś w inną grę od Gameforge? Nie. Jakie jest Twoje największe marzenie? Nie powiem, bo się nie spełni Jak zachęcisz kolegę/koleżankę do obejrzenia serialu "Gra o Tron"? Na ten moment nie w…

Programiści wiedzą o lagu, zostanie on naprawiony tak szybko jak to możliwe.

• ostatnia litera

Ruda - - Spam

sernik

• Skojarzenia v. 0.3

Ruda - - Spam

mobbing