Search Results

Search results 1-20 of 97.

• A mowia ze uni wymiera. Po prostu troche przysypia .... Gratki wszystkim pieknej nieorzespanej nocki, No prawie wszystkim....

• Od samego poczatku uni polowalem, ale nigdy nie dolecialem. Mial 1 moona przez nie wiem ile czasu i tylko tam mial flote. Statkow przybywalo ale on zawsze byl. Zawsze napisal, ze jest, Pytal, czy mi sie nie znudzilo. Ja, ze to juz taki rytulal. Cotygodniowe poswiecenie duzej ilosci paliwa, zeby przynosilo szczesce. Przypadek. Szukalem zagubionej planety jednego takiego i sie swiecilo. Wrecz zaniemowilem kiedy sie okazalo, ze jest zerowy pzt!!! Pol aktywne niedaleko. No to pewnie zbadal astro i …

• Alr wiesz ze te pozdrowionka dla mnie to tylko oolwe pzta ci darowalem ????

• To bylo wliczone w ryzyko. Jakbym dogrywal reki to by zalogowal. Juz na starcie zalozylem ze moge nie zebrac bo to ax 10 minut bylo roznicy ale lup przewyzszal stragy wiec na plus. A z Darkstarem to my tak co jakis czas musimy jakas akcje bo potem se pospamujemy i sie posmiejemy. PS. Gorzej by bylo jakby se pasy przypmnial. Podstawka co do sek by byla. PS2.DARK To taki zart , ty wiesz , ale tu niektorzy pewnie zaraz beda powaznie to brac i sprawdzac albo moze zaczna cie skanowac

• Pieknie wyskanowane. lot przez 120 us i pod koniec oczywiscie ... nie, nie, nie nic z tych rzeczy. \Nie zalogowal, ale jakis typ spod CIEMNEJ GWIAZDY zawinal mi pzta. Dobrze, ze to w budzetowke poszlo. Oczywiscie zaproponowalem mu, ze moze sobie zostawic prawie polowe, bo mimo, ze wlecialem ja, to on dolecial pierwszy do pzta (ja 120 on 1 us. Dziwnwe, ze floty szybszej nie mial ode mnie na takim dystansie liczac dodatkowo, ze opoznialem 5 razy przez ta jego aktywnosc o 1 us obok obroncy) no i p…

• Nigdy nie widzialem tej floty. Oj Zly Janiec!!! Zobaczylem, Zalecialem i Zwyciezylem Tak to szlo? AVE JA Dnia 03-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zielen [Syndykat] ________________________________________________ Pancernik 18.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Zly Jeniec [Pol] ________________________________________________ Mały transporter 781 Duży transporter 280 Lekki myśliwiec 7.594 Krążownik 2.068 Okręt wojenny 676 Sta…

• Gratki wlotu. To dlatego znow mnie spuszowales ss w tych okolicach. Szykowalem sie na niego i jak sobie przypomnialem to bylo chyba 3 minuty po wlocie. Miales blizej haha. [ciach] /offtop /Miikuu

• Takie cos stalo. Spokojna okolica. Zysk jakis jest. Dawno tu nie zagladalem, bo i czasu na gre malo. Dnia 29-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zielen [Syndykat] ________________________________________________ Mały transporter 400 Lekki myśliwiec 500 Okręt wojenny 9.338 Krążownik 29.187 Pancernik 20.002 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Fre4kone ________________________________________________ Mały transporter 2.556 Duży transpo…

• Zaczelo sie niewinnie. Zalogowalem. Nawet nie chcialem zdejmowac u. Kilof poprosil o deuter bo chcial polatac wiec handel no i ... pare skanow. Odwiedzilem kilku starych znajomych i nagle nie wiedzialem co robic z surowka. Kilof na fali ma obronce. no to lecimy. Wymuszona zawrotka no i liczymy. Wyszlo co do sekundy. Niestety od samego rana cale NFZ zaczelo zdejmowac u. Na mysl przychodzila tylko spadajaca kulka. Zaczelismy o 15 wyszlo jak wyszlo. NFZ nic nie wiedzieli. Sprawdzajac co porabiaja …

• Troche strat jak zawsze na poczatku Universum. Stosunki flotowe Dnia 26-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Procurator Wasat [TEREFERE] ________________________________________________ Mały transporter 130 Lekki myśliwiec 90 Okręt wojenny 35 Krążownik 95 _________________________________________ Obrońca Lisa 555 ________________________________________________ Mały transporter 9 Duży transporter 5 Okręt wojenny 30 Recykler 6 Sonda szpiegowska 10 Wyrzutnia rakiet 150…

• Powiem tak : ene due rabe kazdy wie jak ciezko go dopasc. Raz mi sie udalo. Dawno na poczatku uni jeszcze nick mial inny i przeprosilem oczywiscie.. Tym razem to samo. Doszlo do tego, ze nie zauwazylem jego ucieczki i na pustego moona lecialem. Puscil skana na znak pokoju, ale jeden pan magister akurat mnie pushowal swoimi sondami wiec nie zauwazylem. No to przepal 15kk paliwa. Zawrotka. Kilka slotow wolnych no to farmimy idlakow a tu wsrod nich taki rarytrasik. Nietkniety z zadnej strony ksiez…

• Moze was dziwi, ze od jakiegosz czasu nie uzywam znacznika SzO. Robie to specjalnie, bo wcale nie wydaje mi sie to mila perspektywa. Ja tych wszystkich zezlomowanych lubie ... no oprocz jednego, ale jego nikt nie lubi.... wiec nie bede im zyczyl tego, czego ja bym nie chcial .... Wiec Powodzenia w realu .... TAK...

• Lot na planete pod ksiezycami pelnymi flot. 10 slotow. Astro sie nie zgadzalo. No ale jak to czesto powtarzam: Jesli nie wystartujesz.... to na pewno nie dolecisz. Kontry nie bylo. Dnia 22-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor banditt [Syndykat] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 25.306 Mały transporter 1.994 Okręt wojenny 3.000 Pancernik 10.000 Krążownik 20.000 _________________________________________ Obrońca MortyC137 _________________…

• Nie bylem zadowolony ze zrobiem ten skan. Jednak cyferki 21 na moonie to az serce boli zeby nie kliknac. Wiec skan. Flota za duza na mnie nie mowiac o rekach. Minutki sie pokazaly znowu ale i aktywka na innych galach. No to po sprawie .... Cos jednak spokoju mi nie dawalo. Szybki przeglad okolic aktywek i wszystko jasne. Skoro wiem, ze swistaki skanuja, to wiem z kim polece. Spokojny lot. Oczywiscie liczone wszystko dopiero 5 minut przed uderzeniem. Sama koncowka wogole nie kontrolowana bo niko…

• Dnia 11-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor banditt [Syndykat] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 52.226 Pancernik 13.501 Okręt wojenny 9.041 Mały transporter 4.375 Krążownik 21.026 _________________________________________ Obrońca TSWR22 [Noobs] ________________________________________________ Mały transporter 1.099 Lekki myśliwiec 1.097 Ciężki myśliwiec 200 Krążownik 200 Okręt wojenny 100 Sonda szpiegowska 36 Satelita słoneczny 157 Pa…

• Obronca po prostu zapomnial o grze. Na drugiego moona zabraklo moze 5 minut. SzO i udanych wakacji obroncy. Dnia 02-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor banditt [Syndykat] ________________________________________________ Pancernik 7.245 _________________________________________ Obrońca Uncle Sam Oddam [ZLY SEN] ________________________________________________ Mały transporter 1.047 Duży transporter 652 Lekki myśliwiec 13.682 Krążownik 3.916 Okręt wojenny 192 Statek ko…

• W poszukiwaniu nowej planety juz niepamietam kogo natknalem sie na ksiezyc z cyferkami 16. Taki widok, kazdy wie, dziala jak plachta na byka (tak sie to pisze?). Skan. Tym razem policzylem przed startem i wszystko gra, ale zabraknie paliwa na reki. ACS. Sojusz spi. Napisalem do kilku top flociarzy, ale ze to wszystko boty, to zanim odpisali, ja juz lecialem z moim MULTI..... Dnia 01-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor banditt [Syndykat] _____________________________…

• Obroncy SzO jak najbardziej, bo po dluzszej z nim rozmowie stwierdzam, ze jeszcze 2 no moze 3 zlomy i beda z niego ludzie.

• W obawie przed zemsta zaraz po powrocie rekow dalem u. HAHAHAHAHA Udanych wakacji wszystkim zycze

• Powiem tak: Niemily. Przechwala sie. Konto szykuje dla wnukow w spadku (jego slowa)(chyba za kare dodam). 5 startow. Zawsze logowal. Zawsze aktywka gdzies. Stwierdzilem, ze to zbyt podejrzane. No to go zdjalem na szpiega (jesli nie wiesz o co chodzi, to jeszcze sie musisz nauczyc) Odgrazal sie, wiec duze ryzyko bylo, bo tego lotu jak wiadomo opozniac sie niedalo... Dnia 13-07-2019 23:13:41 następujące floty spotkały się w walce: Agresor banditt [Syndykat] _______________________________________…