Search Results

Search results 1-20 of 191.

• Nadchodzi nowe - dyskusja

Das140 - - Porozmawiajmy o OGame

@farcik dobrze, że nie wrzuciłeś jednej rakiety, wtedy jest jazda na całego Szczerze mówiąc? Ta wersja nawet nie powinna się ukazać do testów. Przecież oni musieli to testować, jak taka ilość bugów nie została wyłapana... A tak apropo, kolejny bug: puśćcie na kogoś sondę i patrzcie w zakładce ruchu flot co się stanie jak doleci...

Quote from Czarna Owca: “znalazlem swietnego buga cokolwiek wrzuce do stoczni jest wykonance od reki EDIT: znalazlem regule: postaw 4 poziomy magazynu rakiet --> zbuduj 40 przeciwrakiet --> odczekaj az skonczy sie produkcja --> pojawia sie bug --> wrzuc cokolwiek do stoczni i ciesz sie natychmiastowa produkcja dajcie znac czy dziala ” Wstawiłem 20 przeciwrakiet, ale nie czekałem aż się zrobią Próbowałem skrócić je za Anty. Bez rezultatu, wyskakiwał błąd Wstawiłem do stoczni okręt wojenny i wtedy…

@up Widzę te same pola zniszczeń.

Ja tam buduje flotę, żeby wysyłać ją na ekspedycje Na razie biedna jest, ale po starciach z piratami mam po ponad 2.5mln zysku (flota rozdzielona po 5 ekspedycji)

@KissOfTheDragoon teraz zauważyłem dopiero, że się odnosisz do mojej wypowiedzi Otóż rynek był promowany tym, że będzie można tam kupić od innych te "unikatowe" statki. Ja już mam kilkaset tych "kosiarek", ale wszystkie zakupiłem dzisiaj. Jakiś inny model czy co Na moim multikoncie nie mogłem odebrać statku kolonizacyjnego, aż sam nie wybudowałem jedną sztukę. Ja myślę, że to jest jaki grubszy błąd, bo jest od początku testów, a nadal jest... (no chyba, że nie naprawiają gry na bieżąco, tylko wr…

• Quote from FlyMeToTheMoon: “Po co ludzie graja flota na takim wolnym uni? ” Zapytaj się ludzi z U68, czy też Xanthus-a

@Chris Matters, już odstałem nagrodę, to nie to Dzisiaj już dostałem dwa przedmioty z ekspedycji,a teraz taki smaczek Quote from Fleet Command: “Our fleet has found a valuable artefact. ” I nic poza tym

@KissOfTheDragoon latam na ekspedycje, ale nie w tym rzecz. Jak wysyłam na ekspedycje floty, to między poszczególnymi falami jakby mi przybywało lm-ów... Dzisiaj się raz tak stało i jeszcze raz wcześniej. Stąd moje pytanie, czy też tak macie, czy jestem po prostu ślepy? Co do rynku: Udało się odebrać crawler-y zakupione dzisiaj, ale nadal nie mogę odebrać zakupionych wcześniej crawler-ów or reaper-ów

Pytanie, też macie wrażenie, że statki wam przybywają lub znikają? Chodzi mi o np. Byliście pewni, że mieliście 250 lm-ów, ale pokazuje 251. Bo ja mam takie wrażenie

Quote from roermond: “Jak grałem kiedyś na testowym, to ponowne darmowe doładowanie anty tylko wyrownywalo do 10 mln. Lepiej wydać to co zostało. ” @Art Pytam się zatem, czy dostaniemy 10mln antymaterii czy taka właśnie sumka zostanie ustawiona na koncie.

Niech narazie naprawią to co jest, bo to jakaś masakra. Mam nadzieję że ten guzik "Feedback" działa, bo co chwilę się coś psuje i wysyłam im te wiadomości :d

@Czarna Owca Ile ekspedycji zrobiłeś, że to znalazłeś? Ja dobijam do 60 i żadnego nie dostałem Klasa odkrywców jest super jak nie kupuje się anty (jak ja )

Pionier zwiększa bonus do ekspedycji? Ja wysyłałam bez niego i też mam cuda Co do odbierania, jak skasujecie wiadomość, to nic nie dostaniecie. Usunąłem wiadomość z odbieraniem jednego lm-a i go wsysło (usunąłem ja też z kosza)

@Apofis Ja nie mogę odebrać statku generała mając Odkrywce @Akcelerator Odkrywca zwiększa zyski o 300%, więc dostaniesz x4 AM. Czyli jak zebrałeś 49k, to z tą klasą dostałbyś 196k.

@Grau Tego nie wiem, co wynika z tego: Quote from Das140: “Nawiasem mówiąc, przy event-cie x9 AM, Odkrywcy będą mieli x38 czy x12 ” Wiem jednak, że "normalnie" trafiana antymateria uległa zwiększeniu o 300%

Tak to wygląda na razie: Surowce: 17 Flota: 7 AM: 1 Przedmiot: 0 Nic: 6 Przyspieszenie: 2 Opóźnienie: 5 Piraci: 0 Obcy: 1 Czarna dziura: 0 Handlarz: 0

@Munio_Uni 1 Na razie raz trafiłem mały event, gdzie dostałem 1.520 AM. Będę liczył co i jak często trafiam, więc zobaczymy za miesiąc czy coś nie kombinowali.

@Vegi Można sprzedać kupić surowce/statki/przedmioty (każdego typu, nawet dodatkowe pola) Problem z przedmiotami polega na tym, że kosztują tyle co w imporcie/exporcie. Np. złoty dopalacz deuteru możesz sprzedać od 10k do 13k metalu. W tym aspekcie rynek leży totalnie.

W sojuszu ktoś na pewno będzie miał klasę zbieracza, to kupie od niego wszystkie potrzebne pełzacze 50% więcej wydobycia mi raczej wystarczy w porównaniu do dużego zastrzyku AM. Nawiasem mówiąc, przy event-cie x9 AM, Odkrywcy będą mieli x38 czy x12

Jakby ktoś się zastanawiał. Klasa Odkrywcy również daje bonus do znajdowanej antymaterii (300% więcej). Nadal mówicie, że odkrywca słaby?