Search Results

Search results 1-20 of 293.

• Lord Maul Intergalaktyczne Veto [Veto] 3.397.859 Flota: Lekkie Myśliwce: 1.834.989 Ciężkie myśliwce: 2.833 Krążowniki: 610.112 Okręty Wojenne: 201.703 Bombowce: 14 Niszczyciele: 68.796 Gwiazdy Śmierci: 3.904 Pancerniki: 675.508

• Takie te moje ST dzisiaj krzywe. Kontra na lmy , obrońca lepiej dograł recki , bo mi oczywiście coś wypadło . Pozdrawiam sojuszników i znajomych! FCv1slp.jpg Dnia 04-10-2019 12:25:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Krążownik 250.000 Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca Fajerman [PIWKO] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 497.569 Gwiazda Śmierci 2 Wyrzutnia…

• Czas odrabiać straty. Obrońca zalogował się dosłownie w momencie ataku, jeszcze chwile bym opóżniał wlot to by uciekł. Co najmniej połowa surówki wyparowała. Pozdrawiam sojuszników i znajomych. FCv1slp.jpg Dnia 04-10-2019 08:38:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 56.165 _________________________________________ Obrońca Witman [SDRR] ________________________________________________ Mały transporter 5.000 Du…

• Młyn w domu i komplety brak czasu ostatnio spowodował, że kompletnie zapomniałem o tym, że posłałem ataki. Graty przytulenia surowców, bo trudno to starcie rozpatrywać w kategorii udanej obrony , raczej . Tak czy owak graty i miłego przetopu. Pewnie kiedyś się jeszcze spotkamy

• Fuzja zdecydowanie na tak! Tym bardziej, że ostatnio Nakkar właściwie fuzji nie miał.

• Czołem! Weekendowych wojaży ciąg dalszy. Mógłbym napisać, że starcie bez historii, skan - lot - bum , ale nie do końca tak było. Zaraz po wysłaniu ataku u obrońcy zaświeciła się matka i sąsiedni moon. Ale skoro już poszedł atak to posłałem dofarmy. Ze zdziwieniem stwierdziłem, że wszystko weszło, recki posłane po starciu też przywiozły wszystko. Serdeczne pozdrowienia dla sojuszników i znajomych! [url]https://www.youtube.com/watch?v=ontU9cOg354[/url] FCv1slp.jpg Dnia 22-09-2019 11:04:06 następuj…

• Cześć , cześć , cześć! Takie coś wpadło z nienacka w sobotę. Atak z lekkimi przygodami więc tylko tyle dofarmów. API ze zbiórki recków mi gdzieś przepadło, ale sam raport mam. Pozdrawiam sojuszników i znajomych! [url]https://www.youtube.com/watch?v=7T2RonyJ_Ts[/url] FCv1slp.jpg Dnia 21-09-2019 18:18:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Krążownik 150.000 Okręt wojenny 201.646 Pancernik 200.000 ________________________…

• Dobitka na prawie 7 k % to ja rozumiem! Brawo! Przetapiaj na co chcesz, tylko nie eko.

• Normalnie kosmici odwiedzili ziemianina . Do czego to doszło Gęsi jedzą Gęsi! Sodomia i Gomoria! Ładny bunkier zaorany z sukcesem i na plusie - miodzio!

• Handlarz to handlarz. "Gdy tylko aktualizacja będzie gotowa, niektóre nowe serwery mogą wystartować bez opcji Handlarza w grze." Więc @Starrk nie bardzo wiem na czym opierasz swoje przypuszczenia skoro nie napisali, że tylko opcja wymiany surowców u handlarza nie będzie dostępna.

• Wszyscy na forum zawsze jechali po GF, że dla nich liczy się tylko kasa, a tu proszę taki zonk . Oczywiście zgadzam się, że likwidowanie handlarza na starych uni jest bez sensu, ale brak handlarza na nowych uni to bajka. Nie będzie już graczy z czterema koloniami w dzień po starcie serwera. Przypominam, że handlarz to nie tylko wymiana deuteru. A przecież tacy gracze nabijali kasę GF na potęgę. Także jako opcja do głosowania przy nowych uni jestem jak najbardziej na tak, chociaż raczej się nie w…

• Witam. Takie tam ostatnie wloty. Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH sojuszników i znajomych! FCv1slp.jpg Dnia 18-09-2019 19:50:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 37.340 _________________________________________ Obrońca SiSi [PIWKO] ________________________________________________ Mały transporter 50.300 Duży transporter 63.300 Recykler 579 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwi…

• Wielkie brawa Hubercie! Procent z tych zacnych , zysk świetny , ST marzenie! Przetapiaj i powiem Ci w tajemnicy - chrzanić eko! To popatrzę jeszcze raz No i w ogóle to z zazdrości mnie tu skręca oczywiście . Petrx - SzO!

• Wielkie gratulacje kolego! Nie był to łatwy cel, ale jak widać dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Czekam na kolejne, bo to uni nie jest jeszcze takie martwe jak się niektórym wydaje.

• No to jest mega piękny wlocik! Graty! Zysk powala. Przetapiaj i ładuj naSTępne podobne!

• Przypominam wszystkim górnikom, że dla nich zakładka stocznia jest również dostępna. Wiem, że dla niektórych marzeniem jest postawić bunkier i potem nic nie robić, ale chyba nie o to chodzi.

• Witam. Jak zwykle pozdrawiam sojuszników i znajomych! [url]https://www.youtube.com/watch?v=EQ51hgSxEaI[/url] Dnia 11-09-2019 21:20:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Krążownik 200.000 Okręt wojenny 201.256 Pancernik 604.710 _________________________________________ Obrońca Dracari [AiE] ________________________________________________ Mały transporter 15.247 Duży transporter 70.000 Lekki myśliwiec 4.213 Ciężki myśl…

• Fajny wlocik Hubert. Brawo i czekam na naSTępne.

• @ciap nadal nie ma wytłumaczenia jak przy opcji, w której statek na rynku byłby droższy niż w produkcji, gracze z topki mieliby na tym zarobić dzięki multikontom ? Bo tak twierdzi @edes .

• Trochę te dyskusje wszystkie na wyrost skoro nie znamy szczegółów, ale chociaż pokazują gdzie ewentualnie mogłoby dochodzić do nadużyć i co graczy boli najbardziej. Jednak @edes mógłbyś mi wytłumaczyć jak na tym zarobi skoro kupuje drożej niż jest w stanie wyprodukować ?