Search Results

Search results 1-18 of 18.

• Takie małe gdzieś na krańcach galaktyki a i piniąszki nie poszly na darmo Coraz mniej i mniej nas . Pzdr sojusz .Damy radę Dnia 12-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Angelina [D T] ________________________________________________ Okręt wojenny 6.515 Niszczyciel 4.068 Pancernik 6.775 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Krzysiu1910 ________________________________________________ Mały transporter 393 Duży transporter 569 Lekki myśliwi…

• A zaczęło się niewinnie. Siedzę sobie farmie idle a tu skan od Ninasyn. .Szybki przegląd okolicznych układów i spostrzegam leżący pz na ponad 4 k rec. Oczywiście odruchowo i swoje śmieciary wysłałam . Rzut oka na statystyki -Ninasyn w pkt zniszczonych podskoczył znacznie, wiec to jego sprawka .Skan moona Ninasyn - brak recyklerow i floty bojowej. Wracam do farmienia z czegoś trzeba żyć. . Co jakiś czas spoglądam czy jest jeszcze pz, ze złudną nadzieja ,że zakoszę złom . Pz znika.Robi się późno. …

• Wstawiam żeby nie było plot na dzielni , że przysrosty są a lotów brak . Skan pierwszego moona i taki rarytas oczywiscie jak dla mnie- nielota. . Straty za duże, bo kr poleciały ale zupelnie nie znałam floty a gdzies parę statków brakowało obrońca po zalogowaniu coś podebrał ale 95% pz moje całe szczeście inne wuje były zajęte . Dzięki za doping w0jcie3cha Pzdr dla nowych sojuszników i starych znajomych. Nuriel mam na Ciebie oko . Dnia 17-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: …

• A jednak młodzież dała radę . Gratulacje za spełnienie marzeń Sierotka. Atakującym szybkiej odbudowy i szacunek za podjęcie akcji i organizacje. (ciach!) Moderator mntek:Wycięto cytat usuniętej wymiany zdań

• Złom pod dom. Nie sądziłam że ktoś jeszcze tak lata . Atakujacemu wiecej rozwagi i obserwacji no i szo. A Gołąb się cieszy ze znowu nasłał na ludzia . Dnia 10-09-2018 19:26:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor LOSTER [Dharma] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.003 Pancernik 1.175 _________________________________________ Obrońca Angelina ________________________________________________ Mały transporter 1.985 Duży transporter 310 Ciężki myśliwiec 10 Krą…

• Ten Pan po raz drugi w moich reckach . Tym razem wiekszy % i zysk. przy okazji pzdr od Zuzi dla Navi romans kwitnie Dnia 01-09-2018 -------- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Angelina ________________________________________________ Mały transporter 500 Pancernik 415 Okręt wojenny 1.150 _________________________________________ Obrońca orkysz [AHH] ________________________________________________ Mały transporter 26 Duży transporter 47 Lekki myśliwiec 855 Ciężki myśliwiec 30 Krążow…

• A wstawie co mi tam . Już chyba żadna Pani nie lata. Ostatnio Żona rolnika (albo jej mąż nigdy nie wiadomo kto tam zasiadał) wstawiała ale oddała konto za farbę do włosów . W takim razie dedy dla tej brzydszej części wszystkich -tych i i i .no jeden to ma u mnie focha za brak oswietlenia Dnia 15-08-2018 15:14:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Angelina ________________________________________________ Krążownik 1.001 Lekki myśliwiec 100 Okręt wojenny 900 Pancernik 170 ____________…

• Pomożecie - pomożemy Od Dednessa : Pozdrowienia Dla Czerwonych serduszek ze starego Uni i dla tutejszego 4fun jak to kiedyś pięknie nazywano sojusze a teraz to jakies anglojezyczne skróty albo patologie językowe typu NN czy WSNR Dnia 31-07-2018 18:45:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vaider ________________________________________________ Duży transporter 59 Krążownik 430 Okręt wojenny 30 Pancernik 150 _________________________________________ Obrońca Dedness [4Fun] ____________…

• Co za sierota myli mnie z Sierotkiem (ciach!) Flota byla i ni ma . .Powołać komisje śledcza Moderator mntek:Upominam za flame

• dzięki za linka tak trzymać Tomee i następnych narkotycznych wlotów

• no akcja spontan dzieki za miejsce i lot faannnntastic (3000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 60.000.000. Na polu zniszczeń xxxx znajduje się 349.850.900 jednostek metalu i 229.703.600 jednostek kryształu. Flota odzyskała 30.000.000 jednostek metalu i 30.000.000 jednostek kryształu ja to mam szczescie moje zebraly 25s po starciu puszczone w ciemno ide jutro do kolektury moze lepsza surke trafie pzdr dla znajomych

• Szkoda Ziutka.Lubiłam tego wariata .Dalej lubie .Nie przejmuj sie cyferkami, Tym wspaniałym manwerem sojusz MNS przestał na tym uni istnieć, no bo trudno najemnikow którzy doszli wiazac z nimi. Paru odeszło , reszta chyba z przyzwyczajenia trwa przy tej juz nic nieznaczacej nazwie. Widocznie lubią byc robieni w trąbke . Całe szczescie , że to tylko gra .W realu dostali by parę kratek a recyklerem słoninka i cebula do ZK.

• Wierzba - oczywiscie ze liczylam się z uwzględnieniem mojej prośby . Absolutnie nie mam z tego powodu pretensji.Wiedziałam co i po co pisze .Ale w rózny sposób mozna było to rozwiazać. Aya - broniłeś mnie :,, daj im cokolwiek to cie nie wyrzucą '' - dziękuje bardzo . Nie wiem co masz na myśli pisząc integracja. Na fb wchodziłam ,na czacie byawłam .Wódke miałam stawiać . Może po prostu krytyka bolała co niektórych . Nikomu z byłego sojuszu nie obiecywałam przysiegi wiernosci i odwrotnie.Były skan…

• do śledziu który niby pływa tylko z prądem pewnie nawet nie wiesz bylam w sojuszu MNS 24h ale: Wiadomość zbiorcza od Angelina 04.03.2017 22:40:22 Od: Angelina Moi Sojusznicy jest jedna sprawa ktora chce naświetlić .Jak czesc osob wie z Sierotkiem tworzymy calkiem zgrany tandem. Znamy sie kupe lat. Jesli ktos z sojuszu bedzie lecial na niego, bede go bronic do ostatniego lm. :).Stawiam sprawe wprost i jasno. Jeśli taka sytuacja jest nie do przyjecia prosze o usuniecie z sojuszu. coś tam coś tam c…

• Akcja emocjonująca .Techniczna nazwa to chyba: obrona pod kontrę floty, która kontrowała flotę .Czasy do policzenia łatwe. Gorzej z trafieniem i wyslaniem flot .Ziutek i Msciciel przestrzelili. .Obrona tez na styk i przy jakims lagu róznie to mogło być . Wydaje mi sie, że Panowie z AFGM wogóle nie uwzględnili mojej floty. Po prostu nie znali jej składu i ilośći . Z AFGM zostałam wyrzucona przez B1T przy biernej postawie pozostałych (byłych sojuszników) za odmowę podania danych personalnych i wiz…

• uhuhuhu ależ naprodukowaliście samolocików odkąd mnie nie ma 8k panckow - wow tym się musi fajnie latać piękny % wykręciliście pozdrowienia obroncy SZO

• Senna - no pewnie żem dumna i miło spojrzeć że ciągle sojusz ma się dobrze KBW aleś tych gwiazdeczek na niebie nazbierał piękna ilość dała ogromny rozbłysk gratuluje a obrońcy co tam chce pozdrawiam cały sojusz ONI

• właśnie dostałam linka qrcze ten sojusz to legenda w moim ogamowym życiu jak dotąd nie byłam w lepszym patrzę z melancholią w sercu na GHOSTS cudowni ludzie, wspaniała atmosfera gry, niesłychana dyscyplina i samozaparcie zawodników zaś Arlik to Ronaldo w zespole ciekawe co robi Arlik hehe pozdrawiam wszystkich z którymi grałam w GHOSTS a także wszystkich którzy grali po moim odejściu którego żałowałam Komorników i SS też pamiętam ale GHOSTS jest (BYŁ) THE BEST buziaki chłopaki - powodzenia gdzie…