Search Results

Search results 1-20 of 112.

• Gratki Vizz, jesteś czujny. Dobrze, że są gracze, którzy dają cynka innym. Dzięki Tobie jeszcze czubek zarobił. Marku myślisz, że to urlopwicz leciał czy ktoś inny? Niektórzy chcą, żeby Dex zakończył juz definitywnie karierę na tym uni, przez co skonczyłoby się sponsorowanie was. Wy zaś będziecie kibicować mu, żeby gral dalej - sam bym tak robił, jakbym był po drugiej stronie. Nikt wam tyle sury nie zasponsorował. Dex co zrobisz to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Wtopy Ci się zdarzały i pewn…

• TOP5 SOLO & ACS uni WEZN

radzio zgred - - Starcia Wezn

TOP 1 SOLO

• Zapytajcie lepiej monte ile flota stała, miał sporo czasu na zabranie swoich zabawek. Każdy z was pewnie jakby dostał informacje, że moja flota stoi to by poleciał, wiec czubulus (ciach!) Posłużę się twoimi wpisami: Quote from czubulus.: “Siadło to Siadło Nie Ma Co Wnikać ” Quote from czubulus.: “I teraz jasny przekaż dla owieczek nie tylko zysk się liczy nie raz gra to pokazała. I jak będę miał ochotę ogolic owieczek to konsekwencje mnie nie po wstrzymaj. ” W jaki sposób bym go nie zezłomował t…

• Witam, po długiej przerwie w tym dziale Dostałem cynk i bez większego zastanowienia ruszyłem. Trochę recków brakło, ok 7kkk metalu zostało u KNR Zysk mnie tak nie cieszy jak osoba w reckach Dzięki za wsparcie od starego i nowego soja. Znów obiecałem i słowa dotrzymałem Pozdro dla sojka i znajomych Dawno temu oszczędziłem teraz było inaczej [url]https://www.youtube.com/watch?v=S0RbVxvi5Qc[/url] obrońcy szo Dnia 07-08-2019 19:07:06 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zgredek [SMERFY] …

• Mozecie uważać sie za bohaterow, wasze [ciach] na czele z puklem i devastatorem beda wam poklaskiwac, dołącza do tego wasi znajomi z innych uni i wierni obroncy ale dla wiekszosci graczy byl to pokaz frajetrstwa. Osiagnelicie naprawde duzo, tego wam nie mozna odebrac ale przez to jedno ST straciliscie w oczach wielu. Zapisaliscie sie w historii tego uni z fajnymi ST, poswiecacie tej grze naprawde duzo czasu, to widac i nie ukryjecie tego.. wiele faktow na to sie sklada, czasem ktos nie zdazy kli…

• Dawno mnie tutaj nie było Pozdro dla sojuszników, znajomych i tych co dalej wytrwale klikają % malutki ale zysk przyjemny Dnia 25-05-2019 13:21:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zgredek [SMERFY] ________________________________________________ Okręt wojenny 25.000 _________________________________________ Obrońca LionFish ________________________________________________ Duży transporter 28.486 Lekki myśliwiec 85 Recykler 1 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 1.000 Mała powłoka o…

• Dawno nie logowałem na forum. Po powrocie do tego nałogu wrzuciłem pare ST i nie wdawałem się w dyskusje. Tutaj nie wpada się nie wpisać. Wielkie gratulacje dla marka i czubka. Stało się coś co przewidywaliśmy od początku fuzji. Wybacz Dex, może to co tu napisze nie jest potrzebne ale jak zamierzasz grać dalej to może dzięki temu unikniesz takich wtop... Uważam, że i tak długo zajęło wam poskładanie Dex-a patrząc na to w jaki sposób on gra.. Na oberonie mogłeś fs-a nie robić, miałeś taką przewag…

• Jako, że królowa czekała na więcej, to wrzucam wybity jak kaczka na wietrze to nie mój poziom - Marku, aż takich tekstów się po Tobie nie spodziewałem PRO odbudowy Pozdro OLDY a ktoś tu przedwcześnie wskazywał naszą porażkę zgredek [OLD] vs. ProSkaner [KNR] ~ 252008.53% Dnia 18-03-2019 22:35:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zgredek [OLD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.010.000 Krążownik 275.715 Okręt wojenny 397.362 Pancernik 352.000 _________…

• Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie od ostatniego ST. Cel po powrocie miałem jeden i dość długo zwlekałem, a okazji było wiele. Czasu na grę nie ma, a chęci do gry nie te same co kiedyś. Obiecałem, że zezłomuje kogoś z KNR i słowa dotrzymałem Pozdro dla OLD Dzięki wszystkim za wczorajszą obecność i wsparcie Safar to głównie dzięki Tobie, zmotywowałeś mnie Silver dzięki za wiarę Wolny dzięki za recki PRO Tobie życzę odbudowy lub powodzenia na innym uni I patrzcie jak wasz wąski skończył y…

• zgredek Old School [OLD] GG: - 3051504 Flota: Lekkie Myśliwce: 2010000 Ciężkie myśliwce: 1662 Krążowniki: 275715 Okręty Wojenne: 392000 Bombowce: 27 Niszczyciele: 20000 Gwiazdy Śmierci: 100 Pancerniki: 352000

• Czasu na pilnowanie wlotu nie miałem więc stwierdziłem, że przewietrzę te zardzewiałe stateczki. Lot w układzie więc mogłem sobie na to pozwolić Pozdro OLD Pozdro również dla Vizziona, który specjalnie zostawił na godzinę flotę na moonie i obserwował z daleka czy się skuszę Freeman-owi odbudowy Dnia 16-11-2018 20:09:46 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zgredek [OLD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.500.000 Krążownik 210.022 Okręt wojenny 352.787 P…

• Dex lamko nasza, miałeś straszne dużo szczęścia Dostajesz zakaz na wysyłanie jakichkolwiek statków jak grasz z komórki na wyjeździe Easy bota w ten dzień skanowałem ale nie zwróciłem kompletnie uwagi na moona piterrmerr-a piterrmerr-owi jeśli kończy powodzenia w realu Easy botowi odbudowy

• Gratki nowy sąsiedzie Czekam na kolejne, mam nadzieję, że będą się pojawiać

• Quote from Montezuma: “nic dodać nic ująć, a kolega w końcu trochę odpocznie od ogame ” screen z urlopem No naprawdę ma po czym odpoczywać 4 dni bez urlopu był i złoma dostał. Harował jak wół przez te ostatnie dni zmienił nick 2 dni przed zdjęciem urlopu, posyłał fsy przez 3-4 dni i kolejnego dnia już nie odebrał. Nie będę oceniał tego czy to był push czy nie, od tego jest support. To że ST śmierdzi to każdy ogarnięty wyczuje Myślałem, że na Oberonie mieliśmy do czynienia z pushem i multi ale to…

• Witam po przerwie Procent może nie największy ale straty malutkie, a zysk przyjemny szczególnie w paliwie. A właśnie braki w paliwie zostały mi niedawno wypomniane przez czubulusa Także wziąłem to mocno do serca i dziś pozwoliłem sobie podkraść trochę tego paliwa od członków KNR Obrońcy odbudowy Pozdro OLD-DZ Dnia 03-11-2018 20:55:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zgredek [OLD] ________________________________________________ Pancernik 30.000 ___________________________________…

• To pierwsze moje ST na tym uni i pewnie ciężko będzie o kolejne, bo czasu na grę nie ma No ale jako, że coś wpadło to wypada się ładnie przywitać Także witam wszystkich a w szczególności naszych byłych wrogów u nas w sojuszu cinkoslaq-owi Sz/O - pewnie zbyt mocno wciągnął go piątkowy wieczór i zapomniał o flocie Pozdro dla nowego OLD Dnia 02-11-2018 23:15:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zgredek [OLD] ________________________________________________ Pancernik 80.000 ___________…

• Ciekawie się zapowiada Przyznać się, kto posprzedawał konta z Oberona?

• Podczas sprawdzania jedynego DZ-ta, który nie poszedł na urlop natrafiłem nieopodal na minutki na moonie z taką oto flotą Pozdro OLD Dzięki Silver za dotrzymanie towarzystwa podczas wlotu, inni w tym czasie spali Chancellor Magnetar Sz/O Dnia 26-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zgredek [OLD] ________________________________________________ Pancernik 66.666 _________________________________________ Obrońca Chancellor Magnetar [IW_OI] ______________________________…

• Pozdro OLD Dnia 26-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zgredek [OLD] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca r0gal ________________________________________________ Mały transporter 624 Duży transporter 9.935 Lekki myśliwiec 45 Ciężki myśliwiec 12 Recykler 691 Sonda szpiegowska 3.273 Wyrzutnia rakiet 13.665 Lekkie działo laserowe 3.242 Ciężkie działo laserowe 35 Działo Gaussa 34 Działo jonowe…

• Zmiany na uni

radzio zgred - - DiD Oberon

Prezes nie ładnie tak Ja jestem za zmniejszeniem spalania Będę miał tańsze loty na Ciebie Prezes Chociaż 0,5 problemu nie rozwiąże, bo problem ze spalaniem leży głębiej... Nasze uni nie jest jeszcze takie stare... jak patrze ile kosztuje mnie jakaś akcja, a podejrzewam, że mam najdroższą flotę na uni, to nawet nie chce wiedzieć ile to musi kosztować graczy, którzy mają kilkukrotnie większa flotę od mojej... Jeszcze jak się akcja uda to ma się ten zysk(o ile koszt wysłania floty i recków nie jest…