Search Results

Search results 1-20 of 217.

• Marvin - uni Electra - 65.500.000 pkt Wyrzutnia rakiet : 10.000.000 Lekkie działo laserowe : 10.000.000 Ciężkie działo laserowe : 1.000.000 Działo Gaussa : 100.000 Działo jonowe : 100.000 Wyrzutnia plazmy : 100.000 Wreszcie :)

• Quote from *Doberman*: “Zgłaszam swoją kandydaturę do klubu 5. Zawrócone stacjonuj 20* Doberman [LTs] - Kristo120 [CRANKS] - 557,62% - TOP 3 - Do Wojny 2a. Pułapka na planecie pod falangą 1* ShadowMaster [WTH] - Doberman [aANT] - - 93.57 % - Do Wojny 11. Z niszczeniem moona. [ZOO] JASKA, DOBERMAN, DIV, pOOtheBiLL - Strees [DkAs] - 4449,85% 3. FS na PZ z moona [125] i [126] DOBERMAN, MAXON, MIGOTKA [ZOO] - bosman86 [WIAARA] - 6251,74% + DOBERMAN [ZOO] - bosman86 [WIAARA] - 457,56% 15. FS multilot…

• Mógłbyś chociaż przyznać, że uczyłeś się od najlepszych, tj. ode mnie Graty

• W trybie przyspieszonym - zaktualizowano Forum już (prawdopodobnie) działa tak jak powinno; gracze posiadający 5 punktów mieli dodatkowe 2 miesiące na zdobycie szóstego, pozwalającego im pozostać w zestawieniu - jak widać, od października nikt nie zgłosił żadnego RW. Pozostaje mieć nadzieję, że ludzie sobie przypomną o temacie i uda się go nieco ożywić

• Astronomiczny

Marvin - - Nauka

No. Już lepiej. W świetle widzialnym (a co dopiero w bardziej energetycznej części widma) pył przesłania nam wszystkie gwiazdy w pobliżu centrum Galaktyki. W niskoenergetycznej części widma (np. radio) nie widzimy emisji gwiazd. Jedynie w bliskiej podczerwieni otrzymujemy światło z gwiazd późnych typów widmowych (K, M), które nie jest pochłaniane przez ISM. Zadajesz.

• Astronomiczny

Marvin - - Nauka

Absolutnie nie :P

• Astronomiczny

Marvin - - Nauka

W jakich długościach fali da się zauważyć zgrubienie centralne Drogi Mlecznej?

• Astronomiczny

Marvin - - Nauka

Ja bym obstawiał błysk gamma, ale to raczej na czystą logikę, nie wiem o jaki konkretniej chodzi.

• Chemiczny

Marvin - - Nauka

A po polsku to się nie da? :D Zadajesz.

• Chemiczny

Marvin - - Nauka

30 lat temu odkryto pewne cząsteczki o kształcie pustej, zamkniętej bryły. Jedna z nich przypomina kształtem piłkę nożną. Za to odkrycie została przyznana nagroda Nobla. O jakich cząsteczkach mowa?

• Chemiczny

Marvin - - Nauka

Strzelałbym, że kevlar.

• Chemiczny

Marvin - - Nauka

Znany również jako nitrogliceryna. Oczywiście :) Dziwne, że dopiero po takim czasie pojawiła się odpowiedź. Zadajesz.

• Chemiczny

Marvin - - Nauka

Dobra, to będzie chyba zbyt łatwe, no ale... Związek z grupy estrów, wybuchowy, stosowany w medycynie.

• Chemiczny

Marvin - - Nauka

Radon.

• Elita intelektualna forum OGame szaleje w tych tematach, jak widać. Nie zrozumcie mnie źle. Podobnie jak w wyborach miss czy mistera w RL, nie oczekiwałem tu pojedynków typowo akademickich, ale zgłoszenia przeszły moje najśmielsze marzenia. Najbardziej mnie tutaj bawi ból dupy homofobów, którzy rzucają inwektywami na prawo i lewo, hejtując nawet avatary. Hej, taka mała podpowiedź. Jak wrzucacie swoje fotki na forum, to nie płaczcie, że ktoś wrzuca na avka zdjęcie osoby publicznej, jaką niewątpli…

• Chemiczny

Marvin - - Nauka

No okej, zadajesz.

• Chemiczny

Marvin - - Nauka

Czy teoretyczny atom o liczbie atomowej 200 może być neutralny elektrycznie? Dlaczego? Jaka jest granica możliwości tworzenia neutralnych atomów, jeśli istnieje? (nie mylić z granicą tablicy Mendelejewa - chodzi tu o neutralne elektrycznie pierwiastki)

• Chemiczny

Marvin - - Nauka

Bizmut

• Marvin - uni Electra - 59.000.000 pkt Wyrzutnia rakiet : 10.000.000 Lekkie działo laserowe : 10.000.000 Ciężkie działo laserowe : 1.000.000 Działo Gaussa : 100.000 Działo jonowe : 100.000 Wyrzutnia plazmy : 50.000

• Astronomiczny

Marvin - - Nauka

Tak, lub po prostu ALH 84001. Zadajesz.