Search Results

Search results 1-20 of 61.

• Wielkie gratulacje dla pani Ciap ze sie jej chciało to prowadzic a leyout powala

• Superman - mrumciumciumcium

djezmo - - Członkowie Teamu

czemu nie wchodzisz na metina ?? widziałes jak ładnie Cie ostatnio broniłem ?? czemu nie wysałles zgłoszenia do SpaM AwardS

• NieustraszonA - SzPAMowa Kocica ^^

djezmo - - Archiwum CT

a to psikus czo porabiasz jak sie nie uczysz ?? czo porabiasz jak sie uczysz ?? czo porabiasz ?? czemu nie odpisujesz czemu tak malo Cie w 319 ?? czemu ??

• Linkownia ... Miejsce na ciekawe linki

djezmo - - Spam

Quote: “Angra napisał(a) onet.pl Buahahahaha no nie mogę co za strona xDDD :quasi:” jaja jak berety :lol: skad wyczasłes tego linka ??

Quote: “Hellgirl napisał(a) djezmo - już Superman powiedział, ale powtórzę dla formalności ^^: Jeśli od Twojego ostatniego posta teamowiec się nie wypowiedział, zedytuj swój poprzedni post zamiast pisać następny.” Karolinko, ale ja chciałem ale to jego wina, on mi kazał, a co gorsza ... chciał zebym został zbanowany przez ten czyn Quote: “VI - zbanować ezmo xD” ja sam z siebie nie łamie regulaminu Superman Ile masz lat Mówisz ze Silesia to czemu nie godosz po waszemu, ke ?? Najwieksza przygoda Z…

Quote: “Selene77 napisał(a) czemu zabrałeś mi warnika? ; (” to moja wina nie win go ..... dzien dobry Clark piec skojarzen do kazdego ze słów spam --->> moderka --->> ogame --->> Truskawa --->> Iwonka --->>

rozwin skrót Superman kogo ze starych spamerów brakuje Ci najbardziej czemu spam to zło minimum 5 zdan jak Ci sie układa współpraca w team ponawiam pytanie : < ulubiony temat w spamie

meczace ?? i bardzo dobrze poka focie swoje prawdziwe :>? chcesz uciec z Poslki ...... why 319 a nie np st albo DiD ulubiony temat w spamie masz moc która daje w kosc :>??

dzien dobry Panie Superman jak to sie stało ze jako osoba nie pełnoletnia doistałes sie do team czy to prawda ze wysłałes do ZODO dowód swojego taty jak tam Lois :>?? czemu nie jestes patriota ?? kryptonit.jpg hrhrhrhrrh

no wreszcie czemu tak pózno ?? co to znaczy byc prawdziwym spamerem ?? bez dedykacji .....

djezmo - - Spam

i jeszcze mnie bijom

djezmo - - Spam

Quote: “Pysia^^ napisał(a) Quote: “Superman napisał(a) Ciekawy profil, znaleziony na forum ... board.ogame.onet.pl/profile.php?userid=241620 8-)” Byl ciekawszy ale ktos ukradl warnika ;(” to przez mnie warniki pouciekały

• Nowe Filmy

djezmo - - Muzyka i Film

Quote: “Devil InSide napisał(a) Wg. mnie Mgła była średnia. Po Kingu spodziewałem się czegoś więcej Najbardziej oklepanym momentem były owe macki (100 lat wstecz?), aktorzy byli średni a nawet mizerni Z takich momentów bardziej drastycznych to była końcówka (w samochodzie) xF” Sredni to chyba zbyt duzo powiedziane. Film miał być: "Najlepszym filmem grozy tego roku" a to co ?? Nic. Ani to straszne, ani śmieszne. Wszytko juz na poczatku sie wyjasnia .... Efekty specjalne :lol: juz lepszy był smok …

djezmo - - Archiwum CT

własnie spostrzeglem ze na rece mam Twój autograf i serduszko :o co to znaczy witam po zlociku

• Gienek

djezmo - - Archiwum CT

/plask ten ... no ... ile masz lat ??

djezmo - - Archiwum CT

/me slaps przyjedz do pzń

• Nowe Filmy

djezmo - - Muzyka i Film

Ostatnimi czasy miałem okazje obejrzeć "I am Legend" nie wiem czemu ale przez cały film miałem dziwne wrażenie ze scenariusz został ściągnięty z "28 dni póżniej" filmy odpowiadają ta samą historię. Plusy filu to zdecydowanie świetna sceneria i gra aktorska, Will pokazał ze jest prawdziwą gwiazdą. Na filmie sie zawiodłem, dużo od niego oczekiwałem i sie przejejechałerm.

• Stivi - Spamowy PieZ

djezmo - - Archiwum CT

ta odrazu nie loffam te słowa mnie zabolały .... dlaczego mnie tak ranisz .....

• marcik - szefowa szefow;)

marcik Jak studniówka :>?? Sukienka jest prosze o opis Odliczasz dni:>?? Dużo marcikujesz ??

• Billek

djezmo - - Archiwum CT

pierwszy post Jak sie wabi twój pies :>?? Zamienił byś go na innego zwierza:>?? Co to znaczy być jak Billek :>?? Idlujesz na jakimś spamerskim kanale :>??