Search Results

Search results 1-13 of 13.

• Gratulację. Ile razy mi slinka ciekła na tą flote... I to właśnie na nim padły mi 4 GSy , a moon został Co sie odwlecze to nie uciecze Ważne , że w soju zostało Przetapiaj i baw się dalej

• Minutki , skan , lot i bum. Niestety nowy właściciel zalogował się ciut za późno , ale jak stwierdził , nie samym ogame człowiek żyję. Pozdrawiam SKB. Dnia 16-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mefi [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.649 Pancernik 10.837 _________________________________________ Obrońca BumBum [Vendetta] ________________________________________________ Mały transporter 20 Duży transporter 651 Lekki myśliwiec 27.7…

• Skan , minutki , lot - oto cała historia : ) Nie potrzebuję 15 życzeń , mam tylko jedno : aby grypa jak najszybciej przeszła bo człowiek nie może normalnie funkcjonować. Pozdrawiam cały sojusz SKB i ludzi z nim powiązanych :P Złom cały mój ... Dnia 13-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mefi [SKB] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 50.000 Okręt wojenny 1.937 Pancernik 9.237 _________________________________________ Obrońca Master of Dar…

• Wbrew pozorom i kilku złomach obrońcy , nie jest łatwo go upolować. Jednak jak się ma 1 układ to lata się do skutku : ) Pz wyzbierane szybciutko przez obrońce ... mi został delikatny plusik i %. SzO i życzenia urodzinowe dla żony Ernestpa : ) Pozdrawiam SKB. Dnia 12-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mefi [SKB] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 50.000 Krążownik 9.999 Okręt wojenny 1.934 Pancernik 9.149 ________________________________…

• Quote from stresS: “Ktoś kto ma łeb na karku kisi na czarną godzinę dopalacze i jakieś drobne sumy antymaterii i krytykowanie takiego podejścia jest nie na miejscu. ” Ktoś kto ma łeb na karku drogi kolego , zbiera statki na fsa , a nie dopalacze Quote from Crion: “Quote from GramBoLubie: “Jeśli nie widzisz rożnicy na wydanie w badania , a recki po pz to gratuluję. Nie zrozum mnie źle , ale chyba nie chodziło o to na co wydajesz anty tylko o to , że na 20 graczy 2-3 ((honorowych , tak tak są jesz…

• Quote from hell riders: “Bo jaka to róznica czy wydajesz jak na recki skracanie badań czy inne dopalacze to element dozwolony w tej grze ” Jeśli nie widzisz rożnicy na wydanie w badania , a recki po pz to gratuluję. Nie zrozum mnie źle , ale chyba nie chodziło o to na co wydajesz anty tylko o to , że na 20 graczy 2-3 ((honorowych , tak tak są jeszcze tacy) zostawiłoby złom bo "niby" agresor na niego zasługuję. Popatrz na kilka RW , gdzie obrońca się loguje , wymienia kilka pw i zostawia agresoro…

• A dlaczego masz odrabiać gdzie indziej ? Obrońca na urlop idzie ?:P Wiem , ze brak zbiórki boli ( mnie nawet 5kk ) , bo nie po to się złomuje by nawet swoich strat nie zebrać. Ryzyko wliczone w zabawę. Jednak ktoś mądry kiedyś powiedział: " ST dla chwały , farming dla zysku " i tego sie trzymajmy. % pozostanie , zabawa jest a pkt ? Coz ... patrz wyżej. Szczere gratulacje za procent. Ps. Zawsze bawi mnie fakt jak ludzie odwracają sytuację. Agresor to lama bo nie pozbierał , obrońca mistrz bo sie …

• Quote from Constantine: “Po primo to gratulacje wlotu bo flota wrocila z fsa goscie sie zwalili a że wódeczka zawsze dobra jest to tylko wlazlem i mialem wyslac fsa ale... i tu moja pani z tekstem "znowu gra najwazniejsza" no to odlozylem sprzet bo przeciez to tylko gra a i tak nic zlego sie nie dzieje no i do wódeczki stek gotowy Po drugie to nie wiem czy atakujący wyszedł na Plus, biorąc pod uwagę ilość lotów na mnie (18) i spalony deuter, którego na bank dużo było. Ale cóż na tym ta gra poleg…

• Wyskanowana ... zestrzelona ... Pozdrawiam SKB! Dnia 08-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mefi [SKB] ________________________________________________ Pancernik 8.100 _________________________________________ Obrońca Captain Leonis [xxx] ________________________________________________ Duży transporter 85 Lekki myśliwiec 601 Ciężki myśliwiec 723 Krążownik 169 Okręt wojenny 1.540 Recykler 23 Sonda szpiegowska 17 Satelita słoneczny 5 Niszczyciel 96 Pancernik 231 Wyrz…

• Ogame to gra błędów ... Jedni je popełniają , inni wykorzystują. Klimek ładnie pogratulował , także SzO jeśli będzie. Świętował z żoną i jakoś tak się stało : P Flota jest na jakiś czas ... żona powinna być na zawsze ; ) Mimo braku 1600 recków , zbiórka mnie satysfakcjonuje. Podziękowania dla SKB za dobitki oraz próby pomocy przy zbiórce. Dnia 07-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mefi [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 10.185 L…

• Na przywitanie. Dzięki Mefi za zaufanie. Pozdrawiam Skurczybyków. Dnia 03-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mefi [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.000 Pancernik 6.175 _________________________________________ Obrońca Ernestp [F-N] ________________________________________________ Mały transporter 13 Duży transporter 463 Lekki myśliwiec 4.960 Ciężki myśliwiec 79 Krążownik 183 Okręt wojenny 1.940 Recykler 417 Sonda szpiegowska 75 …

• Obrońca ładnie pogratulował także SzO. Złom zabezpieczony, Pozdrawiam SKB. Dnia 05-09-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mefi [SKB] ________________________________________________ Pancernik 6.959 _________________________________________ Obrońca mala_czarna [F-N] ________________________________________________ Mały transporter 35 Duży transporter 1.233 Lekki myśliwiec 4.516 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 3.077 Okręt wojenny 454 Recykler 698 Sonda szpiegowska 119 Bombowiec 1 Pa…

• Witam serdecznie. Obrońca pali się jak choinka na Boże Narodzenie. Palił się po 3 , palił się o 7,8,9 ... podczas mojego 35 minutowego lotu również się palił ... Ba ...nawet palił się po ataku przez kilka godzin. Wniosek nasuwa się jeden ... Pozdrawiam starych/nowych sojuszników Dnia 06-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mefi [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.700 Pancernik 7.169 Sonda szpiegowska 1 ______________________________…