Search Results

Search results 1-20 of 320.

• Przepraszam obronce za ten wlot, nie wiem co mnie podkusilo... KUPIE DEUTER Dnia 06-10-2019 04:56:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dr Lucjusz [NFZ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 645.173 Krążownik 109.492 Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca zxvxv [ZBOWID] ________________________________________________ Duży transporter 1.310 Lekki myśliwiec 2.180 Krążownik 1.805 Okręt wojenny 2.986 Recykler 990 Sonda szpiegowska …

• Wysyp zbanowanych?

Lucky Gal - - DiD Galatea

Wiesz.. jest taka zasada rodem z gimnazjum "nie poruchasz sobie bracie gdy ci gownem smierdza gacie" no i panowie koniobijcy dostali po kilka dni odpoczynku za nieudolna probe multi/pushu

• Dzieki za info ze JNR stoi dobudzic gada nie takie proste gz czujnosci

• Lucky Gal - wulgaryzm, flame

Lucky Gal - - Starcia Galatea

Biedny dark nameczyl sie na sciaganie moonow obroncy, niestety nie pyklo [ciach] ale co sie odwlecze to wiadomo... do Lucka wkoncu trafi a tak juz powaznie to niefart, obronca stal dlugo dlugo ale jakos nie w kolorki byly mi loty z tele jadac autostrada w tak aktywny na naszym uni dzien jak dzisiaj i zaczekalem na powrot do chatki- niestety tym razem czas zadzialal na moja niekorzysc, obronca zlogowal 4min przed 30 minutowym wlotem i tu znowu pasuje wkleic sojuszowi klasyk [ciach] no ale nie nap…

• Jak to sie w naszym NFZ mawia "czas leczy rany" takze banditt powinien wybaczyc w niedlugim czasie, nie placz Dark, my Cie lubimy i to sie liczy gz starcia

• Nie ma takiego latania bez zezwolenia Gz Panowie, agresor juz na urlopie, szybko wyhamował

• Gz Darkstarusie jak to [ciach] brzmi hahah:D a teraz "nie mam czasu, trzeba [ciach]" i lecimy po kolejne //wulgaryzm //Miikuu

• Poznajmy się! ;)

Lucky Gal - - DiD Kalyke

O skar kope lat, valki jeszcze gra?

• Mi sie nie chcialo juz tych planet dobijac ale widzialem ze sura stala :p

• Niestety zawsze wypowie sie ktos kto nie ma pojęcia co pisze ale pisze dla samego napisania typu Farnah... Problem z obstawka czy to GS czy innych misji jest taki ze masz male pole manewru, jak dobrze wiecie (albo przynajmniej akcel wie) tomek widzial flote i mial sie cofac jednak ogame dziala jak dziala i nie zdążył, akcel musialby miec cholerne szczęście zeby zebrac ten zlom bo tu akurat on sie musial dostosowac- a wiec mowiac ze tomek umie latac tylko po gornikach mozna powiedziec ze akcel ni…

• Dnia 29-09-2019 02:01:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucjusz [NFZ] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca PRZECINAK [PFT] ________________________________________________ Okręt wojenny 840 Recykler 3.250 Sonda szpiegowska 364 Bombowiec 100 Niszczyciel 1.050 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Lucjusz [NFZ] ________________________________________________ …

• TTTTTT EEEE RRRR RRRR OOO RRR wkupiles sie w NFZ jakbys od zawsze tu klikal nowe narybki szybko nauczyly sie zasad- albo z nami albo przeciwko

• Debunkrof profeśonal, Next: Cruelos Admiral Flare Dnia 27-09-2019 22:12:41 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lucjusz [NFZ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 571.650 Krążownik 30.000 Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Luke_Skywalker ________________________________________________ Duży transporter 200 Recykler 210 Sonda szpiegowska 40 Bombowiec 30 Satelita słoneczny 213 Gwiazda Śmierci 5 Wyrzutnia rakiet 92.499 Lekkie dz…

• Ooooo nieee... Ooooo nieeee.... Xarek ! Szykuj GSy, wkoncu sie na cos przydadzą. To juz jest szczyt bezczelności z Waszej strony Panowie chyba ze skupujecie deuter zeby pozniej sprzedać go mojej skromnej osoby to inna bajka myslalem ze zostaniemy kumplami... ostrzegali, tłumaczyli a ja glupi nie słuchałem :p

• Ehh czlowiek sobie obserwuje celik to benek sciagnie, GZ

• Pozdro Ekipa ! Akcel swoim wczorajszym farmieniem mnie nieco zmotywowal mnie do dzialania i mimo ze brak czasu postanowilem zrobic to co mialem w planach juz bodajze miesiac temu czyli ubic Pana ene due rabe. Pomysł powrocil dzisiejszym popoludniem kiedy to kolega mnie zeskanowal- przypomnial poprostu o swoim istnieniu. Reszta to formalnosc chociaz padlby jakos 20min wczesniej gdybym umial liczyc na palcach 2 dłoni :Da le nie wazne, co sie odwlecze to... i tak wroci do Luckiego Obrońca walczył d…

• Jaka flota początkowa na u68

Lucky Gal - - DiD U68

Kolega wyzej podal proporcje ktore wprowadzaja mocno w blad poczatkujacych lotnikow. Nie ma czegos takiego jak na 1 pc do10k lm itd. Skanujesz i widzisz co jest- wszedzie bunkry to wiesz ze potrzebujesz sporo lm, jezeli na Twoim uni malo kto sie bunkruje a za to woza sure w trampkach (ekonomiczna wiekszosc- standard na uniach dluzszych niz miesiac, floty sie wykruszaja, pozostaja najwytrwalsi i ekonoobki) to fajna opcja sa krk (szybko leca) plus troche pc (GSy do FSów, bardzo czesto wiecej niz 1…

• Nie mow ze z pełną kulturka bo zaraz pomysla ze jestem chory Gz trafienia, pisalem w sojuszu chyba kolo 14 ze zapomnialem ze o 12 laduje ta sura, z entuzjazmem wsiadłem w auto i popędziłem przed siebie oczywiscie zapominajac ze jak cos wrocilo to nalezy to wyslac dalej w przestrzeń no nic, boli strata trampków bo sura to rzecz nabyta teraz żmudna odbudowa, siedząc jak ja po 1-2h max z doskoku to bedzie naprawde dluga odbudowa [ciach] /offtop /Miikuu

• A no widzisz, prorocze slowa, wyrok zostal wydany- niestety. A mozna bylo glosowac tak jak Pan Bóg (zgadnijcie kto w domysle ) przykazał... Graty Jey ! Obronca wporzadku wiec odbudowy jak najbardziej