Search Results

Search results 1-6 of 6.

• Jako, że agresor ukochał sobie moje satelitki stwierdziłem, że te muszą się jakoś bronić Dnia 03-10-2018 14:03:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor parismo [MFS] ________________________________________________ Niszczyciel 3.333 _________________________________________ Obrońca wymiatashi [TSW] ________________________________________________ Duży transporter 100 Lekki myśliwiec 53.161 Krążownik 11.400 Okręt wojenny 7.558 Bombowiec 1.601 Satelita słoneczny 441 Niszczyciel 2.058 Pan…

• Nono Pani Neferet cóż za piękny atak, pytanie się tylko nasuwa dlaczego tylko 18k panców No i kolejne pytanie czy zadbała Pani o czystość Uni? Pozdrawiam!

• Wartość floty

wymiatashi - - Zadawanie pytań

Witam Was! Wieczorem stworzę odpowiedniego excela. Mam nadzieję, że to pomoże rozwiązać problem?

• Znalazłem sobie flotke i trzeba było coś pożytecznego zrobić Obrońca pogratulował wiec SZO Dnia 02-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor wymiatashi [TSW] ________________________________________________ Duży transporter 50 Krążownik 291 Okręt wojenny 202 Pancernik 50 _________________________________________ Agresor Snake Plissken [TSW] ________________________________________________ Duży transporter 50 Krążownik 122 Okręt wojenny 514 Pancernik 83 ____________________…

• Znalazłem sobie flotke Dnia 28-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor wymiatashi [TSW] ________________________________________________ Duży transporter 109 Ciężki myśliwiec 20 Krążownik 232 Okręt wojenny 179 Bombowiec 13 Pancernik 32 _________________________________________ Obrońca Trevi Khel [H-U] ________________________________________________ Duży transporter 25 Krążownik 200 Okręt wojenny 29 Recykler 9 Sonda szpiegowska 77 Satelita słoneczny 40 Wyrzutnia rakiet 5…

• Ojej jaka szkoda, że tylko tyle , a co do handelku chciałem handlować dalej to Ty zrezygnowałeś, wiec poszukałem dalej. Chociaż wolałem z Toba bo było znacznie bliżej. Powodzenia dalej w wyszukiwaniu celi... Może Karma się odwróci