Search Results

Search results 1-20 of 202.

• Quote from Haku: “Graty, jak raz jakas surka uczciwie zdobyta ” Jakie uczciwie? To na moim Banksterskim finansowaniu było . A wiadomo, że w BANKu przekręt goni przekręt . Graty Kajak! Cieszę się, że masz dumę i jednocześnie ubolewam nad dwoma sprawami: 1. są ludzie, którzy gardzą tymi, którzy się z nimi nie zgadzają plując im w twarz; 2. są ludzie, którzy ignorują to plucie mówiąc, że to deszcz...

• Quote from john malkowitz007: “[...] Poza tym przy wysokim progu % nagrode dla Aktywisty moze dostac gracz ktory wcale nie bedzie najbardziej aktywny [...] ” Kocham raporty których nienawidzę, nienawidzę raportów, które kocham... bo nie mieszczą się w progu. ~Paulo Johnelo

• Graty! Ja mu ostatnio zdjąłem niepilnowane 4k DTków z moona, ale Ty widzę się nie rozdrabniasz .

• Rekordy Uniwersum 68

Ten Keyra - - DiD U68

Wynik ekspedycji [X:XXX:16]11.09.2019 10:23:33 Od: dowódca floty Ekspedycja natknęła się na planetę niemalże całkowicie zniszczoną przez wojny. Różne statki krążą na orbicie. Technicy starają się naprawić niektóre z nich. Może uda się również uzyskać informacje, co się tu wydarzyło. Następujące statki dołączyły do floty: Bombowiec: 8 Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

• Nanity bez fabryki robotów.

Ten Keyra - - Zadawanie pytań

@ciap @nowynick @Art1 mikrus4.png tinypics Zawsze da się dobudować, a wloty zdarzały się przy obronie 2x mniejszej. No i zwózki raz dziennie, a pod to stoi 1k DT.

• Nanity bez fabryki robotów.

Ten Keyra - - Zadawanie pytań

Amatorzy . Uczcie się od wujka Keyry: mikrus1.png mikrus2.png mikrus3.png Nawet nie licząc +15 pól się mieszczę, mam jeszcze zapas w postaci dwóch słonecznych, terra +1 bez przenosin planety, nanitów +1/+2 i obniżenia robotów. Także się da

• Rekordy Uniwersum 68

Ten Keyra - - DiD U68

Wynik ekspedycji [X:XXX:16] 30.08.2019 14:48:18 Od: dowódca floty Nasza ekspedycja natrafiła na starą automatyczną stocznię. Kilka statków było nadal w fazie produkcyjnej i nasi technicy starają się aktualnie uruchomić generatory energii, aby dokończyć ich produkcję. Następujące statki dołączyły do floty: Krążownik: 28 Pancernik: 1 Ciężki myśliwiec: 2 Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.

• Info z oficjalnego FB: Quote from OGame: “New spaceships are coming soon! ➡️Reaper: belongs to the General class, collects some of the debris directly after the combat. ➡️Pathfinder: belongs to the Discoverer class, collects debris directly at the expedition area as long as there is cargo capacity available. ➡️Crawler: belongs to the Collector class, supports production in mines. ”

• Quote from ciap: “Wartosc procentowa + badania ” Mam pytanie - jak jest liczona ta kategoria? Część graczy ma powyżej 100%, a u Kajaka względem kolumny Wartość procentowa urosła tylko o 1% pomimo astro na 15 planet. Quote from ciap: “- Kryszta³: [...] - £ıcznie: ” Nie widzę polskich znaków - to problem tylko u mnie czy u autorki tematu? @ciap rozważę swój wpis jak sama zejdziesz z Olimpu i wpiszesz swoje eko. Ja jako prowadzący temat o górnikach zacząłbym od siebie, tym bardziej że masz się czym…

• Rekordy Uniwersum 68

Ten Keyra - - DiD U68

Wynik ekspedycji [X:XXX:16] 22.08.2019 13:04:45 Od: dowódca floty Twoja ekspedycja natknęła się na twierdzę starożytnego imperatora opuszczoną wiele lat temu. W jej hangarach znaleziono statki, które technicy usiłują ponownie uruchomić. Następujące statki dołączyły do floty: Niszczyciel: 5 Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana. edit: Wynik ekspedycji [X:XXX:16] 22.08.2019 17:34:35 Od: dowódca floty Odkryliśmy planetę z …

• Quote from Pazik: “@Ten Keyra Dziękuję, że popierasz moje zdanie Też jestem zdania, że z eko tego nie zrobił ” Ja niczego nie popieram. Handel i flota to coś co też masz i też wykorzystujesz - także tego .

• Quote from Pazik: “kajako jesteś mistrzem całego ogame world eko mizerne a od stycznia przybrałeś 151kk pkt tutaj prezentujesz nam wydobycie rzędu 313kk na dobe a z przyrostów wynika 720kk dobre sobie wściekły ze swoim eko powiększył wartość konta o +39.98% Ty aż o 148% :D:D:D:D:D ” Jaki z tego morał? Nie zrobił tego z samego eko.

• Przepraszam, a czy aktualizacja będzie od "widzi mi się" do "widzi mi się", czy jakieś konkretne reguły?

• Rekordy Uniwersum 68

Ten Keyra - - DiD U68

Wynik ekspedycji [X:XXX:16] 09.08.2019 17:43:44 Od: dowódca floty Natknęliśmy się na pozostałości po poprzedniej ekspedycji. Nasi technicy postarają się uruchomić część statków. Następujące statki dołączyły do floty: Bombowiec: 7 Lekki myśliwiec: 22 Duży transporter: 1 Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

• Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%

Ten Keyra - - DiD U68

jj1 miał chyba kiedyś niechlubny rekord ilości ST po prawej stronie - ktoś musi być na tym koncie bardzo przywiązany do OGame

• Quote from john malkowitz007: “Agresor nie zasluzyl na gratulacje , nie wiadomo kto to ” Uważasz, że agresor nie zasługuje na gratulacje, bo nie wiesz kim jest? Dobrze się tam bawisz!

• Quote from Truck driver: “Quote from Ten Keyra: “@Truck driver, ale jak ja Ci pośrednio to samo napisałem, to się zacząłeś puszyć... ” Jestes bylym teamowcem a ja do teamu nie mam szacunku. Tak samo jak team ma gleboko gdzies opinie zwyklych graczy/uzytkownikow. ” No tak, były teamowiec. Byłem modem przez 2 lata, a przestałem być w teamie 8 lat temu . Na następny raz polecam wszystkim czytać trochę bardziej między wierszami, szczególnie kiedy kupa ludzi przyznaje się jawnie do "wałków".

• Quote from Truck driver: “Quote from Wisior: “Tyle ode mnie. Następnym razem nie łykajcie wszystkiego jak pelikany. Zwłaszcza osoby, którzy nic nie wiedzą na temat kulisów tych wszystkich starć na JohnieMalkowitzu007. ” O ile to nie jest kolejny stek bzdur to co napisales to by wyjasnialo dlaczego johny milczy ” @Truck driver, ale jak ja Ci pośrednio to samo napisałem, to się zacząłeś puszyć... Dla gangu chyba trzeba ukuć jakieś powiedzenie w stylu: "Kto nie jest w Gangu, ten Gangu nie zrozumie"…

• Jak już się tak wyprzedajemy to i ja sprzedam sekret - nie zastanawia nikogo nick Fnk? A jaki nick miał ten kolo, co wystawił Yesa? Fenek... Fnk... świta? Sami Yesa wystawiliśmy, bo jak nie mogliśmy zrobić dużego bum po lewej stronie, to walnęliśmy po prawej! To najprawdziwsza prawda! Wiem, bo sam to zmyśliłem!!! Gratulacje ubicia [Głos R.Makłowicza]Wytrawnego... złomiaaarzaaa... który całą swąąąą energięęę czerpie ze złomowaaaania pushóóóówek.[/Głos R.Makłowicza]

• Rekordy Uniwersum 68

Ten Keyra - - DiD U68

Wynik ekspedycji [X:XXX:16] 14.07.2019 13:40:08 Od: dowódca floty Ekspedycja natknęła się na planetę niemalże całkowicie zniszczoną przez wojny. Różne statki krążą na orbicie. Technicy starają się naprawić niektóre z nich. Może uda się również uzyskać informacje, co się tu wydarzyło. Następujące statki dołączyły do floty: Niszczyciel: 4 Ciężki myśliwiec: 2 Mały transporter: 2 Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niez…