Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Nadchodzi nowe - dyskusja

ciap - - Porozmawiajmy o OGame

@Bearded Kto mówi o inwestowaniu? Jak sama nazwa mówi to testowe serwery więc nigdy nic nie wiadomo. Ba przy wersji 6.0 jak się ładnie poprosiło to nawet 2 albo 3 razy doładowali gratisowo ponownie 10kk anty. Oni sami traktują je bardzo rozrywkowo.

• - Dagusia - Brak - 830 Flota: Lekkie Myśliwce 0 Ciężkie myśliwce: 0 Krążowniki: 0 Okręty Wojenne: 0 Bombowce: 0 Niszczyciele: 0 Gwiazdy Śmierci: 29 Pancerniki: 801 Pozdrawiam.

Jakby ktoś szukał tekstu wyżej to jest w ustawieniach gdzie klikamy urlop

Quote from PiotrekPe: “Ten serwer zostanie w poniedziałek zresetowany czy można na nim już grać? ” Hmm dobre pytanie. Spytałam osób górnych i otrzymałam informację że ma to być aktualizacja.

Quote from Ganimedes: “Jak mogę przez lobby zalogować się na serwer testowy ? ” lobby-pioneers.ogame.gameforge.com/ Dane do logowania jak w PL. Tam będą serwery po aktualizacji.

Tak samo masz jedno konto support do każdego kraju i gry

Quote from f4ust: “Na tym serwerze (lobby) wpuściło mnie na obecnym koncie.. nie trzeba tam zakładać nowego? ” lobby jest jedno

• Oja! Pamięta o mnie Gratuluję! I ciągle mnie zadziwia że latasz :o

Quote from Bearded: “Łatwo się można domyślić, że te subfora powstały po to, aby rozdzielić wielowątkowe aspekty aktualizacji. Mam przeczucie, że 7.0 pojawi się jutro. ” Jutro nie Zawsze ogłaszają wcześniej.

Quote from PiotrekPe: “@ciap co oznacza skrótowiec MCO? ” Nie wiem

Ostro Nowa wersja dostała dwa działy: MCO - Wersja 7.0 Sugestie MCO - Wersja 7.0 Zgłoszenia błędów @Apofis Twój pomysł jest głupi ponieważ można być dobrym graczem i nie będzie mieć to znaczenia jeżeli atak będzie lecieć jako ukryty. Trzeba przyznać się do tego że pomysł średnio udany i dalej wątku nie ciągnąć.

Quote from Apofis: “Bez przesady ale lecisz np. przez 30 % czasu lotu niewidoczny dla przeciwnika to jest coś. Nie wiem czy w ogame by dało się to wprowadzić, pewnie programiści wiedzą lepiej. ” Tylko 30%? Dla speed x3 zmiana o 30% to prawie zmiana na speed x4. Po co ukrywać ataki... zróbmy zaraz większe speed. Twój pomysł jest hmm jakby to delikatnie napisać.... Nietrafiony. Spowodowałby więcej złego niż dobrego.

Quote from Apofis: “Niewidzialność jest tylko podczas ataku do lotu do planety. ” Czyli sobie siedze pilnuję konta i dostaję złoma? Bardzo świetny pomysł. Quote from Elkanen: “(po zniszczeniu moona atak przechodzi na planete) i unikasz tym samym wylapania na falandze ” Tak przechodzi ale na planetę [::] I masz rację unikasz bo tego nie widać na falandze. Dopisze do głupotek.

Quote from zefir: “Ciekawe, czy parametry z tego screena trafią do ostatecznej wersji (zużycie energii 50 jednostek, bonus do wydobycia około 0,025%, co przekładało by się na 40 Pełzaczy, aby osiągnąć 1%, 400 aby zwiększyć wydobycie o 10% oraz 4000 aby go podwoić, ale to wymagało by ciągłej produkcji 200.000 jednostek energii plus zużycie samych kopalń). Kroi się masowa migracja z piętnastek na pierwszą pozycję w układzie? ” Dla 100% potrzeba 3,4k statków. Czyli 170k energii. Metal 56, kryształ …

Gdzie to znalazłeś? @Das140 Dziękuję. Swoją droga przepiękna liczba tych satelit. A dokładnie zakres inta (32 bity bez znaku).

@Das140 Na testowych serwerach różne dziwne rzeczy się dzieją. Sama tak miałam kiedyś 200k GS

• Rekordy Uniwersum 68

ciap - - DiD U68

plazma 21

• Ty latać umiesz? :o A ja Cie miałam za nooobka hrhr I nie zazdrosną! Sam pisałeś do jednej zono!

• Tu na forum....

• Quote from Elkanen: “@ciap mialem juz cala tabelke, wszystko ladnie. Kopiuj, wklej i nic. Co zrobilem zle? ” Nie wiem Dodaj entery tak żeby każda info była w nowej linii.