Search Results

Search results 1-20 of 183.

• Ciekawe ile mu po pijaku zaoferowałes za ten złom Graty ogromne, nie dość, ze złom wpadł to jeszcze paliwo zaoszczędzone, coś pięknego. przetapiaj na fuzyjne albo depozyt sojuszniczy.

• Nadchodzi nowe - dyskusja

farcik - - Porozmawiajmy o OGame

Kompletnie poronione te stawki rynku. Jeszcze rozumiem jak by była opłata za wycofywanie lub nie sprzedanie oferowanego surowca (ale nie 25%), bo zmusiłoby to graczy do tego, żeby nie przetrzymywali na rynku surowców. Zrozumiałbym gdyby surowce na rynku nie mogły wisieć dłużej niż...24h. Cóż, gdyby ktoś chciał pohandlować to musiałby wcześniej ten handel dogadać. Później tylko klik i wymiana zrobiona przez rynek. No, ale 15% od każdego handlu przy użyciu rynku to jest naplucie w twarz graczom. S…

• @Starrk teraz można tylko powspominać niestety nie zagrałem na tych uniwersach mimo, ze grałem na większości tych, które powstały tuż przed albo tuż po np grałem na 59 i 61, ale 60 już nie A co do ogólnego trendu...pierwszym takim uni była bodaj Electra, teraz jest milion tych szybkich uni. Czy powinny powstawać? Myśle, ze tak. Niech każdy ma coś dla siebie. Tylko czy w takiej ilości powinny powstawać? Właśnie nie sadze. Sporo osób traktuje takie uniwersa jako właśnie zabawę na kilka czy kilkana…

• @DudaKolno różnica taka, ze jak na x3 Cię farmia to na x1 będą Cię farmic 3x rzadziej kiedyś nie do pomyślenia było x2, już wtedy były protesty, ze nie będzie się dało wyjść spokojnie do toalety. Teraz x1 to widzę dla niektórych abstrakcja Dla mnie wszystko powyżej x2 to w tym momencie abstrakcja zważając na ilość czasu jaka jestem w dłuższym okresie czasu poświecić na grę. Takie x4 przykładowo to uni w sam raz na jakieś dwutygodniowe L4 i to pod warunkiem, ze żona z dzieckiem na urlop wyjedzie.…

• Tego wieku to jesteś pewien stark? Ja mam nadzieje, ze kolejne fuzje nie będą robione tak bardzo na odpiernicz i ze gracze z tych nowszych względem reszty uniwersow nie będą aż tak bardzo w czarnej D już po połączeniu. Za przykład niech posłuży u68, gdzie grupa starszych kont ma teraz eldorado i tylko wyłapują sporo mniejsze floty od swoich. Floty, które jak na realia przed-fuzyjne były nie do ruszenia.

• Właśnie to jest najsmutniejsze, ze to wcale taki zły wynik nie jest w realiach dzisiejszego ogame. I tez uważam, ze powinno się zaprzestać robić ankiety. Ewentualnie powinny one dotyczyć tylko dodatków do narzuconej z góry prędkości flot, eko, badań, typu ładowność sond czy ilość galaktyk.

• Dobra, masz wpis, niech Ci będzie Moony spadają, skurczybyki zlomuja jak zwykle z rozmachem coś pięknego. Tak trzymać i do następnego!

• Gratulacje córki, naprawdę spora Reszta to pierdoly, ale pogratulować tez trzeba

• Znowu przerysowujesz. Jesteś minimalistą? Jezeli nie będziesz szybszy, lepszy mądrzejszy to jako przedsiębiorca zwyczajnie sobie nie poradzisz, czeka Cię plajta. Tak samo, jeżeli jesteś zwykłym pracownikiem, jeżeli będziesz gorszy od innych, bo jak to napisałeś, Ty chcesz sobie w spokoju pracować, to nie dość, ze nie awansujesz to z pracy wylecisz czy pracujesz w korpo czy jako pracownik fizyczny. Nawet jako GO musisz być skuteczny, musiałeś być, heh, lepszy od innych, ze się tam dostałeś. Ci, k…

• Rozumiem Twój punkt widzenia, jak najbardziej. Jednak moim zdaniem po to te statystyki są, żeby starać się być zwyczajnie lepszym w każdej z tych statystyk od innych. Rywalizacja, czy nie o to w tej grze chodzi? Wyścigiem szczurów bym tego nie nazywał. Tak jak w życiu, musisz być szybszy, lepszy, mądrzejszy od innych.

• @ackra, a jaki sens Twoim zdaniem ma otwieranie uni z eko x4? Teraz wszystkie uniwersa maja eko x7, rzadko „tylko” x6, a przecież wiadomo, ze koniec końców to powstające uni dołączy do tych starszych w wyniku fuzji uniwersow. Zatem otwierając uni x4 eko już na starcie takie uni bardzo mocno traci. Wysokie eko powinno być już standardem, jeżeli wszystkim starym uniwersom dano wyższe eko.

• X4 flot @Elkanen, serio? Dopiero wyszło takie uni. Przed Indusem (x2) tez takie wychodziły i są kompletnie wyludnione. Ja dałem x2 flot, x7 eko i x10 badań, co moim zdaniem jest pewnym kompromisem. Chętnie bym tez zobaczył x1 flot. Choć większość zapewne będzie chciała szybkiego, żeby po pierwszym złomie porzucić konto i czekać na kolejna szanse

• W 20 minut [ciach] nabudował więcej reckow niż przez cała dotychczasowa grę surowców nie było, ale były przyspieszacze Zabolało, to najważniejsze. Aż mi się mordka cieszy jak sobie myśle o klikaniu skracania budowy ze łzami w oczach graty zeol Moderator Neferet:Obraza

• Pięknie siadło panowie. Takiej akcji prędko na tym uni nie będzie, bo potencjalni agresorzy 2x przemyślą zamiary. Aczkolwiek, pełen szacunek dla atakujących, jak padać to w walce właśnie. Teraz musicie się podnieść, w końcu po tym poznaje się prawdziwych walczaków. bawimy się dalej!

• Masakra zeol weź dorób wreszcie krążków i lm, a nie tylko te pance tłuczesz graty, bawimy się dalej!

Tak, ale skoro statki mają niczego nie dawać, a dawać ma sama przynależność do klasy to po co te statki? Jeszcze rozumiem, że jeden będzie zbierał jakieś surowce na ekspedycji, drugi będzie zbierał złom od razu po ataku, a co z trzecim?

Jasne, poczekajmy aż będziemy wiedzieć coś więcej o tych statkach i wtedy zadecydujmy jak je nazwać. Ważne, że w ogóle nasz głos jest brany pod uwagę. Dzięki.

• Masakryczna ilość krążków! Thanos szybko wysłany z powrotem na urlop. Miłego przetopu, znowu graty!

• Zysk miodzio, dzięki raz jeszcze za cynk, ze można dofarmic Graty i miłego przetopu!

• Sojusznicy zawsze w gotowości, żeby poprzeszkadzać i żebyś musiał zawracać Ilość PC powalająca, ciśnij dalej!