Search Results

Search results 1-20 of 335.

• No własnie musimy nad moonami popracowac A tak właściwie to graty pięknego premierowego ST w barwach Jedi Kalyke Czekamy na kolejne!

• Ja w ogóle to chciałbym zauważyć że - Po 1 - to jest to rolnik więc zaraz będzie krzyczał że chce dopłat z powodu złoma Po 2 - to kolega rolnik żony szukał a nie złoma Jak widze w ogóle nie masz empatii A tak w ogóle to pięknie Ci to wyszło - Graty!

• piękny zysk a i procenty też niczego sobie - graty!

• No i czego wiecej chciec ? Zysk jest , zabawa jest , a spooky - zawsze moze spawac flotę dalej Graty !!

• i w dodatku z zyskiem , normalnie jak nie my - ale dobra , wprowadziła sie stara ekipa na uni to i latac " CZEBA "

• No to się stałem własćicielem TOP1 , ..... póki co czyli za max dwa dni - ale co tam na upartego wpiszę sobie jak to co poniektórzy --- " EX TOP 1 u Kalyke " A tak na poważnie znalezłem , przyobserwowałem i porozkręcałem. pozdro dla całej ekipy z JEDI - zajebi....fajna ekipa - warta tego by jednak w ogejmie nadal zostać DANIE GŁÓWNE: Dnia 08-10-2019 20:17:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [JEDI] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 150 Krążo…

• i znów ktoś z beki ogląda recki od środka Zysku masz takze top i spawaj owieczki Graty strzału

• skoro w żyłach płynie krew z GEN to sie nie ma co dziwic

• Witam kolejny raz - tym razem procenty jak na razie najwieksze ale zysku co kot napłakał - wszystko przez ten taktyczny odwrót tak trzeba było flote zestroic zeby obrońca nie zwiał automatycznie . Nie dosc ze zysku nie ma to obrońca kulkę zarobił Pozdrowienia dla chłopaków z JEDI i znajomych. ! Dnia 07-10-2019 01:28:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Luke Skyywalkerrr [JEDI] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 17 Okręt wojenny 10 ________…

• Lata mijają , a Ty dawczu jak zawsze na granicy progu Brakuje polo i wjazdu w porzadny bunkier - graty i pozdrowienia z Kalyk

• 4 krązki padły ale na kolejne spokojnie zarobiłeś Graty - powitania z Uni i czekam na kolejne

• Drugie uderzenie na miarę ST w sojuszu Jedi Obrońca po starciu zasmerfował , ale mam nadzieje że jeszcze do gry powróci. Pozdrowienia dla JEDI i znajomych rozsianych po różnych uni Dnia 06-10-2019 05:11:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Luke Skyywalkerrr [JEDI] ________________________________________________ Mały transporter 10 Krążownik 46 _________________________________________ Obrońca StaryMnich [3-M] ________________________________________________ Mały transporter 13 Duż…

• Witają się ludzie z Uni , to przywitam się i ja ....a mówiła mama , nie trzymaj floty w bunkrze ... Dnia 05-10-2019 03:44:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Luke Skyywalkerrr [JEDI] ________________________________________________ Mały transporter 52 Lekki myśliwiec 16 Ciężki myśliwiec 9 Krążownik 25 _________________________________________ Obrońca rdsss [BeKa] ________________________________________________ Mały transporter 9 Duży transporter 1 Lekki myśliwiec 5 Ciężki myśliwi…

• witam po długiej przerwie - przyszedł czas ze znalazła się chwila na oGame i udało sie coś ustrzelić , ktoś zapomnial o swoich S S i dzieki temu wpadło coś co nawet STejkiem nazwać można. Pozdrowienia dla GEN i znajomych ! Dnia 16-09-2019 05:32:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [GEN] ________________________________________________ Krążownik 30.000 _________________________________________ Obrońca wampek [PIRACI] ________________________________________________ Sonda s…

• Może i małe co nieco - ale z pewnością 700 baniek zawsze ucieszy Pozdrowienia !

• Piękny strzał - jest czego gratulować ! więcej takich poproszę

• Takie tam z pozdrowieniami dla moich żółtych fanów Zysku zero praktycznie bo @buleon wywiosłował prawie cały złom , no ale nic moze następnym razem bedzie lepiej. Pozdro jak zawsze dla GEN oraz dla znajomych Dnia 14-06-2019 03:08:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [GEN] ________________________________________________ Krążownik 60.000 Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca buleon [Minionki] ________________________________________________ Mał…

• ooo takie tam - wstawiam za all-a Dnia 28-05-2019 11:19:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor all [GEN] ________________________________________________ Okręt wojenny 46.753 Pancernik 234.487 _________________________________________ Obrońca Odddam ________________________________________________ Mały transporter 60.649 Duży transporter 136.437 Lekki myśliwiec 432.370 Ciężki myśliwiec 229 Krążownik 72.898 Okręt wojenny 4.750 Statek kolonizacyjny 51 Recykler 75.613 Sonda szpiegowska …

• Cholera pomagaałem sie żegnać z flotą Imperstorowi Starskiemu a teraz Twoja flota poszła na srubki a wlasciwie na bunkier i kopalnie.. ALe lepiej grac w bunkrze niz być na U

• Witam - hat-trick już u kolegi sie uzbierał , ale zawsze na waciki będzie bo z kopalni w 2 godziny tyle nie uciągne Pozdrowienia jak zawsze dla GENderków tych grających i tych na U Dnia 09-05-2019 23:42:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor pawel1000 [GEN] ________________________________________________ Krążownik 240.000 Okręt wojenny 10.000 Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Marn87 ________________________________________________ Mały transporter 90…