Search Results

Search results 1-20 of 507.

• Witajcie po dłuuugiej kilkuletniej przerwie Pozwolę sobie skomentować kilka istotnych spraw: 1. Nowoczesna - Petru jest ochydnym kapitalistą i nie dziwie się, że wyczuleni na społeczne problemy członkowie Nowoczesnej go wyrzucili. 2. Ustawa 447 - nie widze w niej żadnego problemu. Żydzi jak kazdy inny mogą sie domagać swoijego, tak samo jak Polska chce domagać się odszkodowań od Niemiec, czego nie pochwalam. Powinnismy przenieść swoją ambasadę do Jerozolimy. 3. Niepełnosprawni - to wielki wstyd …

• Quote from Fingard1410: “Korea Północna jest winna Shady i wszelkie odcinanie i blokady nakładane są słusznie. Cały świat uczestniczy w ONZ, wspiera ochronę praw człowieka. A jeśli chodzi o Koreę Płn. to mnie się wydaje, że ci sami dowódcy którzy serwują propagandowy przekaz, sami w to uwierzyli i nie boją się pstryczka od USA. A raczej powinni bać się i nie hulać bombami po otwartych morzach. Takie moje zdanie. Z tym kolorem skóry Shady to przesadzasz i myślę że też bezkrytycznie przyjąłeś prze…

• Pomimo, że lewactwo przestało pisać bo fundusze się skonczyły to wiem, że tysiące osob czyta ten temat i dlatego podsumuję ostatnie wydarzenia. - huragan w USA - niesamowite to co się działo w czasie huraganu i poteznej powodzi w Texasie... jako, że USA a szczegolnie Texas nie jest państwem opiekuńczym to nastąpiło POTEŻNE pospolite ruszenie prywatnych ludzi na pomoc poszkodowanym. Na drogach aż korki z pikapami z łódkami.... a tymczasem, gdy biali pomagają... to czarni rabują sklepy i kradą tel…

• mowilem ze nie bede czepial sie rodziny. To sprawa indywidualna ale kazdy wie ze meska praca w domu jest ciezsza. A co do tego wychowywania to lewica propaguje te zlobki i prace zawodowa kobiet co sprawia ze nie maja one czasu na wychowywanie dzieci, co baj de łej wplywa na tych mlodych ludzi bardzo niekorzystnie i jest powodem przestepczosci, wykolejenia, alkoholizmu, narkomani i innych zlych rzeczy. Natomiast jak kazdy lewak bardzo bezczelnie przemilczales kwestie niesprawiedliwych podatkow dl…

• Jeszcze wracając do tematu kobiet. Uważam, że mężczyźni są dyskryminowani i nierówno traktowani. O ile jestem w stanie przemilczeć to na poziomie rodziny, gdzie to to mąż jest wykorzystywany do harówy zawodowej a także domowej. gdy trzeba wynieśc na góre lodówke to oczywiście mężczyzna musi. gdy trzeba zarabiać pieniądz to musi mężczyzna.... Jest to jawna dyskryminacja. Jest to oczywiście wpisane w naszą tradycję po części dlatego nie zamierzam tego negować czy zmieniać. Nie jestem męską faminis…

• odszkodowanie za zniszczenie Polski od niemcow? W koncu bardzo dobry krok wladzy Szkoda ze nie obniza podatkow i nie uwolnia gospodarki bo wtedy dogonilibysmy niemcy w jakies 5 lat. Natomiast dobre i to Sprawiedliwosc i zadoscuczynienie za bledy to podstawa dzisiejszego nowego swiata

• No to teraz moja kolej. Drakenie. Firs of all... Fajajaajajajajaawowow Nie bierzesz pod uwage tej wersji o ktorej ja mowilem odrazu a o ktorej Max Kolonku powiedzial doglebnie w najnowszym odcinku jadac po Kaczynskim tam bardzo ze az mi sie Jarka szkoda zrobilo? Chodzu o to ze najprawdopodobniej to wszystko to teatrzyk w rezyseri Kaczynskiego. To wystapienie z mordami, wadliwe ustawy, weto prezydenta, oplata paliwowa, strajki... Przeciez to wszytsko jest szyte grubymi nicmi. Jesli ogladales ucho…

• Rok rzadow prawicy i zadnych lewakow na forum Rok rzadow prawicy i mniej lewakow w kraju. Zauwazyem ze Polska sie budzi i zaczyna tetnic zyciem. Polska sie odradza. Gdyby jeszcze zapanowal wolny rynek to Polska bylaby krajem IDEALNYM !

• OMG buahahahahaha... Media w Polsce, glownie niemieckie to jest dziura umysłowa, czarna dziura i nic więcej. Najpopularniejszy youtuber swiata dodał nowy film w roli glownej z Jego Ekscelencą Januszem Korwin Mikke broniąc go! stając po jego stronie! i w spsób elegancji niszcząc lewacką ideologie i tego bebzmozgiego brytyjskiego reportera! a lewackie media z Interią, WP, Onetem i resztą zamiescily tematy, ze najpopularniejszy youtuber swiata jedzie po korwinie.... buahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i …

• Quote from Fingard1410: “Najlepsze państwo nie nakłada dodatkowych obciążeń na podatników, aby ,,drogi były do każdego mieszkańca''. Nie nie. Rozumowanie jest złe. To nie jest sposób na mannę z nieba dla samorządów. Bo akcyza z tego co wiem to stricte podatek odprowadzany do budżetu państwa, a nie jak PIT i CIT, w którym mają udział wspomniane samorządy( nie mówiąc o podatkach samorządowych i opłatach). Zatem to państwo nie jest najlepsze, a te zwiększone podatki i rozdawnictwo wyjdzie bokiem. B…

• To masz bardzo bledne podejscie. Dales sie zmanipulowac lewackiej proniemieckiej prasie. Na swiecie jest ponad 200 panstwa a to wlasnie do Polski jako do pierwszego kraju europejskiego i to w swojej 2 wizycie przyjechal najwazniejszy czlowiek swiata. W dodatku zrobil Polsce reklame warta wiecej niz 100mld dolarow. Nikt nie jest w stanie zrobic nam wiekszej reklamy. W ogole to co mowil o nas to piekne. I co najwazniejsze, bylo to najwazniejsze przemowienie Trumpa od poczatku jego prezydentury dla…

• dziekuje Ci Donaldzie Trumpie!!! Ja mowilem juz dawno temu, ze ten czlowiek wygra i ten czlowiek zmieni ameryke i swiat! Przemowienie jak i cala wizyta byly CUDOWNE!! Nie da sie do niczego przyczepic. Ten czlowiek ma potezne uznanie i milosc do Polski. Ten Donald na prawde kocha Polske, w odroznieniu od tego gorszego. Polska jak wiadomo okazala sie ostoja spokoju, a tymczasem na zachodzie w niemczech rozruby, bitwy, 150 rannych policjantow! Jak nie muzulmanie to lewica! Zachod ma raka i to z prz…

• CO tam ciekawego? Zauwazylem, że PO przestało płacić trollom internetowym. gambita juz nie ma, ale nie ma się co dziwić, bo ilez można z siebie klauna robić na rzecz niemieckiej partii. Ciekawa sprawa, ze z CNN zwolniono 3 dziennikarzy za FAKE NEWS. Juz nawet kierownictwo CNN zauwazylo, ze nie mozna z telewizji robic az takiego smierdzacego smieciowego bagna. Gazeta wyborcza tez juz upada, pomimo ze Soros pompuje tam kase. Amber Gold tez pompowalo kase w GW. No ale ileż mozna kłamac? To obrzydli…

• w ogole powiedzmy o duzym sukcesie Polski, bo zamiast do wielkiej brytani to do Polski jako do pierwszego kraju w Europie przyjezdza Donald Trump, przywodca najwiekszego swiatowego mocarstwa. To wielka brytania miala byc najwiekszym sojuszkiem i pomostem omijajacym w europie dla USA...ale babcia Terea May jest po prostu do bani i jedyne co potrafi to ukladac mowy zalobne po zamachach, wiec i tak juz ma duzo roboty...a reszta parlamentu UK to jakis lewacki motloch, wystarczy ogladnac posiedzenie …

• no dokladnie. Polska przyjmuje uchodzcow i to w duzych ilosciach z Ukrainy. Nawet tych zarobkowych. Nie ma czegos takiego jak uchodzca z syri czy afryki dla Polski, bo uchodzca ma swoj status tylko w sasiednim bezpiecznym panstwie. Polska nie graniczy z zadnym z tych panstw. Mozna im pomagac na miejscu, natomist nigdy nie wolno ich tutaj sprowadzac, chocby jednego, chocby dziecko. Nie wolno. Multikulti niszczy europe a Polska ma byc jedyna wolna i bezpieczna ostoja Europy.

• Quote from Schetyna: “"Schetyna: Jeśli wygramy wybory samorządowe, prezydenci miast przyjmą uchodźców." ” No przykro mi Panie Schetku, ale nie możecie tego zrobić. Pamietajmy, że razem z wyborami samorządowymi będzie referendum w sprawie nieprzyjmowania uchodźców. Jak kazdy wie, zdecydowana i jak to lubią tutejsi lewacy konstytucyjna (hehe) większość Polaków nie chce żadnego przyjmowania uchodźców, wiec zastanawiam się czy PO i Nowotwór PL w ramach swojego kretyństwa zakpią z demokracji i to z t…

• A pieprzysz glupoty. Co z tego wynika? Komunistow sie wypedzilo z europy, nazistow tez i nie przyjmowano ich jako uchodzcow do swoich krajow. Ty opowiadasz sie za wpuszczaniem wrogow do wlasnego kraju. Jest wiele bogatych krajow arabskich, ktore moglyby pomoc swoim braciom arabskim w potrzebie, to sa ich ludzie ich kultura tradycja i sposob zycia. Zreszta kwestia jest prosta, duchowni i noe tylko duchowni przywodcy islamscy wypowiedzieli europie wojne i daza do jej przeinaczenia na wlasny kontyn…

• Juz nawet nie chce mi się wspominać o zamachach bo co kilka dni coś siedzieje, ale dla wiedzy Polakow puszcze pewien filmik, w ktorym Anglicy wypowiadają się na temat Polski. God Bless Poland! youtube.com/watch?v=TyeqpAOpaSA

• Quote from draken: “Idąc tą logiką pielgrzymki na Jasną Górę też powinny być zakazane, na upartego jest na to paragraf - zakłócanie porządku publicznego, no sorry, ale nie życzę sobie, żeby mi wyli idąc przez miasto. Wbrew pozorom co się pojawia na danym wydarzeniu sporo mówi o bezpieczeństwie, żaden znany zespół nie będzie występować jak nie będzie miał pewności, że warunki są odpowiednie. ” Aha czyli brak argumentu wiec z kapelusza wyciągnąłes jakieś święto religijne Typowe dla wrogiego Polsce…

• czytasz sie Draken? Logika blondynki ciag dalszy? Mowa jest o BEZPIECZENSTWIE !!!!!! A nie o zespolach muzycznych.. Niebezpieczestwo jest duze z powodu przygarniecia przez Niemcy terrorystycznej holoty. A jak wiadomo koncert jest przy granicy z Niemcami. 700 tys ludzi zupelnie nieprzygotowanych na zly scenariusz to idealby kasek dla islamistow. Bardzo dobra decyzja Blaszczaka. Trzeba monitorowac bezpieczenstwo na wydarzeniu i ewentualnie zapobiec tragedii