Search Results

Search results 1-20 of 152.

• Przyjaciel w reckach więc Właściwy sojusz po prawej stronie gratuluje ekipie demontażowej i pozdrawiam. Tylko ten nasz Krzyś tak jakoś z tym tagiem jakoś tak jakoś nie wiem - pobłądził z drugiej strony lepszy Krzyś Psychoza w reckach niż Krzyś Pac-Man. tak czy inaczej bardzo dobrze się stało i tak latasz od FSa do FSa, teraz sprzedaj konto na U68 komuś z topki niech grajo i knujo i wpadaj na browary. Będziesz wyspany Będziesz odstresowany Będziesz miał mniej zmarszczek Będziesz się częściej uśmi…

• Quote from SzamanU68: “Widzisz nscr? tak się bawi twoja maszyna Pozdro dla PacMana z u68 i dla ziomków z nekkar i dla kolegi co mi nick podwalił Tankowanie udane pozdro na rejonie ” dobry wieczór Wywołanie mnie z emerytury to chyba największy sukces tego stejka. 1. nie wywoluj imienia pana swego na daremno czy jak ten wasz bog tam mowil. 2. niezle dwa steki robaku, tona DTkow i nic wiecej, pewnie BFSy ktore obserwowales i ogarnales albo kto wie co. 3. skoro przez caly czas twojego ogejm jedyne s…

• Witam wszystkich graczy i idiotów. Na wstępie pragnę uprzejmie poinformować wszystkich tych którym popuścił zacisk i zabrudzili kauem połowę mieszkania biegnąc do kompa by zobaczyć to na co czekali niektórzy nawet kilka lat W DNIU 2.05.2019 WYSŁAŁEM DO SUPORTU FORMULARZ PRZEKAZANIA KONTA GRACZOWI ENCEPENCE dlaczego nie zmienił nicka to już sobie sami wymyślcie albo poczekajcie na sraczkę teoretyków spiskowych tego samego dnia po wysłaniu zgłoszenia ostatni raz wylogowałem się z konta, kolejne lo…

• hmm, badz tu madry i cos napisz chyba gratki atakierom bo w taki czy inny sposob ale zgodny z regulaminem - ekipa przycwaniakowala i walnela YESA w recki. z kolejnej strony - dzieki takim akcjom coraz mniej osob bedzie chcialo pomoc bezinteresownie a trzymajac sie tej strony medalu to cos chyba zawiodlo w rozkmince i wygral ten ktory byl sprytniejszy. bo o to w tej grze chodzi. YM winien czuc takie akcje na plecach a z drugiej strony pomagac nie pomagac ? sporo odniesien do honoru czy stazu gry.…

• Quote from T-bag: “nscr nie broń swojej dupy i nie zastawiaj się niby niewinnymi sojusznikami! Widzisz sam zacząłes to rakietowanie i nie potrafisz przyznać się że to był błąd bo teraz cierpią twoi sojusznicy ! Żebyś miał choć trochę dystansu i umiał się przyznać do błędu to nikt by nie był poszkodowany! Ale widać Twoja duma nie pozwala na kilka słów przeprosin dlatego jest jak jest ! I fakt zakładaj temat w did chętnie wpiszemy jak było! Sorki za śmietnik i jeszcze raz graty dla Ancymona ” punk…

• filetu i Panie Paziku, niedługo zamieścimy przeprosiny Pana Pazika w DID i tam podyskutujemy dalej, opiszemy cały temat od początku kto jak na co odpowiada i niech jasny lud ocenia te jakość "bojowa" kto co ile i komu xD pol banki na tym etapie gry to chyba jasne dla kazdego lotnika o jaka wartosc chodzi. LOTNIKA panie filetu xD wiec rozumiem ten prztyczek od szanownego xD ja i ence jesteśmy w zasięgu, filetu ma taka flotę ze chyba może spokojnie zacząć składać nscr i ence a nie rakietowac na zm…

• gratulacje Ancy Fjonka - głowa do góry, najpierw real później głupoty, poukładasz tematy to wrócisz do zabawy z naszymi nowymi przyjaciółmi Ancymon - przypominam że PAN PAZIK ten którego się nie rakietuje i nie lata po uni bez jego pozwolenia bo co to za zwyczaje że jacyś nowi tu przychodzą i mają coś do powiedzenia kiedy grają tu sami starzy gracze i Pan Pazik, którego należy przeprosić na forum za wystrzelenie rakiet w jego kierunku i ten ewentualnie zadecyduje o odpuszczeniu jego gniewu oferu…

• latali latali i wylatali w koncu gratki ST

• odbudowy sojuszniku youtube.com/watch?v=Mk8nQhOurO4

• zawsze na pare srubek wpadnie

• Histeryk Pazik placi hajsy za zlom na PACMAN, moze tam cos wpadnie, bier 300, dla nas 100 ale wypijemy razem gratki, stalo, nie stoi - NICZE Lemu twoje zdrowie

• bardzo ladnie, dzis dobre strzaly na uni bourne to dejmosowa dostawka kogos waznego xD jak polowa DoD

• dobrze jest, od czegos sie zaczyna pokaz im jak to sie robilo w 1967 !

• gratki wilku, co sie nalatalismy na pusto do skrytego to nasze, a tu jeszcze zaszlosci z dejmosa. kto by pomyslal ze wkradnie sie taka rutyna ze nie bedzie kontrolowal ukladu. Skryty Szo handlowej, bojowka powstala chyba podczas naszej awantury i rdzewiala. Bez stresu teraz popychaj eco zgodnie ze swoim stylem gry.

• Życzenia i Refleksje

nscr - - DiD U68

cóż za comingOUT szanujemy, można teraz to paliwo kupić skoro do Daga nie leci ? dam minimala + coś tam, w końcu od tego jesteś na tym Uni, dawać zapraszam na priF a, wesołych w wasze święta Moderator kruszynka:Usunięto brzydki obrazek

• Życzenia Świąteczne

nscr - - DiD U68

Quote from priesten: “Pac-Man + Templars_u1 + Boss + CShopSc Potencjał jest - może po prostu zróbcie 5 ST wiecej niż w tym roku i wszyscy będa szczęśliwi / wszyscy wiemy że na nic wiecej Was nie stać albo ktoś Was ktoś wchłonie albo umrzecie jako sojusze ” 1. nawet nie miesiac na uni gdzie konta 10 letnie a juz z nazwy wymieniaja zamiast wrzucic do "pozostalych" 2. wchlonac to mozesz naszego sojuszowego JAMALA ktory wita naszych gosci 3. umrzecie jako sojusz ? to dobrze czy zle ? dobrze bo do ko…

• Quote from Looz86: “Quote from rafal13452: “Graty Panowie widzę że Pac-Man nadal istnieje Szkoda że ja zakończyłem gre na tym uni. Fuzja dużo zmieniła, chyba na lepsze ” a co Ty gadasz heheTop1 na Cosmos masz, tak jak na Deimos, tylko mnie brakuje, no chłopaki pewnie za nami tęsknią ” co kosmos, co ? jeden z drugim dawać na stare śmietniki i walczyć a nie jakieś cosmosy czy inne LGBT !

• poprawiłem RW, dawno nie było obrony to i złom zebrany dałem atakującemu dziękuje za podpowiedzi. rutyna, brak czasu i tortilla na kuchence

• Quote from xLORD SITHx: “Szkoda nscr, że na uniwersum 69 nie bawiłeś się w lotnika, tylko w nudnego górnika. Masz łeb w temacie planowania i realizowania akcji. Gratulacje i kolejnych! ” na u69 nie było kompletnie czasu na ten syf. I tutaj też ciężko z zabawą na poziomie jak na dejmosie, NoSkill to dobry lotnik, steki klepał dobrze, tym razem okazaliśmy się sprytniejsi my, jutro ktoś sprytniejszy może nas zapakować, ważne żeby latać a nie gadać, a jak latasz to ryzykujesz a kto nie ryzykuje ten …

• Witam stare/nowe U68 mam przyjemność przywitać się w tym dziale takim oto dziełem chyba wjechało nawet do topki NoSkill nagminnie latał na szamana, jakiś czas temu zaplanowaliśmy pułapkę i obserwowaliśmy jak kolega reaguje na rożne ruchy, S&D też pomogło bo mobilizuje do luźniejszej oceny ryzyka i tak dziś ruszyła machina od rana i taki oto finał. Atakujący podjął ryzyko jak każdy solidny lotnik, cisnął do końca, nie udało się. Pojawiło się kilka błędów w ostatniej fazie ataku na nasza korzyść a…