Search Results

Search results 1-20 of 160.

• Wytrawny gracz, czy drogi BOT?

CerVezA - - DiD Indus

Boże płaczcie dalej, a i tak żadnego bota nie udowodnicie ani nikt nie bedzie musial sie tlumaczyc czemu pali sie 24h na dobe, sa sposoby aby moony sie losowo paliły podczas nieobecnosci gracza i nie potrzeba do tego botow ani zadnych badziewi, wystarczy pomyśleć sam codziennie pale moona po 16-20+ godzin mimo że online jestem gora 10, da sie to zrobic bez bota i jest to bardzo proste ale trzeba miec mozg zeby na to wpaść, ps. a co to za wyczyn z top 700 do top 30 w miesiac? ja na 1,5 rocznym un…

• Nic dodać nic ująć stało i już nie stoi Pozdro dla Sojka Obroncy SzO Dnia 17-09-2019 19:43:46 następujące floty spotkały się w walce: Agresor CerVezA [NBD] ________________________________________________ Krążownik 31.521 _________________________________________ Obrońca Emperor Portia [Wall] ________________________________________________ Mały transporter 4.973 Duży transporter 26 Lekki myśliwiec 11.000 Ciężki myśliwiec 24 Krążownik 2.000 Okręt wojenny 1.248 Recykler 500 Sonda szpiegowska 239 …

• Cóż tu powiedzieć, ganiali ganiali, aż wkońcu trafiony Obrońca bardzo długo miał szczęście, spadały 3 z 4 moonów i 3 razy przetrwał tylko ten na który leciała stacja :d ale doczekaliśmy się błędu obrońcy jakim była proba ataku niszcz na mnie i to jeszcze GSami z planety pod falą, więc sam atak to była formalność w wykonaniu Mis3k z falangi gdyż moja flota dopiero wracała z FSa Dnia 15-09-2019 08:07:46 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mis3k [NBD] ___________________________________…

• Cóż to ST jest nie mniejszym zaskoczeniem dla mnie jak i dla Atakiera nasz kochany Top 1 podjął próbę zdjęcia mnie na minutkach jak karmiłem córcie i dostał po łapkach bo zawrócił główny atak a dofarmu nie i efekt jak widać Przedstawiam pierwsze ST naszego Top 1 po złej stronie ku zaskoczeniu wszystkich Pozdrowionka dla Sojuszników i Wiewiórów Dnia 11-09-2019 19:29:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor wisniakrk ________________________________________________ Mały transporter 11.11…

• Długo mnie nie było no ale cóż Pearl w ciąży w szpitalu i jakoś nie było czasu grać poza zwożeniem eko ale wkońcu coś się trafiło w nowych barwach A Perełka urodziła w Piątek śliczną małą córeczkę co by nie przedłużać Dnia 08-09-2019 14:25:32 następujące floty spotkały się w walce: Agresor CerVezA [NBD] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 80 Krążownik 21.127 Okręt wojenny 4.518 Pancernik 4.001 Mały transporter 10.000 Bombowiec 134 Niszczyciel 503 ___________________…

• No cóż cel z falangi niestety pewien złodziejaszek ukradł złom ale odzyska się. a wstawiam bo procent jest a jak to Boguś mówił: "Sztuka jest Sztuka" Dnia 19-08-2019 13:21:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor CerVezA [NBD] ________________________________________________ Bombowiec 134 Krążownik 5.952 Lekki myśliwiec 61.112 Pancernik 500 Mały transporter 6.666 _________________________________________ Obrońca Director Terra ________________________________________________ Duży trans…

• No cóż koleżka dalej się niczego nie nauczył, więc mamy kolejne stało i już nie stoi Pozdro dla Wiewiórów Dnia 12-08-2019 12:12:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor CerVezA [ZLW] ________________________________________________ Krążownik 25.330 _________________________________________ Obrońca Lacrimus [LAC] ________________________________________________ Mały transporter 3 Duży transporter 4.000 Okręt wojenny 4 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 10 Sonda szpiegowska 230 Niszczyciel …

• podział zysku ACS Obrony

CerVezA - - Zadawanie pytań

Quote from Elkanen: “Wg mnie najlepiej zysk z ACS dzielic w ten sposob, ze oddajesz sure na odbudowe straconej floty slabszemu graczowi plus 50% zysku jaki wyciagneliscie z ACSa. I raczej nikt nie powinien sie czepiac, ze cos zakombinowane, oszukane itp. ” No chyba żartujesz całą akcje zapnanowałem ja! 86% mocy połączonych flot było moje to jakie 50/50 to by było rażąco niesprawiedliwe dla mnie juz o dexie spalonym na podstawienie calej floty to juz nawet nie wspominam także całe szczęście że je…

Policzylem, tamtym, zaokraglilem w gore (na korzysc nizszego w statach) i minelo juz dosc sporo czasu takze sadze ze wszystko zgodnie z zasadami sie odbylo w kwestii przelicznikow skoro nie dostalem zadnego upomnienia od GO ani nic z tych rzeczy.

• No cóż strzyżenie trawników ciąg dalszy, FS na atakuj z planety nie ma co więcej tłumaczyć Dnia 30-07-2019 06:26:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor CerVezA [ZLW] ________________________________________________ Mały transporter 4.444 Lekki myśliwiec 44.444 Ciężki myśliwiec 101 Krążownik 8.888 Okręt wojenny 888 Bombowiec 134 Niszczyciel 503 Pancernik 1.111 _________________________________________ Obrońca Lacrimus [LAC] ________________________________________________ Mały transpo…

• Cóż, po niedługiej przerwie, pojawiamy się ponownie wyjątkowo wspólnie, akcja zaplanowana dość dawno ale przeprowadzka i Urlopik Perełki opóźnij plany, ale dziś było troche czasu i akcja wyszła zgodnie z planem, Atakujący zeskanował wszystkie planety i moony u Perełki ale na jego nieszczęście jak to juz u UFSów bywa badań na skanie nie zobaczył i poleciał na pewniaka bez opóźniania i boom Pozdrowionka dla Wiewiórek, w końcu coś większego w moim wykonaniu chociaż w ACSie Dnia 29-07-2019 16:15:15 …

aha znalazlem na starej wersji jest a proporcje flot moge wziac z trash sima stawiajac wszystko co bralo udzial ode mnie i od sojuszniczki na przeciw siebie i ten wspolczynnik bedzie odpowiedni do tego zeby pushu nie bylo? bo cala akcja moja hehe ale i tak zaokraglac bede w gore dla slabszej punktowo Wg Sima nasze floty są w stosunku 6.24 do 1 a 86% zysku do 14% daje 6.14 czyli 6/7 do 1/7 zaokraglajac może być? (oczywiscie zlom z kazdego start wiadomo poza zyskiem odsylam)

Witam mam taki problem, a mianowicie nie mogę znaleźć kalkulatora Podziału ACS, tylko chodzi mi o ten co obliczał procent Flot biorących udział, gdyż wykonałem sojuszową obronę gdzie flota obroncy stanowiła okolo 1/8 siły mojej floty i jako gracz Silniejszy chce wiedziec ile surowcow musze odeslac obroncy aby nie bylo to uznane za Push, bo polowa zysku bedzie bardzo krzywdzaca dla mnie a tylko taki kalkulator znalazlem na forum. ps. czy wystarczy że postawie w trash simie nasze floty i podziele …

• Miałem już nie wstawiać bo Uni już dawno umarło w tym dziale, ale taki ekskluzyny obrońca, że żal nie wystawić Historia dość krótka, Twister sfarmił MT i satki Pearl Girl, więc zacząłem próby zemsty:P Dziś doczekałem się iż zmęczenie wygrało i Twister uciął sobie drzemkę niestety krótką na tyle, że tylko do 2 moonów zdążyłem dolecieć, ale zysk i tak jest kozacki chociaż dla obrońcy to groszowa sprawa Pozdrowionka dla: Kochanej Żoneczki Perełki oraz reszty Wiewiórów Dnia 16-07-2019 03:48:55 nastę…

• Witam Pustynia na Uni, że aż huczy, ale zdarza się jeszcze trafić na oazę taką jak ta mimo grania Eko czasem jak to kobieta jakiś trawniczek muszę przystrzyc żeby nie zarósł Pozdruuffki dla Mężusia i reszty wiewiórek Straty duże, ale zysk i tak przyjemny na pare kopalni będę miała Dnia 11-07-2019 13:03:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pearl Girl [ZLW] ________________________________________________ Niszczyciel 1 Mały transporter 15.555 Lekki myśliwiec 26.666 Ciężki myśliwiec 2…

• Telep i jego czas stygnięcia

Nic nie skraca czasu ładowania Telepka, oprócz podniesienia LVL. 12 minut to długo? u Nas jest 20 min a kiedyś na starych Uniach numerycznych było 1h także 12 min czy troszkę mniej za 2 lvl Tpka to i tak baardzo krótki czas nie ma co narzekać

• Witam tego się totalnie nie spodziewałem, że dożyję takiej akcji, że zrobię 5 ST jednej nocy i to na jednym graczu, jest to istny nokaut w 5ciu ciosach Obrońca uciekał mi już nie raz (dziś też była próba przepalona) aż w końcu trafiła się ta noc cudów, która zapamiętam na długo Historia całej akcji w sumie bez fajerwerków, sprawdziłem wszystkie moony obrońcy w podglądzie galaktyki totalna cisza bez minutek nic poszły skany bez wielkich nadzieji, a moje zaskoczenie gdy zobaczyłem całkiem sporą fl…

• Witam w końcu coś wpadło i mnie bo już się bałem że Perełka przejmie moje konto na forum bo ostatnio tylko Ona wstawiała, ale wpadł mi malutki jubileusz 20 ST na tym Uni (na tej pustynii to i tak dużo) historia nie za długa, od kilku dni obserwacja obrońcy i w końcu nadeszła ta chwila lampa na moonie zgasła pojawiło się 15min reszta już poszła standardowo, skan TP lot boom i 10 min później zarobione jak widać całkiem całkiem surki chwila po dofarmieniu lampa na matce i recki po złomek z ostatnic…

• Poprzednie ST z udziałem obrońcy było na remis, a jako że kobiety nie lubią nie dokończonych spraw to postanowiłam sprawdzić co tam u obrońcy słychać i jak widać warto było Pozdrowionka dla Mężusia i reszty Wiewiórek Dnia 13-06-2019 23:12:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pearl Girl [ZLW] ________________________________________________ Mały transporter 555 Duży transporter 60 Niszczyciel 16 Okręt wojenny 786 Pancernik 642 Krążownik 1.746 Lekki myśliwiec 27.030 Ciężki myśliwiec …

• Lobby nie działa!

CerVezA - - Błędy w grze

w ogole wlaczmy blokade na stałe albo chociaz na rok i patrzmy jak eko rosnie bo po co grac, gra juz dziala a przerwy bylo ledwo 3 godziny a blokada jeszcze na 19 godzin to bez sensu totalnie, jeszcze ta 22 byla w miare do przełknięcia, ale teraz to juz przesada naprawde...