Search Results

Search results 1-20 of 746.

  • 15 kolejka LT - 30.10-5.11.2015 11 kolejka Eredivisie sobota, 31 października 18:30 Groningen - Zwolle 2:1 19:45 Excelsior - Vitesse 1:2 19:45 Ajax - Roda 2:1 20:45 De_Graafschap - PSV_Eindhoven 1:3 niedziela, 1 listopada 12:30 Den_Haag - Feyenoord 0:2 14:30 Utrecht - Twente 2:1 14:30 Heerenveen - Cambuur 0:1 16:45 Alkmaar - NEC_Nijmegen 2:0 4 kolejka Ligi Mistrzów wtorek, 3 listopada 16:00 Lokomotiv_Astana - Atl_Madryt 0:3 20:45 Benfica - Galatasaray 2:2 20:45 PSV_Eindhoven - Wolfsburg 2:1 20:4…

  • sobota, 24 października 16:00 Aston_Villa - Swansea 1-2 16:00 Leicester - Crystal_Palace 2-0 16:00 Stoke - Watford 1-2 16:00 Norwich - West_Bromwich 1-0 16:00 West_Ham - Chelsea 1-1 18:30 Arsenal - Everton 2-1 niedziela, 25 października 13:00 Sunderland - Newcastle 2-0 15:05 Bournemouth - Tottenham 2-1 17:15 Liverpool - Southampton 2-1 Mecze specjalne - punktacja x2 niedziela, 25 października 15:05 Manchester_United - Manchester_City 2-0 18:00 Benfica_Lizbona - Sporting_Lizbona 2-0 18:00 Legia_W…

  • 13 kolejka LT - 16.10-22.10.2015 7 kolejka Serie A sobota, 17 października 18:00 Roma - Empoli 1:0 20:45 Torino - AC_Milan 0:1 niedziela, 18 października 12:30 Bologna - Palermo 2:1 15:00 Atalanta - Carpi 1:2 15:00 Frosinone - Sampdoria 1:2 15:00 Genoa - Chievo 2:0 15:00 Verona - Udinese 1:2 15:00 SSC Napoli - Fiorentina 2:1 15:00 Sassuolo - Lazio 0:2 20:45 Inter - Juventus 1:1 3 kolejka Ligi Mistrzów wtorek, 20 października 20:45 FC_Porto - Maccabi_Tel_Aviv 2:1 20:45 Dynamo_Kijów - Chelsea 1:2 …

  • czwartek, 8 października 18:00 Gruzja 2-0 Gibraltar 20:45 Irlandia 0-2 Niemcy 20:45 Węgry 1-0 Wyspy_Owcze 20:45 Irlandia_Płn. 2-0 Grecja 20:45 Albania 1-2 Serbia 20:45 Portugalia 2-1 Dania piątek, 9 października 20:45 Słowacja 1-1 Białoruś 20:45 Macedonia 1-1 Ukraina 20:45 Hiszpania 3-0 Luksemburg 20:45 Słowenia 2-0 Litwa 20:45 Anglia 3-0 Estonia 20:45 Szwajcaria 3-0 San Marino 20:45 Mołdawia 1-3 Rosja 20:45 Liechtenstein 0-2 Szwecja 20:45 Czarnogóra 1-0 Austria sobota, 10 października 18:00 Isl…

  • sobota, 3 października 15:30 Ingolstadt 1-2 Eintracht_Frankfurt 15:30 Bor_Monchengladbach 0-2 Wolfsburg 15:30 Hannover_96 2-0 Werder_Brema 15:30 Hertha_Berlin 2-1 Hamburger_SV 15:30 Hoffenheim 1-2 VfB_Stuttgart niedziela, 4 października 15:30 Schalke_04 2-0 FC Koln 17:30 Bayer_Leverkusen 2-1 Augsburg Mecze specjalne - punktacja x2 niedziela, 4 października 14:30 Ajax 2-0 PSV_Eindhoven 17:00 Arsenal 1-0 Manchester_United 17:30 Bayern_Monachium 3-0 Bor_Dortmund 20:30 Atl_Madryt 0-3 Real_Madryt 20:…

  • 10 kolejka LT - 25.09-1.10.2015 6 kolejka Primera Division piątek, 25 września 20:30 Valencia 2-0 Granada sobota, 26 września 16:00 Barcelona 3-0 Las_Palmas 18:15 Real_Madryt 4-0 Malaga 20:30 Sevilla 2-0 Rayo_Vallecano 20:30 Villarreal 1-2 Atl._Madryt 22:05 Eibar 1-20 Celta_Vigo niedziela, 27 września 12:00 Gijon 1-0 Betis 16:00 D.La_Coruna 2-0 Espanyol 18:15 Getafe 1-2 Levante 20:30 Real_Sociedad 2-1 Athl_Bilbao 2 kolejka Ligi Mistrzów wtorek, 29 września 20:45 Barcelona 2-1 Bayer_Leverkusen 20…

  • 9 kolejka LT - 18.09-22.09.2015 9 kolejka Ekstraklasy piątek, 18 września 18:00 Górnik_Zabrze 0-1 Śląsk_Wrocław 20:30 Zagłębie_Lubin 1-2 Cracovia_Kraków sobota, 19 września 15:30 Termalica_B_B_Nieciecza 0-1 Pogoń_Szczecin 18:00 Podbeskidzie 0-2 Wisła_Kraków 20:30 Piast_Gliwice 1-2 Lechia_Gdańsk niedziela, 20 września 15:30 Ruch_Chorzow 0-2 Legia_Warszawa 18:00 Jagiellonia_Białystok 0-1 Lech_Poznań poniedziałek, 21 września 18:00 Korona_Kielce 2-0 Górnik_Łęczna Mecze specjalne - punktacja x2 sobo…

  • 8 kolejka LT - 12.09-17.09.2015 5 kolejka Premier League sobota, 12 września 13:45 Everton 1-2 Chelsea 16:00 Arsenal 3-0 Stoke 16:00 Crystal_Palace 1-2 Manchester_City 16:00 Norwich 1-0 Bournemouth 16:00 Watford 0-2 Swansea 16:00 West_Bromwich 1-2 Southampton niedziela, 13 września 14:30 Sunderland 0-1 Tottenham 17:00 Leicester 1-0 Aston_Villa poniedziałek, 14 września 21:00 West_Ham 2-0 Newcastle 1 kolejka Ligi Mistrzów wtorek, 15 września 20:45 Benfica 1-0 Lokomotiv_Astana 20:45 Galatasaray 2-…

  • 7 kolejka LT - 3.09-8.09.2015 Eliminacje Euro 2016 czwartek, 3 września 20:45 Czechy 2 - 1 Kazachstan 20:45 Turcja 2 - 1 Łotwa 20:45 Holandia 2 - 1 Islandia 20:45 Izrael 1 - 0 Andora 20:45 Cypr 0 - 1 Walia 20:45 Belgia 32- 0 Bośnia_i_Hercegowina 20:45 Bułgaria 0- 2 Norwegia 20:45 Włochy 1 - 0 Malta piątek, 4 września 18:00 Gruzja 0 - 2 Szkocja 20:45 Gibraltar 0 - 4 Irlandia 20:45 Grecja 1 - 0 Finlandia 20:45 Węgry 0 - 1 Rumunia 20:45 Wyspy_Owcze 1 - 3 Irlandia_Płn. 20:45 Serbia 2 - 1 Armenia 20:…

  • czwartek, 27 sieprnia 20:30 Videoton 1-2 Lech_Poznań 21:00 Legia_Warszawa 2-0 Zoria_Ługańsk 4 kolejka Ligue 1 piątek, 28 sierpnia 20:30 Guingamp 0-1 Marsylia sobota, 29 sierpnia 17:00 Caen 0-1 Lyon 20:00 Angers 1-0 Nice 20:00 Lille 2-0 GFCO_Ajaccio 20:00 Reims 0-1 Lorient 20:00 Rennes 0-1 Toulouse 20:00 Troyes 1-0 Montpellier niedziela, 30 sieprnia 14:00 St.Etienne 2-1 Bastia 17:00 Bordeaux 1-0 Nantes Mecze specjalne - punktacja x2 sobota, 29 sieprnia 18:30 Bayern_Monachium 3-0 Bayer_Leverkusen …

  • 5 kolejka LT - 20.08-24.08.2015 Kwalifikacje LE czwartek, 20 sierpnia 19:00 Zoria_Ługańsk 10- 2 Legia_Warszawa 21:00 Lech_Poznań 2 - 0 Videoton 1 kolejka Primera Division piątek, 21 sieprnia 20:30 Malaga 1 - 0 Sevilla sobota, 22 sierpnia 18:30 Espanyol 1 - 0 Getafe 18:30 Deportivo_La_Coruna 1 - 2 Real_Sociedad 20:30 Atletico_Madryt 2 - 0 UD_Las_Palmas 22:30 Rayo_Vallecano 1 - 2 Valencia niedziela, 23 sierpnia 18:30 Athletic_Bilbao 0 - 1 FC_Barcelona 20:30 Sporting_Gijon 0 - 2 Real_Madryt 22:30 L…

  • 4 kolejka LT - 14.08-16.08.2015 1 kolejka Bundesligi pietek, 14 sierpnia 20:30 Bayern_Monachium 3-0 Hamburger_SV sobota, 15 sierpnia 15:30 Darmstadt 0-1 Hannover_96 15:30 Mainz_05 2-1 Ingolstadt 15:30 Werder_Brema 0-1 Schalke_04 15:30 Augsburg 2-0 Hertha_Berlin 15:30 Bayer_Leverkusen 2-0 Hoffenheim 18:30 Bor._Dortmund 1-1 Bor._Monchengladbach niedziela, 16 sieprnia 15:30 Wolfsburg 2-0 Eintracht_Frankfurt 17:30 VfB_Stuttgart 0-1 FC_Koln Mecze specjalne - punktacja x2 piątek, 14 sierpnia 20:30 Mon…

  • 3 kolejka LT - 5.08-10.08.2015 Kwalifikacje LM i LE środa, 5 sieprnia 20:15 FC Basel 2-1Lech_Poznań czwartek, 6 sierpnia 21:00 Legia WarszawaFK 3-0 Kukesi 1 kolejka Premier League sobota, 8 sierpnia 13:45 Manchester_United 2 - 1 Tottenham 16:00 Norwich 1 - 2 Crystal_Palace 16:00 Leicester 0 - 1 Sunderland 16:00 Bournemouth 2 - 0 Aston_Villa 16:00 Everton 1 - 0 Watford 18:30 Chelsea 2 - 0 Swansea niedziela, 9 sierpnia 14:30 Newcastle 1 - 0 Southampton 14:30 Arsenal 3 - 0 West_Ham 17:00 Stoke 0 - …

  • Liga typerów - dyskusje

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Trzeba poczekać na oficjalny komunikat. Czy dwumecz zakończony podwójnym walkowerem dla Legii czy tylko dzisiejszy mecz zakończony walkowerem a w Warszawie odbędzie się normalnie.

  • Liga typerów - dyskusje

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Quote from Gladiator81: “Quote from dragonartur: “A po dwóch czy trzech latach to i może ja wrócę do typowania Ktoś tu jeszcze się w to bawi? Witam ponownie.” Bawią się bawią bo fajna inicjatywa 1 kolejka LT na 2 strony forum. Bawię się w to pierwszy raz i stwierdzam że naprawdę fajnie ktoś pomyślał gatki mu za to :beer:” No to fajnie. Ja w sumie nie grając w ogame korzystałem z 2 lata z samego forum i to własnie głównie z działu "piłka nożna" gdzie regularnie wypowiadało się +/- 10 osób

  • 2 kolejka LT - 29.07-3.08.2015 Kwalifikacje LM i LE środa, 29 lipca 20:45 Lech_Poznań 2–1 FC_Basel czwartek, 30 lipca 20:00 FK_Kukesi 0-3 Legia_Warszawa 3 kolejka Ekstraklasy piątek, 31 lipca 18:00 Piast_Gliwice 1-0 Górnik_Zabrze 20:30 Lechia_Gdańsk 2-1 Pogoń_Szczecin sobota, 1 sierpnia 18:00 Podbeskidzie 1-1 Cracovia_Kraków niedziela, 2 sierpnia 15:30 Śląsk_Wrocław 2-0 Termalica_B_B_Nieciecza 15:30 Jagiellonia_Białystok 2-0 Zagłębie_Lubin 18:00 Górnik_Łęczna 0-1 Legia_Warszawa poniedziałek, 3 s…

  • piątek, 24 lipca 18:00 Ruch_Chorzow 0-1 Piast_Gliwice 20:30 Cracovia_Kraków 1-0 Wisła_Kraków sobota, 25 lipca 18:00 Zagłębie_Lubin 2-1 Korona_Kielce niedziela, 26 lipca 15:30 Pogoń_Szczecin 2-1 Śląsk_Wrocław 15:30 Jagiellonia_Białystok 2-1 Termalica_B-B_Nieciecza 18:00 Legia_Warszawa 2-0 Podbeskidzie poniedziałek, 27 lipca 18:00 Górnik_Łęczna 0-1 Górnik_Zabrze Mecze specjalne - punktacja x2 sobota, 25 lipca 20:30 Lech_Poznań 2-0 Lechia_Gdańsk

  • Liga typerów - dyskusje

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    A po dwóch czy trzech latach to i może ja wrócę do typowania Ktoś tu jeszcze się w to bawi? Witam ponownie.

  • Liga typerów - dyskusje

    dragonartur - - Piłka Nożna

    Post

    Troche mnie tu nie było to chyba szanse straciłem

  • Myślę, że to jednak my jesteśmy faworytem w walce o przedostatnie miejsce w grupie. Giblartar może się spalić psychicznie