Search Results

Search results 1-20 of 284.

• Handlarz to handlarz. "Gdy tylko aktualizacja będzie gotowa, niektóre nowe serwery mogą wystartować bez opcji Handlarza w grze." Więc @Starrk nie bardzo wiem na czym opierasz swoje przypuszczenia skoro nie napisali, że tylko opcja wymiany surowców u handlarza nie będzie dostępna.

• Wszyscy na forum zawsze jechali po GF, że dla nich liczy się tylko kasa, a tu proszę taki zonk . Oczywiście zgadzam się, że likwidowanie handlarza na starych uni jest bez sensu, ale brak handlarza na nowych uni to bajka. Nie będzie już graczy z czterema koloniami w dzień po starcie serwera. Przypominam, że handlarz to nie tylko wymiana deuteru. A przecież tacy gracze nabijali kasę GF na potęgę. Także jako opcja do głosowania przy nowych uni jestem jak najbardziej na tak, chociaż raczej się nie w…

• Witam. Takie tam ostatnie wloty. Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH sojuszników i znajomych! FCv1slp.jpg Dnia 18-09-2019 19:50:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 37.340 _________________________________________ Obrońca SiSi [PIWKO] ________________________________________________ Mały transporter 50.300 Duży transporter 63.300 Recykler 579 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwi…

• Wielkie brawa Hubercie! Procent z tych zacnych , zysk świetny , ST marzenie! Przetapiaj i powiem Ci w tajemnicy - chrzanić eko! To popatrzę jeszcze raz No i w ogóle to z zazdrości mnie tu skręca oczywiście . Petrx - SzO!

• Wielkie gratulacje kolego! Nie był to łatwy cel, ale jak widać dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Czekam na kolejne, bo to uni nie jest jeszcze takie martwe jak się niektórym wydaje.

• No to jest mega piękny wlocik! Graty! Zysk powala. Przetapiaj i ładuj naSTępne podobne!

• Przypominam wszystkim górnikom, że dla nich zakładka stocznia jest również dostępna. Wiem, że dla niektórych marzeniem jest postawić bunkier i potem nic nie robić, ale chyba nie o to chodzi.

• Witam. Jak zwykle pozdrawiam sojuszników i znajomych! [url]https://www.youtube.com/watch?v=EQ51hgSxEaI[/url] Dnia 11-09-2019 21:20:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Krążownik 200.000 Okręt wojenny 201.256 Pancernik 604.710 _________________________________________ Obrońca Dracari [AiE] ________________________________________________ Mały transporter 15.247 Duży transporter 70.000 Lekki myśliwiec 4.213 Ciężki myśl…

• Fajny wlocik Hubert. Brawo i czekam na naSTępne.

• @ciap nadal nie ma wytłumaczenia jak przy opcji, w której statek na rynku byłby droższy niż w produkcji, gracze z topki mieliby na tym zarobić dzięki multikontom ? Bo tak twierdzi @edes .

• Trochę te dyskusje wszystkie na wyrost skoro nie znamy szczegółów, ale chociaż pokazują gdzie ewentualnie mogłoby dochodzić do nadużyć i co graczy boli najbardziej. Jednak @edes mógłbyś mi wytłumaczyć jak na tym zarobi skoro kupuje drożej niż jest w stanie wyprodukować ?

• Wow! Jak na lot niszczareczkami to świetny zysk! Brawo! Top na flotę!

• Witam. Pozdrawiam sojuszników i znajomych. Dnia 30-08-2019 21:28:51 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca Stalowy_Smok ________________________________________________ Mały transporter 16.159 Duży transporter 27.893 Recykler 12 Gwiazda Śmierci 8 Wyrzutnia rakiet 10 Lekkie działo laserowe 10 Ciężkie działo laserowe 10 Działo Gaussa 10 Działo jonowe 10 Wyrz…

• Super wlot Dawidq z niezłym zyskiem . Z niecierpliwością czekam na więcej!

• Pięknie . Widzę , że coś się dzieje! Szybko i z zyskiem. Czekam na więcej!

• Brawo Leszku! Chcę Cię tu widzieć częściej !!! Przetapiaj na flotkę i lataj!

• Floty jeszcze nie zdążyły wrócić z taku na Zbyga kiedy dostrzegłem aktywkę na moonie u rokona. Naszczęście byłem już w domu i mogłe skleić atak precyzyjnie. Pozdrowionka nieustające dla sojuszników , (specjalne dla nowego kolegi) i znajomych. Dnia 16-08-2019 19:04:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 41.793 _________________________________________ Obrońca rokon [GILDIA] ____________________________________…

• Witam. Atak taki trochę nieskładny przez co trochę surowców uciekło, wszystko przez to, że akurat byłem w trasie. Pozdrawiam sojuszników i znajomych. Dnia 16-08-2019 17:55:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Pancernik 41.000 _________________________________________ Obrońca zbygo62 [AiE] ________________________________________________ Mały transporter 546 Duży transporter 61.230 Recykler 2.200 _____________________…

• Witam. Dziękuję kolegom za wspólny lot. Pozdrowienia dla Veto, LzB i znajomych. [url]https://www.youtube.com/watch?v=UxxajLWwzqY[/url] Dnia 11-08-2019 15:49:25 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lajt ________________________________________________ Recykler 1 Gwiazda Śmierci 2.545 _________________________________________ Agresor Lord Maul [Veto] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 1.763 _________________________________________ Agresor jumek [Veto] ____…

• Super Hubert! Fajnie wyszło mimo tylko dwóch dofarmów. Szalejesz ostatnio i tak 3 maj !