Search Results

Search results 1-20 of 208.

• Ehh trampka od rana nie możemy uspokoić załamany stratą ale spokojnie robimy zrzutę na te potężne ilości i moment go postawimy na nogi Oczywiście cieszymy się że nasz Tag sojuszu wzbudza tyle emocji u przeciwników przynajmniej wiadomo kogo się najbardziej obawiają

• zaraz będzie ciemno Dzięki panowie za fajną zabawę, liczę na więcej takich sojuszowych akcji Mam tylko nadzieję że obrońca nie dostał zawału wstając rano i widząc co się wyprawia na koncie giphy.gif

• Dzień Dobry Z cyklu złom pod dom Pozdrowienia dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 02-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmond [N-D] ________________________________________________ Krążownik 11.111 _________________________________________ Obrońca pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Duży transporter 10.667 Statek kolonizacyjny 6 Recykler 5.000 Sonda szpiegowska 1.117 Pancernik 50.000 _________________________________________ …

• Dzień Dobry Obrońcy ewidentnie wkradł się mały błąd przy robieniu FS - ów Musiałem się zaopiekować żeby nie wpadło w nieodpowiednie ręce Pozdrowienia oczywiście dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 27-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca GruDruMinionki [AVE] ________________________________________________ Mały transporter 47.000 …

• Dzień Dobry, Nie dawno była promocja na Ośmiornicę to można było sobie pozwolić na odwiedziny w czyimś układzie W zasadzie od dawna wiedziałem jak i gdzie FS - uje obrońca ale brakowało chęci po ostatnim ustanawianiu rekordów na Licytatorze Szczególne podziękowania dla @Happy i @zwierzak za pomoc w wyczyszczeniu księżyca z obrony Pozdrowienia oczywiście dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 26-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] _______________…

• Rekordy Uniwersum Xanthus

pavciosz - - DiD Xanthus

pavciosz [Minionki] Punkty Honoru: 9.374.102

• Dzień Dobry Po tygodniu wysoko % urlopu przyszedł czas na szybki rekonesans pobliskich układów i można działać Do obrońcy mieliśmy już dwa nieudane podejścia więc najlepszym rozwiązaniem było na jakiś czas usunąć się w cień i grzecznie Sobie obserwować Wstając do pracy przez myśl by mi nie przeszło że próba nr 3 będzie właśnie dziś jednak gdy zauważyłem że Illusioon jest w trakcie robienia FS-ów doszedłem do wniosku że najmniej zaplanowane akcję są najlepsze Szybkie notatki, obliczenia po któryc…

• @sileence no wiesz tak myślę i w sumie rzadko kiedy w ogóle raguję na takie posty ale czy przypadkiem : - nie uczestniczyłem w Twoim ostatnim zakończeniu gry po przez zwiedzanie recków moich i chłopaków ? - nie miałem przypadkiem okazji Cię przyfarmić po powrocie ? - to Ty a nie ja gram na koncie stworzonym przez kogoś innego ( już pomijam jak ono powstało ) - zapomniał bym również o Astrofizyce na którą zarobiłeś ciężką pracą w pocie czoła chociaż nie, przecież to tylko kryształ z Sond jakie Me…

• Jak mnie cieszy ten widok żałowałem strasznie że dziś FS zrobiłem do wyjątkowo późnych godzin bo od razu bym się skierował w tamte okolice żeby uprzykrzyć trochę życie a tu taka miła niespodzianka Obrońcy życzę bardziej roztropnych FS-ów i szybkiej odbudowy

• Wstydziłbyś się latać taką ilością Niszczycieli liczę że na dniach będzie 3 cyfrowa liczba

• @baldi myślę że to czas najwyższy żebyś wrócił na Xanthus tu wbrew pozorom cały czas jest wesoło ;D

• Dzień Dobry Starcie 4/4 W tym przypadku wypada napisać parę słów więcej, zacznę od podziękowań dla @Happy który udostępnił skan Moja pierwsza myśl "tak.... tak..... przecież wszyscy wiemy co ma ale zapewne siedzi i odświeża jak zawsze przecież jest środek dnia .. " no ale nie byłbym sobą gdybym jednak nie spojrzał, i tu od razu zaczął mi się nie zgadzać widok jaki zobaczyłem, obserwacje jakie prowadziłem od długiego czasu zarysowały mi pewien schemat który dzisiejszego dnia był kompletnie odmien…

• Dzień Dobry, Starcie 3/4 W tym przypadku to nic innego jak BFS, wyskanowane podczas przeglądu okolicy więc posłużę się klasykiem "stało i nie stoi" Pozdrowienia dla Minionków i znajomych Dnia 06-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca dawca smierci [Abordaz] ________________________________________________ Mały transporter 7.516 Lekki my…

• Dzień Dobry Starcie 2/4 Podobna sytuacja jak poprzednio, ilość trafień jaką przyjął Emzet niejednego dawno zniechęciła by do dalszej gry więc nie wypada nic innego jak życzyć sprawnej odbudowy po raz kolejny Pozdrowienia klasycznie dla Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 07-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca eMZet87 [AHX] _________…

• Dzień Dobry Wypada w końcu nadrobić weekendowe zaległości Starcie 1/4 Prawdę powiedziawszy akurat w tym starciu do końca miałem nadzieję że Danielo się pojawi bo najzwyczajniej w świecie szkoda mi go jako gracza który po takiej ilości złomów za każdym razem z uśmiechem na twarzy i determinacja odbudowuje się ponownie, jednak gdybym ja tego nie zrobił to zrobiłby to ktoś inny Tak jak rozmawialiśmy w grze jeszcze raz życzę odbudowy i szanuję za podejście i dystans Pozdrowienia oczywiście dla Minio…

• Fakt, obrońca bronił się dzielnie i na dobrą sprawę 10min przed starciem już uważałem że pozamiatane dopiero gdy zobaczyłem że flota wylądowała zdecydowałem się próbować do końca, nawet w taki niekonwencjonalny sposób Koniec końców wyszliśmy z tego zwycięsko a to najważniejsze, dzięki jeszcze raz za dobra sojuszową zabawę Obrońcy oczywiście życzę sprawnej odbudowy

• Dzień Dobry Ciężko zliczyć który to już złom Emzeta ale mam nadzieję że i tym razem sprawnie się odbuduje Pozdrawiam oczywiście żółtą zorganizowaną grupę przestępczą i znajomych giphy.gif Dnia 29-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 99.999 _________________________________________ Obrońca eMZet87 [AHX] ________________________________________________ Mały transporter 25.789 Duży transporter…

• Dzień Dobry Po przeszło dwóch tygodniach spokojnej gry i bliższego poznawania struktur gry związanych z ekonomią ani się obejrzałem a @sheaker odbudowany znowu męczy mi sojuszników Dobrze że jednak zdecydowałeś się grać dalej mi natomiast nie zostaje nic innego jak zacząć reagować Samo starcie bez historii, przypuszczam że drobna pomyłka przy wysyłaniu FS, w każdym bądź razie życzę sprawnej odbudowy Pozdrowienia klasycznie dla całej ekipy Minionków i znajomych giphy.gif Dnia 22-06-2019 --:--:-- …

• Dzień Dobry Chyba po raz trzeci próbuję skleić kilka zdań które trafnie oddałby wartość tego starcia dla mnie aż w końcu uświadomiłem Sobie że Ci którzy mnie poznali żadnych słów nie potrzebują Genezą tego starcia jest nic innego jak wyłapanie błędu w których pomogły systematyczne obserwacje i co najważniejsze przeczucie które po raz kolejny nie zawiodło Hellmond @sheaker tak na prawdę od pierwszego dnia fuzji nasze sojusze rywalizowały ze sobą na każdym kroku, przy czym gdy Twoi sojusznicy miel…

• Dzień Dobry Czas na zamieszczenie kończył się nieubłaganie więc wrzucam Pozdrowienia dla Minionków i znajomych Dnia 05-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 99.999 _________________________________________ Obrońca Kashin [PIRACI] ________________________________________________ Mały transporter 7.681 Lekki myśliwiec 40.849 Ciężki myśliwiec 3.390 Krążownik 8.638 Okręt wojenny 9.774 Recykler 1…