Search Results

Search results 1-20 of 476.

• Przywracamy Do Pionu !!! [url]https://www.youtube.com/watch?v=gShaZuHjFPY[/url] Dnia 09-09-2019 20:36:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Marek [KNR] ________________________________________________ Pancernik 468.440 _________________________________________ Obrońca puszkinn [SMERFY] ________________________________________________ Duży transporter 75.365 Lekki myśliwiec 4 Krążownik 727 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 14 Sonda szpiegowska 399 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 801 Wyr…

• znów ten duet w ST ? tańce, hulańce, swawola

• pułapka stara jak świat, jesczze duzo nauki przed agresorem w kwesti latania... ucz sie obroncy graty konsekwencji, kiedyś tez sie tak bawiłem, ale na dłuzsza mete nudne.... wszyscy dają ci cenne wskazówki, to i ja ci podpowiem.... patrz na pkt militarne w statystykach...

• ponad 300 gesi upiekłeś , grubo i syto Graty Vizz ;p Graty Lares ;p - ze ty miales flote o 17 ? przypadek? xDDDDDDDDD

• razer bez floty, ale mi dwa razy nie mów.... xDD

• Po co ktoś ma się spushować, skoro ja moge xDDDD dziwne konto, sciagnelo urlop, zrobiło krzyżową zwózke..... i wystawiło dety na stacji pod moją falą 3 us obok.... Przypadek ???? lama ze mnie, z obrońcy jeszcze wieksza, ale szczególy dla sojuszu i ognia ;D Dnia 11-08-2019 13:38:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Marek [KNR] ________________________________________________ Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca Konstantyn ___________________________…

• Starym zwyczajem, flota stała na moonie Dnia 10-08-2019 22:42:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Marek [KNR] ________________________________________________ Pancernik 461.714 Sonda szpiegowska 3 _________________________________________ Obrońca hazar_ciamajda [SMERFY] ________________________________________________ Mały transporter 21.045 Duży transporter 39.543 Lekki myśliwiec 10.036 Krążownik 250 Recykler 2.003 Sonda szpiegowska 1.483 Gwiazda Śmierci 1 ____________________…

• flota widmo trafiona.... kilkudniowe fsy można zapomnieć, kiedy lądują.... kolorowa ta noc

• radku, wiem, kto leciał i dlaczego, tu nie ma nic do ukrycia.... to była wyjątkowa okoliczność, by zakłócać czubkowi nocny spokój... z małą subtelną róznica.... czubek nie jest na urlopie non stop, bez urazy... podejrzewam, że przy takich okolicznościach robiłbym to samo.... sam jak widzisz często bywam na urlopach i ten element zaskoczenia jest zawsze, kiedy go mogę ściągnąc.... nie zmienia jednak faktu, że kibicowanie dexowi ma w sobie ukryty żarcik mimo poprzedniej całej otoczki z kończeniem …

• czubulus [KNR] vs. Caro ~ 135999.88%

souris - - Starcia Wezn

Przywrocony do pionu

• Przywrocony do pionu

• Quote from Montezuma: “ ” Quote from Terry: “Fajny procent, dobry zysk, gratulacje za topke. Teraz do tych panow co tak bardzo placza nad ufs, pograjcie jeszcze troche az do laczenia z Q zobaczymy ktory z was pierwszy zrobi fsa, zreszta nie bedzie to mialo zadnego znaczenia moony wam pospadaja nawet jak bedziecie 24h na koncie, wiec zamiast tak bardzo kozaczyc i wyzywac innych od ufs pomyscie kim bedziecie po laczeniu. ” terry, straszysz? wszystko do zweryfikowania... bylebym padł z ręki porządn…

• nie wiem, od czego zacząć.... mam totoalnie mieszane uczucia co do tego starcia.... Jakby nie było, Monte zawsze grał pod banderą KNR, strasznie go lubię... flotkę w jakiejś części postawił dzieki OLDom i Smerfom, poświęcił sporo czasu, nocek, obserwacji.... zgasł mu zapał niestety, chyba zbyt szybko, bo swiadomość najczarniejszego scenariusza powinna mu towarzyszyc... co do lotu : zdjęcie urlopu, gdzie juz byłeś Radku idlakiem, skany i cynk z "jakiegoś konta" ( mam wrażenie, że nie tylko monte …

• ...Po dość długiej nieobecności, jednak wszystko po staremu, pod kontrolą.... ...Przywracamy Do Pionu... Dnia 04-08-2019 11:44:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Marek [KNR] ________________________________________________ Krążownik 514.634 Okręt wojenny 346.801 Pancernik 460.309 _________________________________________ Obrońca Caro ________________________________________________ Mały transporter 146.839 Duży transporter 40.000 Lekki myśliwiec 988.040 Ciężki myśliwiec 147 Kr…

• ...troszke wolnego pozwoliło na chwile zabawy... Dla KNR Dnia 21-07-2019 19:15:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Marek [KNR] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 1 Niszczyciel 57.798 Mały transporter 298.566 Lekki myśliwiec 4.859.139 Krążownik 533.260 Okręt wojenny 346.916 Pancernik 459.863 _________________________________________ Obrońca es67 [GoSciE] ________________________________________________ Mały transporter 92 Duży transporter 27.103 Lek…

• Przywracamy Do Pionu Dla KNR Dnia 15-07-2019 01:30:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Marek [KNR] ________________________________________________ Mały transporter 330.670 Krążownik 537.734 Pancernik 427.526 _________________________________________ Agresor Dobrygracz [KNR] ________________________________________________ Mały transporter 104.707 _________________________________________ Agresor ViZZioN [KNR] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 7…

• Dla KNR Dnia 14-07-2019 16:33:48 następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Marek [KNR] ________________________________________________ Pancernik 66.666 _________________________________________ Obrońca 007massive [BANKSTER] ________________________________________________ Mały transporter 4.066 Duży transporter 7.826 Lekki myśliwiec 116.185 Ciężki myśliwiec 241 Krążownik 1.329 Okręt wojenny 190 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 2.405 Sonda szpiegowska 312 Bombowiec 26 Niszczyciel 38 Gwia…

• Banda hipokrytów sie wypowiada, którzy sami chcieli chairego w reckach ogladac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a teraz , jak złapany we własne sidła, to źle ? nic tylko nauczka, przywrócenie do pionu, nie umie grac, zawsze był mi zadrą w oku, za chamstwo, dwulicowosc, proby zrobienia MNIE i moich sojuszników w podobny sposób, razem z Krystianem - tym z OLDÓW !! nadażyła sie okazja, dzieki Abs Bartłomieju, Kamilu, Krzysiu - PRZEOGROMNE DZIEKI !!!!!

• Kocham Laresa

• modne te latanie krazkami.... wybacz złomuś, prowadzilem auto... nie moglem zachowac sie inaczej, a baaardzo chcialem...