Search Results

Search results 1-20 of 45.

• Widzisz Problem jest tego typu ze cieżko dyskutować z kimś kto nie przeczytał nawet tego regulaminu z org. Bądź jak w Twoim przypadku , przeczytał jedno zdanie wyrwane z kontekstu i mysli ze rozumie zamysł. No ale skoro tak twierdzisz ,kim jestem żeby Cie oceniać . Jak pisałem wcześniej dla mnie jasnym jest to co sie tu odbywa. Nie rozumiem może powodów . A tak z innej beczki Yossar bądz też tak dobry i odcyfruj ta część o falandze . Koledzy napewno docenią. Wiesz przetlumacz jak to tam odbieraj…

• Przecież był tutaj skrin : niestety go nie zdażyłem obejrzeć na forum bo był skasowany , ale mam do niego wglad(dzieki uprzejmości pewnych osób) i Pl1 nikogo nie skanował do 9 sek przed wlotem (a jak mniemam zasypywanie wrogimi misjami szpieguj było celem tego całego zacnego przedswiezięcia) . Skany Whisky były i po ataku , wiec sory , ale o so chosi? Ale nie bedziemy przecież o tym rozmawiać , tylko o zasadach tak? Od tego jest ten temat tak? Ja również nie znam sie na prawie miedzygwiezdnym (c…

• Naturalnie ,wiele rzeczy jest dla mnie jasnych. Ale nie ten ban. I jak widze dalej nie przeczytaleś tego co tam pisze , badź może tego nie zorzumiałeś . Prosiłem Yossar przeczytaj całość , przeanalizuj i pomyśl. Dlatego tu pisze , bo dalej nie rozumiem dlaczego owa dwójka przebywa na blokadzie. Oraz tym bardziej, dlaczego u nas wystarczył zapis hmm okrojony? nie bede go teraz cytował ale jest bardzo ubogi. Uważam również jeśli przeczytasz całość wypowiedzi dojdziesz do sedna , czyli co jest bugu…

• Miło mi ,że mnie porównujesz do takich graczy. Naturalnie ,że przetłumacze : cytat: When attacking sitting fleets, you are allowed to spy within 6 seconds before the attack, however even then no mass espionage/attack/transport missions are allowed. "Gdy atakuje sie siedzącą flote (czyli jak mniemam chodzi o taka która sie nie rusza) możesz skanować na 6 sekund przed atakiem jednakże nawet wtedy masowy skan sądami czy atakiem czy transportową misją nie jest dozwolony. Niemniej jednak nie pominołe…

• Witajcie Ciekawe to wszystko co tutaj piszecie. Wyciagnołem już odpowiednie wnioski z tej dyskusji . Zachowam je jednak dla siebie , ponieważ nikt i tak nie chciał mi odpowiedzieć na to pytanie. Zadałem sobie również trud spojrzeć na zasady gry na uk. cytuje: - Any fleet actions towards the defender 6 seconds before an attack Every fleet action has its specific use. Espionage missions are used to deliver reports of the other player’s fleet, transport missions are used to deliver resources, hosti…

• Chyba widzisz na jakim uniwersum gram? Powiem również ,że nie tylko tam .Jak myslisz dlaczego mam inny nick na forum niż w grze? Nie są mi potrzebne ataki agresorów w moje planety . Owszem widziałem skriny co sekunde od Whisky na obrazie dostarczonym przez tomikk, ale nie od Pl1 i nie tam gdzie były kordy ataku czyli flota a to z koleji nie zgadza sie z tym co pisze Terry. poprawka: Terry to końcu ile to trwało 5 minut? 45 minut? czy 45 sekund? . No jeśli dla Ciebie wysluchanie jednej strony wys…

• Terry w wyższych postach znajdziesz , że atakujacy się nie wypowiedzieli w temacie,a jedynie że sprawe beda prowadzić przez system support . Zatem skąd wiesz jak wygladał lot? i co ile kto skanił . Ja sądzę że ten przypadek jest bardzo interesujący i nakłaniał bym agresorów żeby go opisali. Jednak rozumiem to ,że wolą załatwiać sprawe z operatorami w sposób do tego przeznaczony. Wg mnie agresor ma pełne prawo skanować cel na który leci , a czy skanowane było co sekunde czy pół niesądze . Zagubio…

• Sam sie ich zapytaj. Przecież równie dobrze Ty możesz wysłać pw . No chyba jak sie leci na cel to można go skanić no nie ? czy nie bardzo? Bo już zgłupiałem kompletnie. Czemu miałby nie skanić celu na który leci? . Niezły kabaret i dramat w jednym. Próbujesz mi powiedzieć ,że agresor lecac na cel nie może go zeskanować ,no ładnie , Yossar widze ze chyba naprawde nigdy nie atakowałeś nikogo , może ktoś to robił za Ciebie a Ty sie podpisałeś swoim nickiem ? Po co w takim razie są sondy szpiegowski…

• Witam Zagubiony widzisz , ja sie zorientowałem w sytuacji i dopytałem agresorów. I nie było skanów na kordy ataku na mniej niż 6 sekund . Stad jest moje pytanie , myslalem ze dzisiaj otrzymam już odpowiedź ale widocznie więcej jest graczy takich jak ja , bo nikt nie umi mi jej udzielić . Art wyraźnie napisał ze lagów nie wykazały testy na inne koordynaty niż walka. Moj test tez to potwierdza. To że można sobie skanować inne kordy wie , każdy no może poza Yossarem , chodź uważam ze on sie tylko z…

• Reprezentuje siebie i patrze obiektywnie na sprawe , sory ale jesli 100 osob bedzie krzyczeć ze winni winni winni spalić na stos , to nie zamierzam sie do nich przyłanczać bez poznania przyczyny i wysluchania drugiej strony .Ja nie widze najmniejszego powodu dla ktorego którekolwiek z nich ma blokade . Zasady gry także sa po ich stronie. Dlatego tego nie rozumiem , za co ten permanentny ban . Ponadto nie odpowiedziałes na moje pytanie? czyżby bylo za trudne? Ja na Twoje odpowiem , nie uważam ze …

• Wybacz Yossar ale jednak wole uwierzyc w to co pisze Art niz to co piszesz Ty . poprawka: A czytajac posty w takim tonie jak wyżej tylko utwierdzam sie w swoim przekonaniu. Przecież Wy nawet nie wiecie dlaczego Whisky skanowała , i nie widziałem na tych 7 stronach jakiegokolwiek ich wpisu na temat bana , poza tym ze nie będa go omawiać z Wami. No chyba ,że coś przeoczyłem to poprawcie mnie . Odpowiedzi na pytanie dalej nie uzyskalem. Może do jutra ktos mi to jakoś wyjasni , na dzisiaj wystarczy …

• Quote from Art: “Flotę zawsze można zwrócić prawda? Tak czy inaczej, nasze wewnętrzne testy także nie potwierdziły braku możliwości podrywania flot przy skanowaniu koordów innych niż atakowane. ” O so chosi? z tą luką w takim razie? Przecież sam Art tak napisał . Dlatego tego nie rozumiem i o to pytam. Może inaczej : Skoro Art w testach wykazał ze nie ma mowy o braku możliwości poderwania floty , to jaką luke wykorzystał PL1? O so chosi?

• Własnie nigdzie nie pisałem niczego takiego . Jaka luke wykorzystał Pl1? bo o tym nic mi nie wiadomo. poprawka: Ja pisałem ze najlepiej o starciu wiedzą agresorzy i obrońca i ze zadałem sobie trud i napisałem do nich i nie sugerowałem się innymi opiniami.

• Nie testowałem tego akurat przypadku , więc nie jestem w stanie CI odpowiedzieć . poprawka: dzis Whisky i Pl1 permanenty ban jutro mozesz byc Ty Yossar , czy ktokolwiek inny.

• Przecież napewno skaniła w jakimś celu nieprawdaż? Chyba po to się skanuje? A jaki to był cel to już jej musicie pytać. Pewnie jakiś niecny , mysle że chciała okraść obrońce. I nie moge się za nią wypowiadać .Sprawa tego typu ze wyżej pisałem ze cel tego skanowania jest bez znaczenia , bo nie ma tam złamanej zasady 6 sekund , dlatego nie rozumiem dlaczego jest ban.Skoro nie może byc mowy o lagu , nie może byc rowniez mowy o zasadzie 6 sekund .Pozatym skany były na inne kordy. Wyobrażam sobie ze …

• Przeciez pisze tam wyraznie ", które mogą doprowadzić do lagów, bugu z nierozstrzygniętą walką lub uniemożliwienia ucieczki obrońcy." Art wyraznie napisal ze nie wykazuje sie żadnych lagów przy ataku na inne kordy pisał ze przeprowadzali , jakieś wewnetrzne testy . Z tąd własnie moje pytanie dlaczego jest blokada tych kont , skoro to wszystko sobie przeczy. Nie było tam sytuacji ktora doprowadziła by do laga , tak pokazują testy. To dlaczego konta są na banie , tego nie rozumiem . I naprwade pro…

• W dalszym ciagu nikt nie potrafi mi udzielic sensownej odpowiedzi? dlaczego? Ludzie czy wy nie rozumiecie ze nie ma znaczenia czy Whisky skanowała specjalnie czy też nie? . Przyjmijmy ze skanowała specjalnie i co z tego , mogła skanować . Nie wleciała w kordy na których odbywała sie akcja , Art wyraznie napisał dodatkowo ,że testy wykazały brak laga i możliwość ucieczki , to skąd jest ban?

• Przecież ja nigdy nie napisalem ze wiem czy skany byly celowe czy tez nie . Pisze przecież ze nie ma to znaczenia , bo miała prawo sobie skanowac nawet całe uni . Ważne ,że nie zeszpiegowała tych kordów gdzie był atak.

• Tylko ze to nie jest sedno sprawy . Nie jest ważne czy Whisky leciala skanami celowo czy też nie, każdy gracz ma prawo skanowac co chce i jak chce , no chyba ze o czymś nie wiem . Z tego co wiem nie byl wykonany skan na koordynaty na których odbywał się atak. Art wyżej napisał ze skanowanie innych kordów nie powoduje żadnych lagów . A skanować inne kordy w każdym dowolnym momencie jest dozwolone . Każdy kto miał jakaś styczność z flota o tym wie , ile razy zgłaszałem gracza który wlatywał mi na …

• A przepraszam a czy Ty grasz w ta gre dwa dni? ,że nie wiesz ze jak lecisz z atakiem na jakiegos moona to sobie mozesz naprzyklad planete w tej samej sekundzie zeskanic? i że nikt nigdy za to nie da CI blokady? I nie sadze zeby skany Whisky byly przypadkowe bo niby dlaczeog miały by być ? Tylko czy ona nie może skanować sobie celu na innych koordynatach , w momencie gdy drugi gracz sobie w niego wlatuje gdzieś indziej? skoro tego nie wiesz to naprawde niewiele wiesz na temat tej gry . Jak lecisz…