Search Results

Search results 1-20 of 894.

• Quote from Huwiszka: “Wiesz, ja jestem prosty człowiek, blokadę ataku uważam za blakade ataku, i nie zawracam sobie tym głowy dalej, ale widze że są dla Szanownych Zdobywców są niuanse, może w takim razie na szybko znajdź jakiś haczyk żeby wypowiedzieć się za GO w support ” Ja pierdziele, Ty pomyślisz czasami zanim coś napiszesz czy po prostu co ślina na język to na forum, szanujmy się ok??? tak jak ja Cię zawsze szanowałem po pierwsze Moon zniszczony w nocy flota wraca przed 17 puszczamy atak g…

• Quote from Huwiszka: “Lechu, wlot był podczas blokady ataków, to chyba kończy sprawę? zgłoszone do SGO, pozdrawiam ” blokady na nowe ataki ja swój posłałem dłuuuugo przed blokadą, więc zakończmy te słabe bronienie siebie powtórze dzięki blokady wasze szanse na Obronę wzrosły prawie do 100% a moje zmalały niemal do zera, wystarczyło tylko posłać zatrzymaj od Was

• Quote from Queen Reaktywacja: “Wiem że Hallo Kitty złożył zgłoszenie do GO w sprawie tego RW. Problemy z logowaniem, blokada ataków dotyczyła również Nas ( gdybyś o tym nie wiedział ). Więc możliwości na zareagowanie że akurat lecisz sam również były małe bądź żadne. Z całym szacunkiem , latanie po satkach, ściąganie moonów, liczenie PZ, zawróconej stacji i wiele innych rzeczy jest dla mnie OK. Czuje jednak nie smak widząc takie RW gdzie uważam że z pełną świadomością zostały wykorzystane nazwij…

• Dzisiaj tak z innej beczki, wczoraj Obrońca wybrał się na moją paliwówkę, dzisiaj został zezłomowany dużo można było tu pisać, miał być to wlot na czyściocha GS'ami, nie wyszło , potem seria niefortunnych zdarzeń, najpierw blokada ataków (tu Sojusznicy powinni zrobić wszystko aby wybronić, gdyż już nikt nie mógł mi pomóc) a później kompletnie brak możliwości zalogowania się, całe szczęście dla mnie że posłałem wszystko dużo wcześniej o RW dowiedziałem się godzinę po ataku Pozdrawiam chłopaków z …

• Graty - ja jużnie wiem na co Ci życzyć przetopu, gdyż ze wszystkim jesteś 100 lat świetlnych przed nami Obrońcy SzO!

• Pozazdrościłem trochę chłopakom z TR a że dzisiaj miałem troszkę więcej czasu to dałem sobie za zadanie zrobić ST próg może tylko lekko przekroczony ale jakiś tam zysk jest Pozdro dla Wszystkich łobuzów z którymi mam przyjemność rozmawiać w tej gierce w Szczególności dla moich Sojuszników oraz dla TR'owców Nutka, która rozwaliła mi łeb tu jest wersja radiowa bo by mi zaraz cenzurę dali, orginał ma 54kk wyświetleń i codziennie prawie milion dochodzi!!! [url]https://www.youtube.com/w…lINHQ&start_r…

• Piękny strzał, kurcze samozaparcie masz dobre Maximus - jak by nie te wpadki to jużpewnie w ścisłej topce byś był Graty !!! Obrońcy SzO!

• Ja pierdziele nie nadążam za Wami, niby nie ma tu nic do złomowania a napierdzielacie jak by to uni dopiero powstało, Grateczki, znów mi z flotą spierdzielisz Obrońcy SzO!

• jest jeden problem z tym RW - mojego dostawcę paliwka żeś zezłomował Gratki, po raz kolejny pokazujesz że nic nie umknie Twoim sondą, lub Twoim Falangą SzP życzę i bawimy się dalej Jelekowi życzę jak najbardziej SzO i jeszcze szybszego wrócenia do formy! ps. dzięki za pozdrowienia!!!

• a ja ciągle płacze za moją gąską była taka fajna amerykańska dzięki za lot i do naSTępnego życzył bym SzO Obrońcy ale chyba nie będzie

• co tu się odjaniepawla? Graty za Pentagona bo w sumie nie jest to łatwy cel do trafienia, gra też na Nekkar więc troszkę znam go... co do "puszenia" się, patrząc obiektywnie to "puszy" się ten co założył ten temat, ktoś może mnie spytać, dlaczego? otóż pisząc takie głupoty że pod falą, że trzech w zasięgu itp. trzeba mieć niesamowitą niewiedzę o tej grze, agresor może myśli że jest "pępkiem świata" i jak ściąga urlop to wszyscy siadają i jadą galami po kolei klikając falangą na wszystkie planety…

• Graty, ale że tak mi pod nosem jak to mówimy wszystko zostaje w rodzinie, przetapiaj i bawimy się dalej Obrońcy SzO ps. dobry ten bimber???

• Rozwaliłeś system! tym RW GRATY!!! co do Obrońcy to pewnie nie sprzeda nam swojej tajemnicy jak robi aktywność na wszystkich kordach, dobrze że już jest w reckach, gdyż nie lubię takich kombinatorów.. dzięki za pozdrówki i do naSTępnego!

• Kurcze co Cię dogonie w statystykach a nawet uda się na chwilkę przegonić to nagle jeb i pozamiatane Brawo!!! Obrońcy SzO!

• Graty - fajnie Ci to wyszło, fajny zysk, fajny procent Szybkiego Przetopu i do naSTępnego

• Witam, dawno mnie tu nie było i straszne parcie miałem widząc co wyczynia Sojusz Number One coś tam wpadło bawimy się dalej... Obrońca nic nie napisał ponoć poczciwy gość - życzę SzO! Pozdrówki dla Łobuziaków z Veto, LzB (Nekkar), EgZ, TR (Fenrir) dla buddy oraz dostawców paliwa, pozdrowienia również lecą do @dziadek barezi Kupie deuter [url]https://www.youtube.com/w…Kg100&start_radio=1[/url] do rzeczy!!! Dnia 14-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [EGZ] ___…

• nie ma sprawy, wszystko zostaje w rodzinie - bawimy się dalej a Obrońcy SzO!

• Graty - piękny zysk aż zazdroszczę, ja latam na jakieś ochłapy ostatnio, wynika to też z braku czasu mam nadzieje że to się zmieni wkrótce dzięki za pozdrówki, bawimy się dalej!!!

• Quote from QDarkPL: “ Ps2. Zdobywca jak tam to twoje niszczenie moonów bo ostatnio cos chyba nie pykło 6 akcji niszcz i żadna nie siadła za to gsy spadył ” Twoje szczęście mój pech, ogólnie tutaj coś mi nie wychodzą akcje niszcz, może też coś o tym Duch napisać jeszcze raz graty a Tobie Qdark jak najbardziej SzO

• jak zwykle, wielu próbowało, wrócił Zajec i po ptokach Graty, szacun za całokształt Obrońcy SzO!