Search Results

Search results 1-14 of 14.

• dlugi widze ze nick to masz chyba po jezyku nadany ... dlugi i glupoty plecie ( a przynajmniej niedopowiedzenia) ;0 ! Koniec planowalem juz jakis czas temu jednak plany popsul mi zlom na osamie dzisiaj w desperacji latalem wszystkim po moonach topki i za 3- 4 razem w koncu sie gdzies odbilem na 700% a pan dlugi w mojej asyscie wlecial z kolega na pewniaka wiec nie cwaniakuje ze sie niby zemscil :)) pzdr all ja wracam do reala !

• Proby moonowe za free !!! !

qrakos - - Handel Janice

Grasz na Janice - chcesz probe moonowa - jedyna taka okazja ... Wyslij dobry kawal na PW nick brayan11 oraz podaj koordy Kazdy dobry kawal - wysylam probe ( lepiej zebys mial defa ! ) i nie byl zielony dla mnie Oferta ograniczona tylko 04.09.2019 !

• Piekne starcie - nawet nie wiecie jak tym starciem popsuliscie mi swieta;)

• Topka sie bawi - taki pstryczek w nos ... ciekawe jak to sie rozwinie Graty starcia i przetopu zycze

• yhym ... parcie na szklo straszne ja bym sie rodzinie to wstydzil pokazac a co dopiero kolegom

• Starcie to starcie przetopu zycze ! A co do licytowania se na portfele to raczej ludzie średnio zamożni laduja hajs w takie gry zeby jakos sie dowartosciowac i poczuc cool! P.S. prawdziwy skill i tak wyjdzie za 2-3 tyg wtedy sporo hajsowych lfotek bedzie jus zurlopowanych

• Dmx [30PLUS] vs. lena ~ 1279.47%

qrakos - - Starcia Dorado

No graty - z tego co kojarze to cos tam dawno temu latalismy ( Marek1) pozdro i przetopu zycze !

• Tak jak pisalem na PW flotka stala cala noc i nikt sie nie zdecydowal : ) Szczescie w nieszczesciu ze nie zdecydowaliscie sie na lot 24 h wczesniej bo bylo by kolo 300% pzdr i bez odbioru na tym uni

• Tym ST żegnam sie z tym uni -mialo byc ponad 100% ale agresor za slaby. Fajnie bylo sie tu bawic i wszystkim zycze owocnych lotów ! zawrocone stacjonuj 233 kr i 888 LM a reszte puszczalem na jakies lamerskie fs'y pod moonami probowalem tej akcji wczoraj w okolicach 2:50 (mod - okolica nie dokladne koordy), ale z jakiegos powodu potencjalni atakierzy sie nie zdecydowali - z ciekawosci napiszcie dlaczego nie polecieliscie. Tak wiec przenioslem sie na srodek 2 gali i tam to samo ... W koncu sie san…

• Takie tam rozbijanie sie w defie ... Obronca pogratulowal takze Szo ! On 04-04-2019 --:--:--, the following fleets met in battle: Attacker Vampiur [N_W] ________________________________________________ Cruiser 124 _________________________________________ Defender Czar Nusakan ________________________________________________ Small Cargo 32 Large Cargo 15 Light Fighter 313 Heavy Fighter 1 Cruiser 178 Recycler 2 Espionage Probe 91 Rocket Launcher 16 Light Laser 21 Heavy Laser 5 Small Shield Dome 1…

• Nie popieram antygrania ale jezeli atakier nie ogarnia to darmowa proba moonowa zawsze mile widziana : )

• @Sienio - bylem przekonany ze Sudim zdawal sobie sprawe z tego ze ovo z tej wyprawy nie wroci ;) wczoraj poslal na moje stacjonuj flotke w stosunku 6,5:1 - wiec bylem przekonany ze on Wie jaka ja tam mam :)

• Co tu duzo pisac - monotonne jest zycie moonowki to czasami trzeba je sobie urozmaicić prawie tydzien czekalem az w koncu ktos sie zdecyduje a wczoraj atakierow zaczelo sie juz roic jak psów - czego efektem jest brak pz ( nie wiem ile k reckow lecialo na synchro : ) Atakier postapił zgodnie ze sztuka zrobil synchro floty i sunchro recków ( moze polowe zebral - ale zakladam ze ma 1/3) - bedzie na odbudowe - czego zycze za postawe - zdrowe podejscie ma chlopina. B0nZhET.png Ogólnie przed starciem …

• No coz - kibicowalem Michasiowi jak bez pardonu wparowal w pance Cypisa - podobalomi sie ze ktos spoza topki chcial troche namieszac w szeregach... Nholio zrobil poprawke jak sie patrzy takze rowniez szczere graty i SZP. Jezeli chodzi o obronce to Cypis na samym pocz uni sprzedal mi konkretnego zloma bo nie odebralem flotki - ale ja wtedy grzecznie pogratulowalem ... po jego reakcji i postach wydaje mi się ,że urlop od ogame dobrze mu zrobi i tego wlasnie zycze. P.S. jakies 2 tyg temu jak tylko …