Search Results

Search results 1-20 of 288.

• @koweras Sprzedawaj mi deuter a gwarantuje ze nie ruszę bunkra dla wlotu w bunkier bo od dzisiaj zaczynam oranie za nie sprzedawanie part 2

• Jestesmy jak GROM, elita, zawodowcy, mistrzowie w swoim fachu, tu nie ma miejsca na bledy czy zle wyliczenia, nie zastanawiajcie sie co i jak poszlo nie tak, mamy w swoich szeregach operatorów, programistów, wujek jabola to Hans- wlasciciel GF, przegraliście klikając przycisk start na tym uni, sprzedajcie mi deuter zanim poprosze ARTa o skasowanie waszych kont- phi... Poprosze... Rozkaże mu

• Odpala bota, nazbiera, pada- co za gość :p szkoda ze juz obok mnie nie trzyma flociszy chociaz przy mojej aktywnosci pewnie nawet bym nie zauwazyl :p gz, przywitanie w dobrym stylu

• NOWOŚĆ !

Lucky Gal - - Handel Galatea

Nastała wiekopomna chwila ! grzecznie proszę o zaopatrzenie mnie w deuter, potrzebuje 500kk i to naprawde potrzebuje piszcie w grze, akurat szukam przyjaciol wiec.. juz dzis ! mozesz zostac nim i Ty ! w grze Lucjusz za tydzien zmienie na pokorny Lucjusz

• Hollus ale jak Ci powiem wszystko to czego sie nauczysz? Bedziesz wciaz gral schematem... Wez sam sprawdz- ciężko wyslac 10 misji zbieraj? A wogole ile razy juz mowilem? Pluliscie na mnie wtedy, teraz straciliscie kolejne 800kk to lucky powiedz... Juz dostales dość wskazówek, ja wszystko musialem sam sprawdzac i probowac, nikt mi nic nie powiedzial, kazdy wolał mnie wyfarmic niz czegos nauczyc, ja mowilem o tym conajmniej 4x w st gdzie wszyscy mi ublizali. Wyciagnij wnioski z tego co zostalo tu …

• 25k raków wyslalem bo nawet nie liczylem jakie pz bedzie i nie wiedzialem kto bedzie lecial, zobaczylem ze konto ma 1kk okt militarnych i wyslalem tyle ile bedzie z tego pz, dokladnie tak samo jak w starciu grigor vs darecki- nie bralem pod uwage strat agresorow, bylo skanowac widzialbys ze ubylo mi z 140k reca jedynie 25 :p

• Ale Ty nie rozumiesz jednego... Najistotniejszej kwestii... Albo nie czytasz albo jestes tak zatwardziały ze nie potrafi Ci to przejść przez palce ze sie pomyliles. Probowales swiadomie badz nie- nie wnikam zrobic ze mnie klamce piszac o tym zlomie bo dobrze wiedziales lub nie ze pisalem o tym w innym aspekcie. Jak zdacie sobie wkoncu sprawe z tego ze nie zlapiecie mnie na klamstwie- bo ja poprostu pisze jak jest, szczerze to moze sie czegos nauczycie nawet. Nie bede dyskutowal z kims kto mowi o…

• Miales nie wrzucac starc ale trzeba przyznać ladny bunkierek, ciekawe czy jest jakis wiekszy na uni

• Sorry Pany ale nie zaprosiliscie do ACSa Od: Flota (25000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 825.000.000. Na polu zniszczeń [4:90:11] znajduje się 665.961.350 jednostek metalu i 318.873.250 jednostek kryształu. Flota odzyskała 506.126.750 jednostek metalu i 318.873.250 jednostek kryształu. Ps. Cannabisy jednak wciaz zywe z nie malym %-tem takze moze co przetapiac nie ma ale chwala jest powodzenia w dalszych łowach a ja wracam do marudzenia na discordzie, wasz zdrowie

• Ty wstretny pusherze widze nauki wujka Lucka nie poszly w las ! wracam w zaswiaty, gwalcic dalej, trzeba chilla odbudowac

• Cóż za wyrafinowane techniki prowokacyjne, gratulacje gryzonie Chilla postawimy w 2 dni jak tylko zejdzie z urlopu takze nic straconego, inwestycja bym to nazwal

• za kris lub deu, 15 000 0000

Lucky Gal - - Handel Janice

klamie, rdzewiejacy syf

• Gz gwiazdor sie rozpisal i bomba ;D

• ej poczekaj.. a kim ty jestes zeby mi mowic co mam robic? :p bo chyba sie koledze w glowie poprzewracalo jeszcze kilka lat temu mowiles do mnie per pan

• Napisalem tego posta glownie w celu pokazania wam jak to jest jak pod starciem o ktorym nie macie pojecia a piszecie z gory "push" a co do Ciebie Terry to Ty duzo slyszysz, ale miedzy wierszami zazwyczaj, szkoda ze tak pilnie nie sluchasz jak Twoi ziomale kantują na potege przypomnij sobie jak na spolke z szymem topiles moje konto na elce to bedziesz mogl sie wypowiadac w kwestii kupowania przeze mnie kont

• jak widzisz nie zdazylem macie jednak wieksza wprawe chyba

• Ja słyszałem ze obronca sprzedał konto 2 dni wczesnirj na allegro za 300 pln

• Dnia 14-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor UnLucky [NFZ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.175 Krążownik 48 Okręt wojenny 235 Pancernik 3 _________________________________________ Obrońca MaEsTrO [SZKpl] ________________________________________________ Mały transporter 27 Lekki myśliwiec 404 Ciężki myśliwiec 27 Krążownik 109 Okręt wojenny 80 Recykler 2 Sonda szpiegowska 12 Satelita słoneczny 7 Niszczyciel 12 Pancernik 34 Wyrzutnia r…

• unknown.png <zieeeeewanie> Dzieki Bocian za pomoc i wiare Pzdr NFZ, Zonka- standard ! Dnia 13-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor UnLucky [NFZ] ________________________________________________ Mały transporter 782 Lekki myśliwiec 1.016 Krążownik 57 Okręt wojenny 221 Pancernik 3 _________________________________________ Obrońca Wisienka ________________________________________________ Duży transporter 90 Lekki myśliwiec 631 Krążownik 100 Okręt wojenny 60 Recykler 134 …

• Wiesz... Nikt nie bedzie wdawal sie z Toba w zbedna dyskuje, bedziesz farmiony i stracisz wszystkie moony, juz z ahwaka sobie zrobiles nowego ale spokojnie, mamy taki zapas gs ze predzej sie stocznie na ahwaku przegrzeja niz braknie nam sprzętu. Popros kumpla zeby zszedl z u bo juz mnie nudzi czekanie na niego