Search Results

Search results 1-16 of 16.

• Mam mieszane uczucia co do handlu w grze pomiędzy graczami Tymbardziej, że obecnie można grać na 2-3 konta zgłaszając je jako gra z bratem, psem, kotem i świnką morską. Albo nawet bez zgłoszenia grać na zmiennym IP z komórki.. 2WzWm.png

• Co Ty robisz z tym metalem, to Ci się opłaca? Żeby nie było spamu: Polecam handel, znam nick jeszcze z u44 z sojuszu Mord, solidny gracz

• Quote from gardze wami: “Quote from Mr.Riddler: “Starcia są źle podlinkowane, chociażby TOP1 Solo speed x2 ” Nie tylko ten link jest niepoprawny. Jest ich o wiele więcej. ” Przejrzalem wszystkie linki i albo Ruda poprawiła po Twoim poście, albo nie ma więcej niepoprawnych. Nie działają odnośniki do starć z uElectra oraz uFornax, ale te uni już nie istnieją.

• Starcia są źle podlinkowane, chociażby TOP1 Solo speed x2

• Ile uniwersów(średnio) jest postawionych na jednym serwerze?

• Znając GameForge do budowy statków potrzebna będzie antymateria

• Warsztat DarthMo

Mr.Riddler - - Oceń mnie

Ja często używałem odwzorowania gradientu, czasami mozna fajny efekt kolorystyczny uzyskac jeśli się dobrze go użyję. Praca z 2019 roku robi niesamowite wrażenie - świetna!!

• Ostatni raz pozwole sobie odnieść się do wypowiedzi Arta. Quote from Art: “Jednak z naszej strony staramy się ograniczać wszelkie patologie na tyle, na ile możemy sobie pozwolić. ” No właśnie nie staracie się ograniczać tej patologii. Robicie to dopiero gdy szambo już wybije i afera wypłynie jak z przytoczonym przez @gardze wami GO Wimsem, czy moim znajomym GO Tommym(chociaż tutaj afery nie było-zatuszowana w zamkniętym kręgu Teamu). W momencie gdy jeden, drugi, trzeci gracz mówi wprost - ,,Słuc…

• Quote from Art: “<smiech> ” Śmiech to jest z tego, że nie dopuszczasz nawet myśli, iż Twój team może faworyzować pewnych graczy poprzez znajomości i koneksje. Masz pod sobą nie tylko projekt Ogame.pl ale i inne gry i nie jesteś w stanie wszystkiego widzieć. Dlaczego nie dopuszczasz nawet do głowy sytuacji przedstawionej przez @gardze wami Ja biorę taką opcję pod uwagę. Wiesz dlaczego? Lata temu gdy jeszcze istniały uni cyferkowe znałem pewnego gracza który został GO. Bodajże był to Tommy(?). Skl…

• Quote from bocieek: “@Yossar ale po tych skrinach które wstawił obrońca było wszystko czyste. Kuźwa te skany od Whisky mogły być przypadkowe, tak samo mogły być Twoje jak i Marysia, kogokolwiek... Teraz dojdzie do absurdu że poskanujesz bo się akty pojawią gdzieś i dostaniesz bana bo zamulałeś komuś konto. Chore to. ” Tak, z pewnością dziewczyna agresora nie wiedziała o locie pl1 i tak sobie przypadkowo skanowała non stop co sekundę jedną planetę Po co miała skanować kilkadziesiąt razy jedną pla…

• Warsztat DarthMo

Mr.Riddler - - Oceń mnie

Przypadkowo odwiedziłem dział i jestem pod wrażeniem. Bardzo fajne prace. Szukałem informacji ale nie znalazłem: w jakim programi pracujesz, jakie techniki stosujesz? Lata temu pracowałem w gimpie, teraz już bym pewnie nie potrafił zrobić nic konkretnego. W pierwszym poście widziałem, że lata temu oferowałeś tworzenie sygnatur na forum, czy to dalej aktualne

• Quote from Torquemada: “... ” Po co zwracać uwagę na kogoś kto ewidentnie stoi po stronie pl1. Wystarczy wejśc w jego posty i sprawdzić że to ktoś kto trzyma stronę pl1 - także raczej szkoda strzępić języka. Bo zakładam, że kiedy jutro @tomkik pokaże screeny to tak samo jak kobieta pl1 zamilkła, tak i on zamilknie. Ot taki typ człowieka, że nie weźmie na klatę błędu.

• Quote from cichah2o: “Quote from ciap: “Rozumiem że w ostatnie 6s nie skanował. ” on może nie, ale jego ekipa leciała sondami aż do samego starcia... ” Dam kolejny przykład: Czy jeśli okradają bank, kilka osób rabuje, a kilka osób stoi na czatach i pilnuje to w przypadku złapania Ci pilnujący są niewinni? Oczywiście odpowiedź brzmi: NIE Nawet widząc skany w logach na 1-2 sekundy przed wlotem PL1 nie od samego PL1 dziecko domyśliłoby się, że te osoby puścilły skany na jego prośbę/żądanie. Skoro z…

• Quote from bocieek: “Jakie konsekwencje? Za co? Ale nie złamał regulaminu gry, nie zrobił nic niezgodnego z nim. Dlaczego ma za to odpowiadać? edit: Quote from Yossar: “... ” Yoss tu wszystko wyjaśnił ” Panowie, ale o czym Wy piszecie. Za chwilę okaże się, że PL1 nic nie zrobił, bo przecież to zły team pozwolił na takie zagrania. Jak ktoś nie zamknie mieszkania i go okradną to też wina właściciela i złodziej jest usprawiedliwiony? PL1 świadomie użył błędu w grze, tak czy nie? Zasady gry: Quote: …

• Quote from Bunny: “a TP nie dzialal? ” A jakie to ma znaczenie czy działał czy nie, skoro @tomkik chciał wysłać flotę to powinien mieć taką możliwość. Jak dla mnie to gra w danym momencie nie działała dla tomkik'a bo jak inaczej nazwać coś co ma działać a nie działa. Błąd gry, a raczej zbugowanie gry za co powinien być ban + zwrot floty dla obrońcy.

• antymateria

Mr.Riddler - - Zadawanie pytań

Oczywiście, że możesz kupić z tego samego telefonu antymaterię na wiele kont. Tak działają chociażby doładowania na znanym portalu aukcyjnym.