Search Results

Search results 1-20 of 94.

• Pozdro dla Podgłaźnika Kto pierwszy ten lepszy <-- Wiadomo Dnia 17-09-2019 14:36:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DukeNuken ________________________________________________ Pancernik 20.805 _________________________________________ Obrońca Smigol [AFERA] ________________________________________________ Mały transporter 8.376 Duży transporter 69 Lekki myśliwiec 18.147 Ciężki myśliwiec 18 Krążownik 4.235 Okręt wojenny 1.001 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 2.488 Sonda szpiegowska …

• Zapytajcie co z Bananem... Małpa go porwała czy co ? aaa no tak pewno sprzedał mi konto a ja nic tylko schodzę z urlopu i go walę Pozdro Dnia 17-09-2019 08:11:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DukeNuken ________________________________________________ Krążownik 20.000 Pancernik 21.578 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca LORD BANAN [GEN] ________________________________________________ Mały transporter 242 Duży transporter 2.736 Lekki myśliwiec 4…

• Ktoś Panu robił akte na mamie bo minuty nie weszły, ważne że weszło co innego Życzę Szo i falę hejtu od was Pozdrawiam parszywe ryje EVILE Dnia 01-09-2019 21:35:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDDAM [EVIL] ________________________________________________ Krążownik 48.316 Okręt wojenny 9.599 Pancernik 21.123 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca dragon ________________________________________________ Duży transporter 800 Lekki myśliwiec 64.672 C…

• fala hejtu i nienawiści ktoś musi być zły i nie dobry rozbić kogos na 1,2kkk a potem rozbić bylego sojusznika na 2,5kkk też trzeba umieć... była ku temu okazja więc super Jak w życiu - na każdym kroku chcą Cię wy.... więc dym...aj lub bądź dyma..y Dobrze że to tylko gra wy sobie tam farmcie idlaki a ja mogę iść spokojnie na miesiąc urlopu albo i dwa

• Dzwoniłem, pisałem nie wiem który to już raz... Pisze kobra czy lecimy, no to lecimy... Dnia 31-08-2019 23:18:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kobra [Whisky] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 50.846 Krążownik 12.173 Okręt wojenny 2.416 Pancernik 5.002 _________________________________________ Agresor ODDDAM [EVIL] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Tomee [REC] ____…

• Pozdrawiam Jirena i życzę SzO i powodzenia w realu Pozdrawiam sojusz i hłopakuw z Disco Himalaje Dnia 31-08-2019 21:38:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ODDDAM [EVIL] ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Lekki myśliwiec 100.000 Krążownik 40.000 Okręt wojenny 10.000 Pancernik 21.925 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Jiren [Eko] ________________________________________________ Mały transporter 30.098 Duży tran…

• Najpierw kontra na recki, potem cynk od Gomeza i kontra na lmy. Strat zero, zysk jakiś jest ale pzty u obrońcy, mam nadzieje że będzie grane dalej... Dnia 25-08-2019 20:03:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dr Zgon [EVIL] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 800.333 Krążownik 30.057 Okręt wojenny 10.000 Pancernik 22.000 _________________________________________ Obrońca RaSpuTin [Whisky] ________________________________________________ Recykler 3.500 __…

• wyciągnąłeś wnioski z ostatniego czasu - nie idź spać póki zgon jeszcze gra brawo

• Stało sobie na planetce gdzieś na 2g... Dnia 25-08-2019 00:11:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dr Zgon [REC2] ________________________________________________ Pancernik 11.111 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Leszek [Pirate] ________________________________________________ Mały transporter 2.174 Duży transporter 460 Lekki myśliwiec 10.046 Ciężki myśliwiec 6 Krążownik 1.730 Okręt wojenny 136 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 2.066 Sonda szpiego…

• Konto zeszło wczoraj z urlopu i zmieniło nazwę, kilka godzin przed starciem przeskanowane od dechy do dechy, nie zdążyłem wyczaić floty bo była już na fsie, po nieobecności krissa szybko sprawdziłem inne dziwne konta na których zazwyczaj są urlopy lub tylko żyją fsami i czekają na jakiś wałek, niestety nic nie znalazłem... Podczas skanowania 1g, lot na akcie, opóźnienie z 7g a później klops bo nie zorientowałem się przed wlotem że skany idą z 7g, mimo to siadło, obrońca się nie odezwał, tak samo…

• Ten Pan swego czasu trochę się unosił na mój temat, więc tym bardziej cieszy. Zobaczyłem minutki na jednym moonie, jako że wcześniej się mu przyglądałem to wiedziałem że brakuje jednej planetki względem astro. Kilka dni temu przeglądałem galaktykę w poszukiwaniu właśnie tej 9 planetki i wyszło że po prostu jej nie ma. Długo nie czekając, puściłem flotę, minuty weszły, moon z dexu wyzerowany co nie było na rękę gdyby strzał nie wszedł... Teraz obrońca już nie musi się martwić o moje skany i ataki…

• podgłąźnik the end to koleżanka a raff 2 raz w naszych reckach

• Quote from kaper1: “Quote from podglaznik: “Gratki udanego ataku, ponad 5k% i prawie bez strat własnych, tego na uni jeszcze nie było ” Wlocik rzeczywiście udany, ale nie ma co się dziwić, przy tej ilości pancków i praktycznie wszystko na sd, to jedynie recki trochę robiły za mięsko i stąd kilka pancków padło od tych nielicznych niszczarek. Tak z ciekawości, ile rundek pykło? ” trzy

• Dnia 21-08-2019 22:45:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dr Zgon [REC2] ________________________________________________ Pancernik 22.157 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca KLAMCA ________________________________________________ Mały transporter 148 Duży transporter 677 Lekki myśliwiec 4 Krążownik 19.982 Okręt wojenny 2.473 Statek kolonizacyjny 5 Recykler 4.575 Sonda szpiegowska 115 Niszczyciel 5 _________________________________________ Po bit…

• Wyszło jak wyszło ale weszło... Dzięki Podgłaźnik za recuszki Dnia 20-08-2019 22:44:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dr Zgon [REC2] ________________________________________________ Krążownik 21.370 _________________________________________ Obrońca Kiszczu [UNITED] ________________________________________________ Duży transporter 1.576 Lekki myśliwiec 9.546 Ciężki myśliwiec 110 Krążownik 1.425 Okręt wojenny 1.131 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 2.399 Sonda szpiegowska 461 Bombow…

• Dnia 18-08-2019 14:57:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dr Zgon [REC2] ________________________________________________ Pancernik 14.444 Sonda szpiegowska 3 _________________________________________ Obrońca Szampan I Grass [GEN] ________________________________________________ Mały transporter 83 Duży transporter 201 Lekki myśliwiec 5.799 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 806 Okręt wojenny 511 Recykler 135 Satelita słoneczny 1.106 Pancernik 155 Wyrzutnia rakiet 688 Lekkie działo las…

• Zatankować też trzeba, szkoda że na Pyziku. Dnia 18-08-2019 11:25:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dr Zgon [REC2] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 453.029 Ciężki myśliwiec 10.000 Krążownik 21.538 Okręt wojenny 10.000 Pancernik 22.195 _________________________________________ Obrońca Pyza ________________________________________________ Mały transporter 444 Duży transporter 1.000 Lekki myśliwiec 37 Recykler 1 Satelita słoneczny 603 Wyrzutnia rakie…

• Quote from Raaafff: “Quote from DrZgon: “Quote from Raaafff: “Quote from Kusy: “Quote from Mrs. Eagle: “widzialam skan i zaraz po nim było już tylko wielkie bum.. ” Tak z czystej ciekawości, jak można zobaczyć skan u sojusznika ? Nie znając "slangu" itp. ale ja się tam nie znam W każdym bądź razie gratulacje bo zysk mimo brakujących (gdzie jest moje 300 baniek ? xD) kilku recków i tak gruby. ” Wysyłasz zatrzymaj tam gdzie flota i czekasz i przychodza raporty szpiegowskie po kazdym skanie gdy doj…

• Quote from Raaafff: “Quote from Kusy: “Quote from Mrs. Eagle: “widzialam skan i zaraz po nim było już tylko wielkie bum.. ” Tak z czystej ciekawości, jak można zobaczyć skan u sojusznika ? Nie znając "slangu" itp. ale ja się tam nie znam W każdym bądź razie gratulacje bo zysk mimo brakujących (gdzie jest moje 300 baniek ? xD) kilku recków i tak gruby. ” Wysyłasz zatrzymaj tam gdzie flota i czekasz i przychodza raporty szpiegowskie po kazdym skanie gdy dojdzie do bitwy proste reszta jesl logiczną…

• Quote from hidanK: “Wykorzystales moja rutyne, blad jaki popelnilem oraz brak checi do gry... W tym starciu jestes zwyciezca, gratulacje. Starcie uczciwe, szkoda aby ze nieregulaminowe. Milego wypoczynku na urlopie. ” Dzięki HidanK, szanuje.