Search Results

Search results 1-20 of 190.

  • XV kolejka (18.11-23.11) - mecze do typowania 11 kolejka Bundesligi piatek, 18 listopada 20:30 Bayer_Leverkusen - RB_Lipsk 1-1 sobota, 19 listopada 15:30 Bor_Monchengladbach - FC_Koln 2-1 15:30 Mainz_05 - Freiburg 2-0 15:30 Augsburg - Hertha_Berlin 1-2 15:30 Wolfsburg - Schalke_04 2-1 15:30 Darmstadt - Ingolstadt 0-0 niedziela, 20 listopada 15:30 Hoffenheim - Hamburger_SV 2-0 17:30 Werder_Brema - Eintracht_Frankfurt 2-1 5 kolejka Ligi Mistrzow wtorek, 22 listopada 18:00 CSKA_Moskwa - Bayer_Lever…

  • XIV kolejka (11.11-15.11) - mecze do typowania Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 piątek, 11 listopada 18:00 Armenia - Czarnogóra 1-1 20:45 Irlandia_Płn. - Azerbejdżan 2-0 20:45 Czechy - Norwegia 1-1 20:45 San_Marino - Niemcy 0-7 20:45 Dania - Kazachstan 2-0 20:45 Słowacja - Litwa 3-0 20:45 Malta - Słowenia 1-1 20:45 Anglia - Szkocja 4-1 sobota, 12 listopada 18:00 Austria - Irlandia 1-0 18:00 Gruzja - Mołdawia 1-0 20:45 Walia - Serbia 2-1 20:45 Albania - Izrael 1-0 20:45 Hiszpania - Macedonia 4-0…

  • XIII kolejka (4.11-6.11) - mecze do typowania 11 kolejka Primera Division piątek, 4 listopada 20:45 Malaga - Gijon -.- sobota, 5 listopada 13:00 Granada - D_La_Coruna 1-1 16:15 Real_Sociedad - Atletico_Madryt 1-2 18:30 Osasuna - Alaves 2-1 20:45 Las_Palmas - Eibar 2-1 niedziela, 6 listopada 12:00 Real_Madryt - Leganes 4-0 16:15 Espanyol - Athl_Bilbao 1-1 16:15 Celta Vigo - Valencia 2-1 18:30 Villarreal - Betis 1-0 20:45 Sevilla - Barcelona 1-2 Mecze punktowane x2 niedziela, 6 listopada 19:00 FC_…

  • XII kolejka (28.10-2.11) - mecze do typowania 14 kolejka Ekstraklasy piątek, 28 października 18:00 Piast_Gliwice - Termalica_B_B_Nieciecza 1-0 20:30 Korona_Kielce - Legia_Warszawa 0-2 sobota, 29 października 15:30 Górnik_Łęczna - Śląsk_Wrocław 2-1 18:00 Pogoń_Szczecin - Ruch_Chorzow 1-1 20:30 Lech_Poznań - Wisła_Płock 1-1 niedziela, 30 października 15:30 Cracovia_Kraków - Jagiellonia_)Białystok 2-0 18:00 Arka_Gdynia - Lechia_Gdańsk 2-2 poniedziałek, 31 października 18:00 Zagłębie_Lubin - Wisła_K…

  • XI kolejka (22.10-23.10) - mecze do typowania 8 kolejka Premier League sobota, 22 października 13:30 Bournemouth - Tottenham 1-3 16:00 Arsenal - Middlesbrough 2-0 16:00 Burnley - Everton 1-1 16:00 Swansea - Watford 2-1 16:00 Leicester - Crystal_Palace 1-0 16:00 Hull - Stoke 1-1 16:00 West_Ham - Sunderland 1-0 18:30 Liverpool - West_Bromwich 3-1 niedziela, 23 października 14:30 Manchester_City - Southampton 2-0 Mecze punktowane x2 sobota, 22 października 16:15 Valencia - Barcelona 1-2 20:30 Legia…

  • X kolejka (15.10-19.10) - mecze do typowania 9 kolejka Eredivisie sobota, 15 pażdziernika 18:30 Utrecht - Go_Ahead_Eagles 2-0 18:30 Sparta - Willem_II 1-1 19:45 PSV_Eindhoven - Heracles 3-0 20:45 Groningen - Heerenveen 1-1 20:45 Alkmaar - Vitesse 2-0 niedziela, 16 października 14:30 NEC_Nijmegen - Feyenoord 1-2 14:30 Excelsior - Roda 1-1 16:45 Den_Haag - Ajax 0-1 3 kolejka Ligi Mistrzów wtorek, 18 paźziernika 20:45 Sporting_CP - Bor_Dortmund 2-3 20:45 Club_Bruges - FC_Porto 1-3 20:45 Leicester -…

  • IX kolejka (06.10-11.10) - mecze do typowania Eliminacje MIstrzostw Swiata 2018 czwartek, 6 października 20:45 Austria - Walia 1-1 20:45 Irlandia - Gruzja 2-0 20:45 Mołdawia - Serbia 0-0 20:45 Liechtenstein - Albania 1-1 20:45 Macedonia - Izrael 1-0 20:45 Włochy - Hiszpania 1-1 20:45 Turcja - Ukraina 1-2 20:45 Islandia - Finlandia 2-0 20:45 Kosowo - Chorwacja 0-2 piątek, 7 października 20:45 Holandia - Białoruś 2-0 20:45 Luksemburg - Szwecja 0-1 20:45 Francja - Bułgaria 2-0 20:45 Łotwa - Wyspy_O…

  • VIII kolejka (01.10-02.10) - mecze do typowania 7 kolejka Serie A sobotaa, 1 pażdziernika 18:00 Pescara - Chievo 0-0 20:45 Udinese - Lazio 1-1 niedziela, 2 pażdziernika 12:30 Empoli - Juventus 1-3 15:00 Atalanta - SSC_Napoli 0-2 15:00 Bologna - Genoa 1-1 15:00 Cagliari - Crotone 1-0 15:00 Sampdoria - Palermo 1-1 18:00 AC_Milan - Sassuolo 2-1 18:00 Torino - Fiorentina 1-2 20:45 Roma - Inter 1-1 Mecze punktowane x2 sobota, 1 października 18:30 Bayer_Leverkusen - Bor_Dortmund 1-1 20:30 Legia_Warsza…

  • VII kolejka (23.09-28.09) - mecze do typowania 5 kolejka Premier League sobota, 24 września 13:30 Manchester_United - Leicester 1-1 16:00 Middlesbrough - Tottenham 1-1 16:00 Liverpool - Hull 3-1 16:00 Bournemouth - Everton 0-2 16:00 Sunderland - Crystal_Palace 1-1 16:00 Swansea - Manchester_City 0-2 16:00 Stoke - West Bromwich 2-1 niedziela, 25 września 17:00 West_Ham - Southampton 1-1 poniedziałek, 26 września 21:00 Burnley - Watford 2-0 2 kolejka Ligi Mistrzów wtorek, 27 września 20:45 Bor_Dor…

  • VI kolejka (16.09-21.09) - mecze do typowania 9 kolejka Ekstraklasy piątek, 16 września 18:00 Ruch_Chorzow - Termalica_B_B_Nieciecza 1-1 20:30 Śląsk_Wrocław - Jagiellonia_Białystok 0-0 sobota, 17 września 15:30 Górnik_Łęczna - Korona_Kielce 1-0 18:00 Wisła_Płock - Pogoń_Szczecin 1-0 20:30 Wisła_Kraków - Piast_Gliwice 0-2 niedziela, 18 września 18:00 Legia_Warszawa - Zagłębie_Lubin 1-2 poniedziałek, 19 września 18:00 Arka_Gdynia - Cracovia_Kraków 1-2 Mecze punktowane x2 piątek, 16 września 21:00 …

  • V kolejka (9.09-14.09) - mecze do typowania 2 kolejka Bundesligi piątek, 9 września 20:30 Schalke 04 - Bayern_Monachium sobota, 10 września 15:30 Bayer_Leverkusen - Hamburger_SV 1-1 15:30 Freiburg - Bor_Monchengladbach 0-1 15:30 Darmstadt - Eintracht_Frankfurt 1-1 15:30 Ingolstadt - Hertha_Berlin 1-0 15:30 Wolfsburg - FC Koln 2-1 18:30 RB_Leipzig - Bor_Dortmund 1-2 niedziela, 11 września 15:30 Werder_Brema - Augsburg 3-0 17:30 Mainz_05 - Hoffenheim 1-1 1 kolejka Ligi Mistrzów wtorek, 13 września…

  • IV kolejka (4.09-6.09) - mecze do typowania Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 niedziela, 4 września 18:00 San_Marino – Azerbejdżan 0-2 18:00 Dania – Armenia 3-1 20:45 Czechy -Irlandia_Północna 1-1 20:45 Norwegia – Niemcy 1-2 20:45 Rumunia – Czarnogóra 1-0 20:45 Litwa – Słowenia 1-2 20:45 Słowacja – Anglia 0-1 20:45 Malta – Szkocja 1-1 poniedziałek, 5 września 18:00 Gruzja – Austria 1-1 20:45 Serbia – Irlandia 0-0 20:45 Walia – Mołdawia 3-1 20:45 Albania – Macedonia 2-1 20:45 Izrael – Włochy 0-2 …

  • III kolejka (26.08-28.08) - mecze do typowania 2 kolejka Primera Division piątek, 26 sierpnia 20:45 Betis - D_La_Coruna 1-1 22:00 Espanyol - Malaga 2-1 sobota, 27 sierpnia 18:15 Eibar - Valencia 0-0 18:15 Osasuna - Real_Sociedad 1-2 20:15 Real_Madryt - Celta_Vigo 3-1 22:15 Leganes - Atletico_Madryt 0-1 niedziela, 28 sieprnia 18:15 Las_Palmas - Granada 2-0 18:15 Alaves - Gijon 1-1 20:15 Athl_Bilbao - Barcelona 1-2 22:15 Villarreal - Sevilla 2-1 niedziela, 28 sierpnia Mecz punktowany x2 niedziela,…

  • II kolejka (19.08-23.08) - mecze do typowania 6 kolejka Ekstraklasy piątek, 19 sierpnia 18:00 Śląsk_Wrocław - Wisła_Płock 20:30 Termalica_B_B_Nieciecza - Lech_Poznań sobota, 20 sierpnia 15:30 Cracovia_Kraków - Ruch_Chorzow 1-1 18:00 Piast_Gliwice - Pogoń_Szczecin 0-1 20:30 Legia_Warszawa - Arka_Gdynia 3-0 niedziela, 21 sierpnia 15:30 Zagłębie_Lubin - Górnik_Łęczna 3-1 18:00 Jagiellonia_Białystok - Lechia_Gdańsk 2-2 poniedziałek, 22 sierpnia 18:00 Korona_Kielce - Wisła_Kraków 2-0 Kwalifikacje LM …

  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania 1 kolejka Premier League sobota, 13 sierpnia 13:30 Hull - Leicester 1-1 16:00 Middlesbrough - Stoke 0-1 16:00 Everton - Tottenham 2-1 16:00 Crystal_Palace - West_Bromwich 1-1 16:00 Southampton - Watford 1-0 16:00 Burnley - Swansea 2-2 18:30 Manchester_City - Sunderland 2-0 niedziela, 14 sierpnia 14:30 Bournemouth - Manchester_United 0-1 poniedziałek, 15 sierpnia 21:00 Chelsea - West_Ham 1-0 Mecz punktowany x2 niedziela, 14 sierpnia 17:00 Arsenal - Liv…

  • V kolejka - 1/4 finału (30.06-3.07) - mecze do typowania piątek, 1 lipca 21:00 Walia - Belgia 0-2 sobota, 2 lipca 21:00 Niemcy - Włochy 1-1 niedziela, 3 lipca 21:00 Francja - Islandia 2-1 Mecz punktowany x2 czwartek, 30 czerwca 21:00 Polska - Portugalia 2-1

  • IV kolejka - 1/8 finału (25.06-27.06) - mecze do typowania sobota, 25 czerwca 18:00 Walia - Irlandia Płn. 2-0 21:00 Chorwacja - Portugalia 2-1 niedziela, 26 czerwca 15:00 Francja - Irlandia 1-0 18:00 Niemcy - Słowacja 2-0 21:00 Węgry - Belgia 0-1 poniedziałek, 27 czerwca 18:00 Włochy - Hiszpania 0-2 21:00 Anglia - Islandia 3-2 Mecz punktowany x2 sobota, 25 czerwca 15:00 Szwajcaria - Polska 0-1

  • III kolejka (19.06-22.06) - mecze do typowania niedziela, 19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 2-1 21:00 Szwajcaria - Francja 1-1 poniedziałek, 20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 1-1 21:00 Słowacja - Anglia 1-1 wtorek, 21 czerwca 18:00 Irlandia Północna - Niemcy 0-3 21:00 Czechy - Turcja 1-0 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1-1 środa, 22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 2-1 18:00 Węgry - Portugalia 0-2 21:00 Włochy - Irlandia 2-0 21:00 Szwecja - Belgia 0-1 Mecz punktowany x2 wtorek, 21 czerwca 18:00 Ukrain…

  • II kolejka (15.06-18.06) - mecze do typowania środa, 15 czerwca 15:00 Rosja - Słowacja 1-1 18:00 Rumunia - Szwajcaria 1-0 21:00 Francja - Albania 2-0 czwartek, 16 czerwca 15:00 Anglia - Walia 3-1 18:00 Ukraina - Irlandia_Północna 2-0 piątek, 17 czerwca 15:00 Włochy - Szwecja 2-1 18:00 Czechy - Chorwacja 1-1 21:00 Hiszpania - Turcja 3-1 sobota, 18 czerwca 15:00 Belgia - Irlandia 2-0 18:00 Islandia - Węgry 2-1 21:00 Portugalia - Austria 2-2 Mecz punktowany x2 czwartek, 16 czerwca 21:00 Niemcy - PO…

  • I kolejka (10.06-14.06) - mecze do typowania piątek, 10 czerwca 21:00 Francja – Rumunia 2-0 sobota, 11 czerwca 15:00 Albania – Szwajcaria 0-1 18:00 Walia – Słowacja 1-2 21:00 Anglia – Rosja 3-0 niedziela, 12 czerwca 15:00 Turcja – Chorwacja 1-1 21:00 Niemcy – Ukraina 2-0 poniedziałek, 13 czerwca 15:00 Hiszpania – Czechy 2-0 18:00 Irlandia – Szwecja 0-2 21:00 Belgia – Włochy 0-0 wtorek, 14 czerwca 18:00 Austria – Węgry 1-1 21:00 Portugalia – Islandia 3-1 Mecz punktowany x2 niedziela, 12 czerwca 1…