Search Results

Search results 1-20 of 66.

• darujcie sobie te anty-stejki, co nowe uni to to samo

• w końcu top 1 wróci w Twoje ręce graty wlotu bo % i zysk świetny

• A gdzie dedy dla mnie? to był mój priorytetowy cel zaraz przed złomem - przez niego straciłem flotę bo fsa za krótkiego zrobiłem na pz, aby kolejny raz próbować, recki miałem idealnie wyliczone nawet gratulacje i tak długo się utrzymywał tak go obstawiles kulkami, że to była kwestia czasu pzdr

• Graty tego wlotu i innych które widziałem ubiles mi wszystkie cele w moim zasięgu A teraz nie mam nawet na idlaki cóż, może jakąś fuzje zrobią bo wieje nudą na tym Zibalu, jak na ten okres wakacji, skupiam się na realu, urlopik pzdr all

• Witam Wakacyjna przerwa na samym eko, ale coś tam się jeszcze trafi pzdr Dnia 28-06-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szono ________________________________________________ Mały transporter 60.000 Lekki myśliwiec 1.248 Okręt wojenny 22.389 Pancernik 737 _________________________________________ Obrońca Chief Solar [ICE] ________________________________________________ Mały transporter 12.680 Duży transporter 3.000 Lekki myśliwiec 2.037 Krążownik 13.068 Okręt wojenny 2.084 Recy…

• szono vs. Badik26 ~ 5376.03%

szono28 - - Starcia Zibal

nie wiem jak to się ostało u kolegi, no ale byłem pierwszy budujemy domki, pzdr Dnia 14-06-2019 14:34:06 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szono ________________________________________________ Okręt wojenny 27.049 _________________________________________ Obrońca Badik26 ________________________________________________ Duży transporter 18.933 Lekki myśliwiec 17 Krążownik 8.881 Niszczyciel 877 Pancernik 286 Wyrzutnia rakiet 9.523 Ciężkie działo laserowe 1.070 Działo Gaussa 220 Dzia…

• szono vs. Badik26 ~ 4633.81%

Witam Coś tam odbudowane to i stary znajomy odwiedzony Pozdrawiam aktywnych budujemy domki Dnia 01-06-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szono ________________________________________________ Okręt wojenny 23.456 _________________________________________ Obrońca Badik26 ________________________________________________ Duży transporter 17.300 Lekki myśliwiec 167 Krążownik 8.174 Niszczyciel 292 Pancernik 825 Wyrzutnia rakiet 7.698 Ciężkie działo laserowe 9 Działo jonowe 1 Wyrzutn…

• Z racji wielu pytań na pw i braku odpowiedzi na prośbę o wklejenie STeka wklejam Ja Geneze tego steka można porównać do poziomu gimnazjum, tylko tu zamiast kosy w brzuch, poszedł złom.. Jakoś 13 maja lecialem po gali ze skanami i przez nieuwagę puściłem sondy na BMW lecz raport przyszedł bez floty, ale sporo surki, więc standardowo puściłem więcej sond i dalej nic, więc lukam w gale i zorientowałem sie ze to BMW tylko zmienił Nick, A każdy kto mnie zna to wie, że gram zawsze z tel, więc takie po…

• już nie potrzebujesz dykty heh Szo domki też są spoko

• DwK vs. Erol [LEGION] ~ 32724.3%

Quote from Onboard: “Szkoda ze na urlopie siedzę bo może i złomu coś bym skubnął ” nic nowego Graty wlotu, swego czasu trochę palka przepalilem na obrońcy, no ale na Zibalu obecnie kulki muszą paść aby coś ubić:)

• Łowca bunkierków niszczysz ludziom marzenia o niezniszczalnej czasem wielo mld obronie, chroniącej kilka kk stateczków i tyle samo surki

• Jednak całe stadko przewietrzone sprzedałem prawie całe palko i musiałem na ten lot sprzedać kilka kk mety za ciężko nazbierane anty no ale jak widać, opłacało się - akurat kończą mi się kopalnie budować z tego co widzę, to obrońca ostro świętuje 15-lecie wejścia do Uni Szo jak się pojawi pzdr Dnia 01-05-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szono [RVE] ________________________________________________ Okręt wojenny 135.735 Pancernik 8.362 _________________________________________ …

• Witam Od tygodni nic nie farmie a jak złapie wenę to wszystko wyczyszczone na tym Zibalu - 3kk sond się marnuje i też trochę lamie tego ekonoma jadąc na samych kopalniach i handlu dyktą heh no ale czasem trzeba owce przewietrzyć pzdr dla wszystkich wytrwałych klikaczy Dnia 01-05-2019 10:02:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szono [RVE] ________________________________________________ Okręt wojenny 33.333 _________________________________________ Obrońca Commodore Sol [LEGION] ___…

• DwK vs. Pit [MFS] ~ 11259.14%

drobna strata:) Szo i graty abstynent DWK

• DwK vs. HeartBreaker ~ 12640.44%

skreślasz mi nicki w notesie ehhh graty

• nosz kurła, ta flota stała pod domem od tygodni, wystarczyło od niechcenia moona zdjąć, dopiero po mojej reprymendzie, złom znalazł się na orbicie nooo graty

• Quote from Void Crawler: “Quote from szono28: “obecnie na Zibalu nie popełnia błędów ten kto nic nie robi - sam się na tym przejechałem ostatnio, nikt już nie lata ciekawych akcji, tylko zostawia mięso czekając na agresora, ni to honorowe ni ciekawe, takie ST to żadne ST.. atakierowi SZo ważne że z lewej strony ” Jak mam to rozumieć? Wstyd się bronić, zwłaszcza, że niecałe 1,5 godziny wcześniej dostałem bęcki?Czy może wstyd nie odebrać FSa? ” w sensie, zostawić flotę i siedzieć bez aktywki czeka…

• obecnie na Zibalu nie popełnia błędów ten kto nic nie robi - sam się na tym przejechałem ostatnio, nikt już nie lata ciekawych akcji, tylko zostawia mięso czekając na agresora, ni to honorowe ni ciekawe, takie ST to żadne ST.. atakierowi SZo ważne że z lewej strony

• 35lvle krysi same sie nie wbiją dziekuje wszystkim za motywujące wiadomości do dalszego klikania - dla Was to ST I jak przystało na ekonoma - sprzedam dex lecimy dalej Dnia 20-04-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szono [RVE] ________________________________________________ Okręt wojenny 111.111 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Chief Solar [ICE] ________________________________________________ Mały transporter 22.691 Duży transporter 17.684 …

• jak nie ukradnie złom to kampi - graty skilla ważne, że po lewej stronie i procent zacny pozdrawiam tych co piszą, zanim wyśle recki lecimy z eko do jesieni sprzedam dex