Search Results

Search results 1-20 of 40.

• Rekordy Uniwersum 68

Radim - - DiD U68

Quote from nowynick: “Quote from Radim: “Wynik ekspedycji xxx 10.09.2019 21:07:32 Od: dowódca floty Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statku kosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich surowce. Zrabowano: 5.000.000 Metal. Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana. ” Czy mógłbyś może podzielić się informacją jaka flota została wy…

• Rekordy Uniwersum 68

Radim - - DiD U68

Wynik ekspedycji xxx 10.09.2019 21:07:32 Od: dowódca floty Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statku kosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich surowce. Zrabowano: 5.000.000 Metal. Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

• Fajnie widzieć, że ktoś od nas jeszcze lata Wincyj pancków!!!

• 100k pancków.. to już wstydu nie ma Graty zysku.

• Graty ABW! Zysk do pozazodroszczenia. Oby więcej, oby częsciej.

• Rekordy Uniwersum 68

Radim - - DiD U68

Tyle wygrac na ekspedycji Lekki myśliwiec: 414

• Hohoho kogo ja widzę, stary znajomy z u33 cieszy to, że jeszcze grasz i latasz. Powodzonka i pokazuj klasę, bo latać potrafisz.

• Czesc i Czolem

Radim - - DiD Nekkar

Quote from Lord Maul: “Witaj @Radim ! Wiedz, że my, gracze Nekkar ,widzimy co się dzieje i doceniamy! Good job i tak 3 maj! ” Dzieki! Quote from schweppes65: “Mam nadzieje że będziesz bardziej konsekwentny jak w stosowaniu polskich znaków, temu damy a temu nie.. ” Hah, trafna uwaga! Juz przestaje sie wyglupiac z polskimi znakami

• Ale huknelo! graty wszystkim! Gratulacje wszystkim sie naleza, agresorom za turbo bitwe a obroncy za wytrwalosc w grze i potezna flote. @Pradawny misiu kolorowy, szkoda ze w tym watku nie napisales, ze to byl zwykly bfs a obronca mial skilla bo nie zostal zlozony na raz. Za to samym % jarales sie jak male dziecko

• Czesc i Czolem

Radim - - DiD Nekkar

Całe szczęście, że nie mam dostępu do Waszych płatności i stanu antymaterii. W takim razie pozostaje mi sprawdzanie jak leci

• Czesc i Czolem

Radim - - DiD Nekkar

Hej, Uważam, że dawny zwyczaj kiedy nowi GO na uni witali się z graczami jest godny kontuuowania, totez chcialbym sie przywitac ze wszystkimi Na miarę swoich możliwości będę się starał pomagac jesli pojawi sie jakikolwiek problem, wiec bez krepacji mozna pisac tickety lub wbijac na IRCa. Chcialbym aby Wszystkim na uni zylo sie fajnie i abyscie rywalizowali na takich samych zasadach. Chyba wszyscy mamy juz dosyc panujacego mniemania, iz mozna bezkarnie lamac zasady a team nic z tym nie robi. Dlat…

• ABW [PZWP] vs. fumik ~ 15743.91%

Radim - - Starcia U68

Graty ABW, fajnie widzieć sojusznika po właściwej stronie!

• Kromakowi gratulacje - skanowanie o nieludzkich porach przyniosło skutek Almost lamo... do ilu razy sztuka?

• Sorry ale nie mogłem się powstrzymać przed wpisem widząc taki bełkot jak u góry. Zgadzam się, gra nie jest związana z rzeczywistością ale gracze już owszem. Jeśli ktoś jest wszą w grze to trudno oczekiwać aby był kryształem w rzeczywistości. Quote from Conradus Ars Humana: “Ktoś może mi zarzucić, że nie rozumiem realiów między zawodnikami, że przyklaskuję temu, czy tamtemu, czy co tam jeszcze. Może nie rozumiem realiów, bo gra to nie jest realizm. Gra to jest fikcja i rozumienie realiów nie ma t…

• Graty starcia Lizak! Odnosnie bugu z klonowaniem floty, ponizej macie podobne st z innego uni. Finalnie obronca zachowal GSy (odjeli mu tylko te odbudowane z doku) a agresorzy surke. Wilk syty, owca cala. Link

• Graty Dwk, przetapiaj i rob kolonke u Terrora - niech czuje Twoj oddech na plecach

• Dzieki Mummel za pozdrowienia, widze ze Twoja flota miala tutaj kluczowe znaczenie

• kubanczyk vs. partyzant ~ 8618.13%

Radim - - Starcia Zibal

okragla banka zysku, gratulacje kuban!

• Górnicy Zibal

Radim - - DiD Zibal

Dolaczam sie i ja * Speed EKO * 7 * * * * Nick * Radim * Data * 04.06.2018 * * Astro * 19 * Plazma * 15 * * * * * * * Planeta * Metal * Kryształ * Deuter * Temp. max * Planeta1 * 36 * 30 * 32 * 56 * Planeta2 * 36 * 30 * 32 * 23 * Planeta3 * 37 * 30 * 32 * 43 * Planeta4 * 36 * 30 * 32 * 18 * Planeta5 * 36 * 30 * 32 * 9 * Planeta6 * 36 * 30 * 32 * 10 * Planeta7 * 36 * 29 * 32 * 13 * Planeta8 * 36 * 30 * 31 * 68 * Planeta9 * 37 * 30 * 32 * 14 * Planeta10 * 36 * 30 * 32 * 6 * Planeta11 * 36 * 30 * 3…

• Graty kuban, zysk masz kosmiczny ze swoich st.