Search Results

Search results 1-20 of 51.

• tak i telportem tez nie mozesz zadzwialac na 3 sekundy przed wlotem . pewnie yosarku . koncze z toba dysksuje bo mija sie to z celem . dalej mow ze biale jest czarne . za chwile bedziesz tu ludziom probowal wmowic ze ziemia jest plaska i podparta na 5 zolwiach:) I TAK DO KONCA! edit: ja wiem ze jak ty lecisz na cel to cale uni wstrzymuje oddech i przez te 6 sekund nie robia nic ale potem sie posmiejemy . bo na ta chwile wole zalatwic sprawe przez tickety niz uzerac sie z tobie podobnymi . a i id…

• yosar narazie udzielac sie w temacie nie zamierzam bo ticket jest w toku ale pojecie masz blade jakie 6 sekund zostalo zlamane. niech cie amstel doedukuje troche bo bieda z nedza . czego nie ogarniasz wlatuje w moona powiedzmy o 15 00 00 na 1;200 kordach przykladowo i moge sobie zeszpiegowac o 14 59 59 plante 1 200 i inne moony i planety i co sobie tam jeszcze zazycze (tego samego gracza) nie wmawiaj ludziom bredni ze jest inaczej . twierdzisz ze jest inaczej? ciekawe od kiedy chyba od wczoraj b…

• no i super zatem wole sobie porozmawiac z Wami na suporcie na spokojnie niz przed ludzmi ktorzy swoja opinie juz dawno odpowiedzieli. Nie podoba mi sie jedynie oraz nie tylko mnie ale takze i whisky ze piszesz rzeczy typu : cytuje "2. Z jakiego paragrafu Pl1 dostał bana? On nie spamował w trakcie 6 sec. A więc za coś innego. Skoro nie było bugusingu - to nie widzę powodu karania pl1 Uznaliśmy, że agresor wiedział o takich działaniach i wysłużył się osobą trzecią, co też stało się normalną prakty…

• serio @art? lepiej sobie odpisywac ludziokom na forum przez ktorych nalozyliscie blokade niz zajac sie realnie problemem i porozmawiac . ? latwiej odpisywac trolom z forum niz zmierzyc sie z faktami w tickiecie czy na ircu? skoro tylko tu mozna Cie laskawie zastac to moze tu powinienm pisac przy wszystkich co i jak? edit: korzystajac z okazji prosze mi przytoczyc dokladny punkt regulaminu ktory zlamalem ja i Whisky. czy moze jednak wolisz sprawe zalatwic przez tickety? edit2: naprwade chcecie ze…

• Witam Rw dla Brunci : * Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych . Dnia 29-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pl1 [IRA] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.797.944 Pancernik 1.105.789 _________________________________________ Obrońca mlody [LEGION_2] ________________________________________________ Mały transporter 583.820 Duży transporter 6.000 Lekki myśliwiec 2.873.322 Ciężki myśliwiec 247 Krążownik 380.000 Okręt wojenny 199.800 Statek kol…

• Nowe Zasady Push

pl1 - - Poradniki i Narzędzia

zalosne to ogolnie do calkosztaltu tego czegos jest edit: to tak sobie rozstrzygnijcie w teamie - kto przyzwolil na takie gowno jak zlomowanie innych kont i "handlowanie" ktora madra glowa to powiedziala ze to jest legalne to pytanie zadajcie miedzy soba - kto wam to powiedzial ze tak powinno byc - mimo iz zdrowy rozsadek podpowiadal inaczej na to pytanie drogi teamie powinniscie sobie odpowiedziec .:) czy bylo to za namowa operatorow ktorzy sami korzystali z tego procederu czy tez po prostu nie…

• KUPIMY DEUTER - Whisky & PL1

pl1 - - Handel Quantum

ap?

pl1 - - Handel Quantum

up

• gratuluje kontry.

pl1 - - Handel Quantum

3:2;1 nowy przelicznik tyle wqm zaplacimy za dex :L( prosze sprzedawac biczys

• graciorki nalimko spoznione ale szczere

• dawid haha co? wtf? evenementowi gratulacje

• Whisky vs. czarny ~ 99313.96%

pl1 - - Starcia Quantum

graciorki brunciaczku znowu surkow nakradlas

pl1 - - Handel Quantum

ap

• czyli co pax nie mial nic wspolnego z zeniknieciem majsa? ORAZ roslwel nie instnieje? jakzesz to tak?> WHATS WRONG WITH U ? pax - coz moge ci powiedziec- dobra deczyja jak sie na cyzms nie zna , i sie nie ma na to czasu to czas odejsc. a co do majsa - to nie bede sie wypowiadal- bo sprawa powinna byc zalatwiona juz dawno. puszer i oszust powien wisiec na waszym niewidocznym pregierzu - razem z silentem, i pewno wieloma innymi drogi paxie oczywiscie zartuje sobie - powodzenia w realu .

pl1 - - Handel Quantum

UP

• przeciez klamiesz operatorko gry i to niejednokrtonie.(przeciez sa skriny i dowody) haha nawet logi sa z forum. gdzie piszes ze 2+2 =56 i nie sadze zebys robila to nieswiadomie sadze ze bezczelnie klamiesz i wprowadzasz ludzi w blad i powinni Twoje przelozeni sie tym probllem zajac. edit: oczywiscie sprytnym urchem wywinelas sie niczym wezyk . pewnie po uprzednim powiadomieniu przez swoich kolegow typu " hola hola ciap - co Ty piszesz on mowi prawde a Ty gadasz glyupoty" - zdazylas sobie wykasow…

• cytujac czlonka treamu: "nie polecam nie kupujcie": bad bad bad a teraz bym jakies napisal klamstwo na temat zasad gry . ale nie jestem @ciap edit: co mnie obchodzi czy se cios kupuje deuter - chce niech kupuje ! co mi do tego cios wiesz ze kupujac deyuter z uni zagraza cI nieiwme? cos napewno . - jakas zaowalaowana grozba

pl1 - - Handel Quantum

UP

pl1 - - Handel Quantum

Witam jak w temacie kupimy deuter 2.5;1.5;1 chodz przelicznik moze ulec zmianie przy wiekszych ilosciach. zapraszamy . nick w grze whisky lub pl1