Search Results

Search results 1-14 of 14.

• Quote from olszyn4: “Quote from Jarun: “Trzymaj się AB i dzięki za wspólną grę Agresorowi gratulacje, w końcu o ile dobrze jest prowadzona top10 starć, to ustrzelił top1 solo? Powiedzcie mi proszę jaki jest sens ze starciem na 40k% wrzucać jakieś mocno przeciętne niecałe 3k% innego agresora...? Pozbierać przy okazji "gratki"? Dziwne... Teraz już w ogóle mnie nuda dopadnie na tym Dorado... ” Jak to jako jest sens? Po to jest ten dział, Tytan to Tytan, nie zrozumiesz, bo jesteś ekowcem i siedzisz …

• Trzymaj się AB i dzięki za wspólną grę Agresorowi gratulacje, w końcu o ile dobrze jest prowadzona top10 starć, to ustrzelił top1 solo? Powiedzcie mi proszę jaki jest sens ze starciem na 40k% wrzucać jakieś mocno przeciętne niecałe 3k% innego agresora...? Pozbierać przy okazji "gratki"? Dziwne... Teraz już w ogóle mnie nuda dopadnie na tym Dorado...

• Panowie, darujcie sobie ta dyskusję i ciągłym bezpodstawnym oskarżaniem (zwłaszcza ci, na których inni mają dziesiątki screenów, gdzie chwalą się swoim stylem gry w myśl zasady "co nie jest zabronione jest dozwolone"). Wszyscy doskonale wiedzą, że mad sprzedał konto jakiemuś randomowi, a kolegów po prostu pieką poślady, że to nie oni to pierwsi upolowali. Wszyscy również dobrze wiedzą, że gdyby gardżi, podpiwek czy inna flotowa śmietanka muminków, czy puszerów sprzedali konto jakimś randomom, to…

• Siemka Poskanowałem dziś co nieco od niechcenia i trafił się bunkierek Dedykacja dla: @Shade z gratulacjami top1 @Scofield u9 na otarcie łez z powodu innego top1 @Miikuu z przyzwyczajenia i reszty sojuszników A teraz mogę w spokoju te 100k LM przetopić na eko Dnia 19-05-2019 20:10:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jarun [Sprite] ________________________________________________ Recykler 1 Lekki myśliwiec 300.000 Pancernik 2.000 Krążownik 76.000 Okręt wojenny 20.000 ______________…

• Nochal vs. Jarun [7UP] ~ 1452.75%

Jarun - - Starcia Dorado

No cóż, wypadało by się wpisać Totalnie niepotrzebny i jeszcze do tego lamerski fs bez wabika wyklikany w odpowiednim momencie na szczęście RW w temacie obok (to takie z 6-cyfrowym wynikiem) pokazuje, że są na tym uni większe lamy niż ja Gratulacje agresorowi wyczucia momentu, cieszy fakt, że to nikt z BoSS i że tym razem to nie bfs, a coś ciekawszego Próba blefa była trochę nieskoordynowana z mojej strony (wręcz mocno improwizowana) i może dlatego pewnie zrobiło się za mało ciepło na zawrócenie…

• a pogratuluje, bo tak pusto tutaj, a przecież kolega 750kk przytulił takim prostym stekiem ) złomuj dalej Shade!

• TOP 10 SOLO & ACS Xanthus

Jarun - - Starcia Xanthus

widzę, że 73k>75k

• gratki Shade! pięknie wyklikane, ktoś tu nadal potrafi zrobić coś więcej, niż lot na bfs to teraz życzymy 6-cyfrowego steka

• No no, ode mnie to na pewno! Gratki Scofield, fajnie, że mimo bezpodstawnego hejtu z każdej strony nadal wrzucasz stejki, oby tak dalej! Pozdro Multi Scofielda

• Dzień dobry. Na wstępie ogromne "szybkiego SzO" dla obrońcy za zdystansowaną postawę. Któryś mój lot na niego, byłem pewien, że jest online, trafiłem wręcz idealnie, gdyż atak ruszył kilka sekund po tym, jak kolega wysłał ekspedycje i poszedł na kawę, a przed dolotem miał 15 sekund, w których to nie zdążył podnieść floty z telefonu. Także jeszcze raz gratuluję postawy i dystansu. Moralizatorską gadkę dedykuję wszystkim tym "osobom" (bo nie mogę użyć innego określenia), które pod każdym stekiem, …

• #puszetytanów Piękna sprawa i lot ponad sojuszowymi podziałami graty dla Was i wszystkich Waszych multikont @

• nowe uni nowa numeracja gratuluję i oby tak dalej!

• No pięknie! Dawno żadnego wariata po przegranej stronie nie było, więc miło z Waszej strony panowie, gratuluje. Obrońcy za rzeczoną postawę oczywiście "Szybkiego SzO" życzymy. A Raiden i tak powie, że pewnie push...

• Cześć, na ST-ejka nr 3 już założyłem konto na forum, zwłaszcza, że w perspektywie UF może się przydać RW na stracie, ale nie to się liczy, bo to jakieś drobne, grunt to frajda z przeorania bunkra i z faktu, że jak każdy szanujący się członek Sprite też mogę pochwalić się fantaSTycznym ST. Dedeki dla całego Sprite i jak zwykle Jarunowy kawałek z zaproszeniem na najbliższe koncerty. youtube.com/watch?v=isIHYsvgwrE Dnia 07-10-2018 16:45:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jarun [Spri…