Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Nadchodzi nowe - dyskusja

Starrk - - Porozmawiajmy o OGame

@czubulus. moje domysły: Statek nr 1: zarys kontenerów, może tankowiec. Raczej statek cywilny. Rodzaj transportera? Drugi (duży) recykler? Statek nr2: agresywne kontury, statek bojowy. Prawdopodobnie duża jednostka. Może coś większego i lepszego od niszczyciela? Może konkurencja dla Pancernika? Statek nr 3: Kształty sugerują lekką jednostkę bojową.

• @Mari teleportem się da

• Cóż, moim skromnym zdaniem rekordy powinny być liczone tylko po speedzie eko (uwzględniając procent pz, więc w sumie systemem TD). Licząc po speedzie flot w sumie nie dowiadujemy się absolutnie nic. Post wyżej: wow, jaka wielka flota padła na x1! Wyjaśnienie: eko x7, więc i flota x7. Wszystko na OGame sprowadza się tylko i wyłącznie do eko. Kto twierdzi inaczej niech skasuje konto i idzie rozwiązywać pasjansa. Każdy statek powstaje z eko. Jeśli nie własnego, to z eko sąsiada. Zatem chyba jest ró…

• @dexPL ale rozumiesz, że to zadziała odwrotnie do tego, co chcesz osiągnąć? Agresorzy mają Cie na talerzu, więc wpadniesz z kolegami na pomysł i konta ABCD założone dzień przed zaczną Cię spamować sondami tuż przed wlotem. Efekt? No wg tego co proponujesz to ban dla agresorów i cofnięcie wyników bitwy, więc de facto uratowanie własnej dupy. Tak, coś z tym zrobić trzeba, ale myślicie w złym kierunku.

• @Bunny RW musi być na moonie/planecie z której chcesz wystartować - wtedy nie wystartujesz. W innym przypadku (startujesz z 1:1:1 a skan leci na 1:1:2) nie ma problemu z podniesieniem floty. @asherl i w Twoim i w moim przypadku wszystkie /konta pomocnicze/ dostały bany, więc nie mów, że nic nie zrobili Bo pojawia się kwestia ważniejsza: jak powiązać agresora z działaniem kont trzecich? Nie możesz wrzucić ich do jednego worka, bo zaraz strona przeciwna to wykorzysta i przy akcjach, gdzie agresor …

• @asherl jak znajdziesz sposób, to daj znać - też z chęcią z niego skorzystam

• @Fenrir jakoś ja backupa nie dostałem i pozbawiono mnie w ten sposób 80kkk zysku Całym sercem jestem z obrońcą, ale musicie pojąć to, że... To nie jest błąd. To jest specjalnie zaprojektowany mechanizm zapobiegania występowania błędu . Jakiego? Ano takich, które 3/4 z was nie pamięta, bo za krótko gra w tę grę 1. Walki odbytej z Przestrzenią Kosmiczną 2. Ucieczki w tej samej sekundzie co RW 3. Dublowania floty przy RW Zrozumcie, że wszystko zadziałało tu poprawnie. To nie skan blokuje możliwość …

• Śmiem twierdzić, że ani jedne ani drugie nie są aktualne

• Taktyczny odwrót floty

Starrk - - Zadawanie pytań

Nie Moderator kruszynka:Odpowiedź udzielona. Temat zamykam

• Zakładka Imperium

Starrk - - Gra

W jakim celu?

• Ładowność sond

@farcik tu raczej chodzi o ankietę dla już istniejących uniwersów i się z tym jak najbardziej zgadzam. Gdy weszło zakrzywienie, ono również na początku było stanowczo zabronione dla starych uniwersów, jednak chwilę później decyzję zmienili i poddali to pod głosowanie w ankiecie. A teraz uwaga: na forum dominowały głosy sprzeciwu oraz płacz, że ludzie specjalnie budowali tak a nie inaczej konta w danych skrajnych pozycjach, żeby teraz zmieniać im cały styl grania do góry nogami. Śmiem twierdzić, …

• Ładowność sond

@Akiko no ja tu widzę tylko powrót do korzeni - mało kto pamięta, bo zapewne większość z was wtedy nawet jeszcze o ogejmie nie słyszała, ale na początku ss miały ładowność i farmienie nimi było normą

• @Profesore zawsze jest podany %pz z obrony nieodbudowanej

• Ładowność sond

@buleon plus ładowność statku (w tym przypadku ss) była pomniejszona o spalanie

• Ładowność sond

@zwierzak a i można by było na te 2kk ss zapolować

• Stare dzieje, kiedy jeszcze były aukcje dla WOŚP

• Ładowność sond

@buleon nie było nigdy żadnej ankiety a propos ładowności sond dla istniejących już uniwersów. @Truck driver te konta istnieją tak samo jak wszystkie podobne konta opozycji - zbierasz znajomych z innych uni i grają na Twoją korzyść. Co ty sobie osobiście uważasz mnie już nie interesuje. O moich GSach wspominasz po raz kolejny, w jakim celu? Przecież o przetopie na GS też ci już pisałem - brak chęci i czasu. Wywale FSa na dwa tygodnie i życzę powodzenia w klikaniu komukolwiek się będzie chciało. …

• Ładowność sond

@ciap bo przydałaby się ankieta dla starych uniwersów: dokładnie tak jak to miało miejsce z zakrzywieniem. Zdecyduje wola ludu i debata się zakończy @Truck driver a co ma do rzeczy jej akcja z Termim? Na Librze jest tylko graczem i może zachowywać się jak gracz (ba! Nie ma prawa wykorzystywać swojej pozycji jako GO gdziekolwiek indziej niż na uniwersach, które ma pod opieką). Policjant po służbie też powinien dalej być służbowym sztywniakiem?

• KONTA PUSZOWE SOJUSZU PN

Starrk - - DiD U68

Ymm, ale kurs 2,9:1,9:1 nie jest zaniżony, tylko zawyżony. Dopóki nie macie jak gościa spacyfikować, doputy może dawać choćby i 3:2:1.

• Ładowność sond

Zastanawia mnie czemu dalej nie dali możliwości przegłosowania ładowności sond dla starszych uniwersów. Sytuacja adekwatna do zakrzywienia gal/us: była informacja, że nie zostanie to wprowadzone dla starszych uniwersów, poczym tydzień później jednak pojawiła się ankieta i wszystkie uniwersa to przegłosowały.