Search Results

Search results 1-2 of 2.

• Top 10 bitew Universum 40

PhINIX - - Hall of Fame

Top 10 bitew Universum 40 Bitwy solo: 1. [HoJK] Fearmaster+ kubles + Admirał vs mythos [-] - 13836% 2. [--] scorpion vs Jimmy [--] - 13348,87% 3. [MERC] WinneR vs Fantomas [%%%] - 11850% 4. [Emeryci] milan vs Mika [Lucyfer] - 11679% 5. [MERC] WinneR vs DeathStar [HoJK] - 5460% 6. [MERC] WinneR vs VERB [-] - 5008% 7. [--] Koszmar vs cosmic [DS] - 4637% 8. [MERC] WinneR vs SzPiLeCzKa [HoMH] - 4548% 9. [MERC] WinneR vs mythos [DeSaLs] - 4040% 10. [S.K.] the game is over vs energy [Emeryci] - 3610% …

• Nowe Filmy

PhINIX - - Muzyka i Film

Quote: “Sega napisał(a) Teraz wychodzi tyle nowych filmów że szok o_o NP: Hulk 2 ( nic nie wiem dokładnie, ale ma być) Scarlet Iron Man Nieuchwytny Nieodebrane połączenie Jeśli ktoś był na którymś z tych filmów może coś powiedzieć tzn jaki był itp. Ostatnio w TV oglądałem Shinobi stary lekko ale dobry film japońska super produkcja :D” Widzialem nieodebrane polaczenie i nawet mi sie podobal ogolnie bardzo zakrecony do samego konca warto obejrzec Dla mnie odowiazkowa pozycja to: Haradl i Kumar 2 W…