Search Results

Search results 1-10 of 10.

• Przyszłość Libry

b4el - - DiD Libra

Wyjawię Wam tajemnicę.. tym graczem będę ja! Pierwsza elektrownia farmiąca już leci do pierwszej topki po surowce.

• czoko.JPG komentarz zbedny ps. nie podlizuj sie tak :*

• Przestaniesz sie cholero smiac ilekroc slyszysz moj glos? Kryzys minal? Jak Cie wspolpracuje z mentorem? Pytanie pomocnicze: I dla czego tak dobrze?

• Siarra, a pisalem Ci, ze jak nie masz ochoty grac mozesz mi pomoc w odbudowie. Toc masz teraz babo placek ... Powodzenia w realu, bo jak sie domyslam to juz koniec przygody, co? Fallen nie mam pytan, GRATKI po raz kolejny. Calkiem ladna ta ilosc pancernikow.

• Quote from Madderdin: “Edit: A propos wyborów. Elfi powiedz szczerze, dobry byłby ze mnie premier, nie? :D” Ale pamietaj o mnie i o elfi ... oczekujemy jakis teczek ministerialnych Quote from elfi: “Ja natomiast gdy czuję się bezpieczna jestem dość wylewna i nie trzymam niczego mając nadzieję, że ktoś o to zapyta.” Liczysz na intuicje rozmowcow i ich zdolnosc czytania w myslach? Czasem warto pomoc, nieco ich naprawodzajac. Quote from elfi: “A i owszem, chciałabym wielu ludzi zapytać o wiele rzec…

• Cypisek tym postem jak i poprzednimi wlasnie udowodniles jaki masz dystans do tej gry, ci ktorzy potrafia czytac i wyciagac wnioski sami ocenia Twoj dystans w mniej lub bardziej obiektywny sposob. Tym samym to co i jak pisales na temat nholio uwazasz, ze bylo tak bardzo honorowe (?) prowokowales - byla akcja - teraz jest reakcja. Wieszanie psow na agresorach tylko dlatego, ze zezlomowali Ci flote - no tego po topowym graczy sie nie spodziewalem. GRATULUJE nholio i dziekuje za pozdrowienia Faktyc…

• Push ! od namenoo do cypiska, ktory wyfarmia w wojnie produkcje ze stoczni u siarzeskiego A tak powaznie zrobiles co uznales za stosowne, Twoje konto Twoja sprawa. Powodzenia zycze w realu i udanych wakacyjnych wypadow. Mimo drobnych komfliktow bede Cie dobrze pamietal Peace.

• Asiulka - małe, wredne zuo`tko ;p

b4el - - Archiwum CT

Hmm przez nowe obowiazki mnie tu troszke nie bylo, czas nadrobic zaleglosci Ulubiony kwiat ? Dlaczego to nie roza ? Kotek czy piesek? Dlaczego wlasnie rybki ? Biale czy czerwone wino ? Dlaczego nie piwko ? Dlaczego jeszcze nie dostalem Twojego zdjecia ? Kiedy idziemy na kawe ? Kiedy bedzie obiecany tulasek ? I dlaczego tak dlugo bede musial czekac ?

b4el - - Archiwum CT

Skoro sie tak domagasz ... to jedziemy z koksem dalej ... Gdybym miala 1 mln $, to ... Gdyby jutro konczyl sie swiat, to ... Gdybym byla wyzsza, to ... Gdyby nie Ty, to ... Gdybym miala jedno zyczenie, to ... Gdyby marzenia sie spelnialy, to ... ... na wicej musisz sobie zasluzyc

b4el - - Archiwum CT

Skoro kazalas zaspamowac, to nie mam wyjscia, bo mi zyc na ircu nie dasz Ulubiony przyszly GO ? sneaky.gif Wiem, ze jestes "idealna i bez wad" <good joke> ale gdybys musial cos w sobie zmienic, to co to by bylo? Wakacje na zatloczonej plazy, czy na gorskim szlaku ? Jednoczesciowa koszula nocna, czy gatki i podkoszulka ? Dlugi spacer, czy przejazdzka rowerkiem ? Szczera prawda, czy klamstewko w dobrej wierze ? Dzisiaj, czy jutro ? W pojedynke, czy we dwoje ? Woodstock, czy Sunrise ? Kariera, czy …