Search Results

Search results 1-20 of 218.

• połowy graczy na tym uni już nie znam a tym bardziej wielkosci flot tego uni szkoda Falena, konto budował od 0 ale tak to już jest na OG mało kont oddanych zachowuje swoje floty gz akcji chociaż za brak opisu (-)

• spoznia sie pan z platnosciami panie Apeiron trza opodatkować te uni !

• a ja powiem tak placze ludzi nic nie pomoga to gra free to play wlasciciel gry tak naprawde moze robic co chce wbrew nawet calej spolecznosci od calkowitego zakazu handlu po zamkniecie gry z dnia na dzien nie robi tak dyrastycznych krokow tylko z jednego powodu czym wiecej graczy teoretycznie wiekszy zarobek stad gry tego typu sa robione pod spolecznosc umownie konfigurowane wedle zachcianek spolecznosci w OG ilosc graczy spadla, kwestia czy im sie to oplaca utrzymywac ? pewnego dnia zamiast prz…

• dobra zmiana ale kilka lat za pozno tak czy innaczej proponuje art by udostepnic liste publicznie graczy top 100 handlarzy ostatniego wekendu chetnie inni gracze poznaja nicki topowych handlarzy pozdr all

• ze tez wam sie chce zdominujecie jedno uni polacza z kolejnymi i tak w koło , never end tak czy innaczej gz lotu kiedy jakas promocja na anty musze kopalnie postawic

• ze tez wam sie jeszcze chce ;E tak czy innaczej macie nowe wyzwania w topce ciekawe floty do strącania mimo to powodzenia Ogame chyba weszło w tryb co rok - dwa UF ;E

• Quote from priesten: “Ależ mnie bawi płacz co niektórych po informacji że Nekkar jednak nie przechodzi Sie dwoja i troją Qnick dla TWojej wiadomosci Nekkar moze dostać speed Uni szybciej niż brzydkie buty Ci piszą, nie sądze zeby team w jakikolwiek sposob deprecjonował (obniżał wartość nekkar - to dla fila) uni Nekkar. Będe absoultnie szczery teraz, wydaje mi się że ta cała burza wynika trochę z faktu że jednak sytuacja na 68 już się wykreowała i o ile kilka osób nie wyjdzie ze spiączki jak Ridz…

• Quote from Art: “Nekkar będący jednocześnie exodusem i celem jest oczywiście błędem, co zostalo zgłoszone. Mam nadzieję, że zostanie to naprawione bez naruszania całego systemu. Co do ankiet, uważam, że każde docelowe univeesum ma prawo do ankiety o konfiguracji właśnie z powodu napływu graczy i gracze Nekkara powinni być tego świadomi. ” trza było nie zgłaszać błedu sklonowały by się konta

• hmm a co w przypadku gdy na u68 jest juz ktos z takim nickiem ? skrypt zmieni mi nick i mimo to tez przeniesie ?

• a sie pozmieniało .. chwila chwila czekajcie ja jeszcze nie zaczolem grac po ostatnim UF a tu kolejne ;E i co to te lobby to jakis nowy statek ? pozdr all

• Quote from FILU: “Quote from NoName: “nie widzie problemu przy UF by chetni z x5 x2 i innych mogli przejsc na x1 ” wątpię by jakaś populacja graczy ( może kilku lub którzy by tylko chcieli by ściągnąć konta na nekkar dla innych celów ) no nie sądzę zę ktoś z x5 chciał by się teraz cofnąć z rozwojem w jakąś ślamazarę ślimakową Po drugie widzę płaczków z nekkar którzy beczą że to nie fer bo wyobrażasz sobie NoName jakie floty mogły by przyjść na nekkar z x5 a pamiętajmy że nekkar był drugą docelow…

• Quote from Starrk: “@NoName jeśli dasz mi możliwość, to chętnie przejdę z x2/5 na Nekkar, ale nie jestem pewien, czy reszta Nekkara będzie zadowolona ” mi to obojetne wypowiadam sie tylko w swojim imieniu tak czy innaczej w granicach rozsadku mysle jest to do zrealizowania tak czy innaczej wielu dobrych graczy jest na wiecznych urlopach tylko z wzgledu ze gra im sie juz znudzila moze kiedys wprowadza cos naprawde ciekawego zamieniajac Ogame w homeworld albo counter strike z tym drugim to zartuje…

• hbi najbardziej aktywny gdy uni najmniej aktywne ;E dobra taktyka martwe uni to mniej czujne uni

• Quote from FILU: “ludzie płakali na nekkar przy podniesieniu im eco że zrezygnują z gry dla mnie to sfizofremia ale jak mieli by połaczyc ich z Taurusem i Zegadrą gdzie tam chlopaki mają niskie top i walczą o pozycje bezpieczne to z nekkarem wylądowali by poniżej ich osiągnięć i stanu bezpieczeństwa jak i zarówno dążenia do dominacji .W tedy rozumiał bym że Taurus lub Zagadra by nie chcieli i pisali że zakonczą grę bo stali by się tyljo mięsem dla Nekkaru Nekkar chcial byc tym swoim 'królewskim …

• Zwiększenie ekonomi

NoName - - DiD U68

Quote from Calipso: “@ciap nawet pislaa, zeby sie zastanowic, bo jak my damy x2, to Nekkar moze dac x3 zeby nas przed fuzja zdeklasowac nieco w punktach. ” to mnie troche rozbawilo na to wychodzi ze ciap was podpuscila a wy dokonliscie wyboru dla pkt nie dla parametrow na jakich chcecie grac punkty punktami ale sa gracze ktorzy graja na zwyklym x1 dla rekordow taka zmiana niweczy kilkuletnie prace w tym ciap straci tutul gornika x1 , zefir swoje badania czy inni z bunkrami st albo innymi

• Zwiększenie ekonomi

NoName - - DiD U68

Quote from ciap: “Quote from NoName: “jedenak ktos kto gra flota bez UFS albo plecow ma ciezki zywot bo chwila nie uwagi i w 1h nie ma wszystkich monow ” Na speed x1 floty? Przy ustawieniu speed x5 eko istnieje ogromne ryzyko zwiększenia speed floty ale x5 będzie zabiciem. Do tej pory jak zmieniali przy UF speed floty to o jedno oczko, nawet gdy weźmiemy pod uwagę all kraje? Masz informację że było to więcej? ” nie nie mam informacji na teamt dokladnych UF ale skoro na nekar trafily np konta z I…

• Zwiększenie ekonomi

NoName - - DiD U68

napisze jeszcze jeden post a co mi tam gralem juz i na x2 jak i na x5 na poczatku myslalem ze gdy 5x szybciej floty lataja mam troche doswiadczenia to tylko reckow na pz siasiadow bedzie wiecznie brakowac gra jest troche szybsza ale i tez wymaga o wiele wiecej aktywnosci gornicy tego nie odczuja bo oni sa drugozednymi celami szczegolnie ze robia czesto fs na stacjonuj miedzy galami samymi dt to kto tam bedzie na poczatku kabinowal by lapac zawrtoki i dla dt sciagac kilka monow jedoczesnie jedena…

• Zwiększenie ekonomi

NoName - - DiD U68

nie wiem ilu z was tych starych weteranów z x1 grało na x2 czy x5 to jest całkiem inna gra na x1 trzeba czasami trochę sie nakabinowac by cos ustrzelic jest wiecej czasu na kontry reakcje itp itd na x2 x5 gra polega glownie na szczesciu chwila nie uwagi i nie masz mona chwila nie uwagi i nie masz floty loty polegaja glownie na uda sie albo nie o ile na u68 tylko economia zostanie zwiekszona to wiele to nie zmieni pyza przyplywem surowki na uni od gornikow tak czy innaczej ciesze sie ze nekar obr…

• Zwiększenie ekonomi

NoName - - DiD U68

na nekar wyskoczyla juz podobna ankieta tak czy owak ja jestem przeciwny zmianom wiem ze standardowe uni jest na wymarciu ale jeszcze jedno UF z standardowa konfiguracja mozna zrobic ba jeden serwer z x1 przydalo by sie by pozostal na Ogame szkoda kont i histori by pozbyc sie ikony Ogame na DE jest 1 serwer z starym redsign i tu bedzie podobna historia gdy zniknie standardowy serwer ludzie beda chcieli po jakims czasie zwykly standardowy serwer lepszym rozwiazaniem jest polaczenie resztek standa…

• Quote from ZDOBYWCA1: “- coś ostatnio miał mniejszą ochotę na grę a to i kilka pewnie spraw jeszcze spowodowało że nie ma gracza, którego nie da się zezłomować ” bo tak jest i to chyba od początku istnienia Ogame rutyna zabija jak grać to grać na 100% -ale niektórym szkoda urlop załączyć w pościgu za pkt wegetacja na uni zazwyczaj przynosi błędy , rutynę , wpadkę a wtedy wystarczy że znajdzie się jeden co będzie miał chęci i pociągnie całą resztę btw . ładne tu flotki macie :e to UF nie było wcz…