Search Results

Search results 1-20 of 195.

• Gratulacje, ja ostatnio transport, Ty dzisiaj flotkę, wszystko w rodzinie

• Na wypasie! Też gdzieś tam widziałem tą Panią, ale nie było okazji nawet na lot, także tym większe graty za trafienie! Zysk miodzio

• Dnia 21-08-2019 23:47:46 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zapalskyy [B-S] ________________________________________________ Okręt wojenny 293.487 Niszczyciel 21.803 Pancernik 1.008.107 Krążownik 2.045.699 Mały transporter 497.648 Lekki myśliwiec 9.216.259 Ciężki myśliwiec 11.119 _________________________________________ Obrońca Jacek ________________________________________________ Mały transporter 18.525 Duży transporter 2.600 Lekki myśliwiec 635.000 Ciężki myśliwiec 100.000 Krąż…

• Miałem nic nie pisać, ale kilka słów jednak od siebie dodam - w kierunku Ravena, bo cała reszta tu hejtujących jest niegodna odpisywania. Twój narcyzm urósł do tego stopnia, że myślałeś, że każdy będzie padał Ci do stóp i chciał współpracować. Uważałeś się za tak nietykalnego gracza, że aż zgubiła Cię Twoja pycha i zawiść. Wykonałeś akt desperacji, zgubiła Cię także łatwowierność, która doświadczonemu graczowi jak Ty nie powinna się przytrafić i skończyłeś jak zwykła lama - nazywasz mnie frajere…

• Witam. Jak to mówią: kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Chciałoby się, żeby to starcie miało nieco inną historię, ale obrońca sam sprowokował to starcie. Były różne podejścia i próby trafienia Ravena w ostatnim czasie, zawsze jednak czegoś brakowało - czasami zwyczajnie szczęścia. Niespodziewanie jednak okazja pojawiła się sama: Raven próbował namówić afusdoma do wystawienia mnie na ustawiony PZ, natomiast źle trafił i w ten sposób sam siebie wystawił. Oczekiwał na przylot 300k PC (które z…

• Witam. Bo flotą to trzeba umieć latać, niezła passa dzisiaj . Obrońca zdziwiony o podstawkę bez akt, ponoć sprawę przekierował do sgo, co mnie śmieszy, bo nie zna podstaw tej gry. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz taki złom pod dom się u mnie pojawi, zawsze mile widziany Pozdrowienia standardowe: owieczki, buddy i ekipa z Libry - chyba paru z Was wyprzedzę w ten weekend po przetopie Dnia 10-08-2019 22:22:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Brunchilda [G-Z] _________________________…

• Witam. Dlaczego wstawiam starcie ja, a nie @stark87? Flota Piotra była jedną z zagadek tego Uniwersum, nikt nigdy jej nie widział. Obserwowałem Piotra od dłuższego czasu i ostatnio zaczął palić się na 7 gali moon (nie skanowałem go nigdy) i na jego nieszczęście tylko ten 1 moon (a ma kilka w 7 gali). Podleciałem dzisiaj w nocy z lotką sprawdzić co tam lata licząc na kolonizuj, przy okazji zbiłem drugi najbliższy moon. Pod pierwszym moonem nic nie było, natomiast pod drugim pojawiła się cała flot…

• Maluch z rana Dnia 10-08-2019 06:33:14 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zapalskyy [B-S] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Tecumsech ________________________________________________ Mały transporter 1.300 Duży transporter 3.011 Lekki myśliwiec 4.000 Ciężki myśliwiec 3.000 Krążownik 2.500 Okręt wojenny 2.300 Recykler 155 Sonda szpiegowska 465 Bombowiec 230 Niszczyciel 510 Gwiazda Śmierci 11 Pancernik 7…

• Największym wrogiem w tej grze jest systematyczność . Lot "na czuja", obrońca nie zalogował przed powrotem i taki oto efekt. Jako, że lot na czuja to dofarm tylko 1 poszedł, zdążył zalogować przed kolejnymi falami, przez to trochę sury wywiózł, niech ma na odbudowę Pozdrowienia owieczki, buddy i ekipa z Libry Dnia 09-08-2019 23:29:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zapalskyy [B-S] ________________________________________________ Mały transporter 100.000 Pancernik 40.000 _________…

• No i przepięknie siadło, chociaż troszkę "zazdraszczam", że nie stało koło mnie ale co w rodzinie to nie zginie! Graty

• Ostatnio ciągle coś co ciekawe stoi daleko ode mnie i przekazuję to innym... tym razem stało bliżej . Pozdro owce i buddy Dnia 06-08-2019 21:56:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zapalskyy [B-S] ________________________________________________ Pancernik 150.000 _________________________________________ Obrońca HATI [Armia] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 101 Gwiazda Śmierci 114 Wyrzutnia rakiet 1 Lekkie działo laserowe 1 Ciężkie działo laserowe 1 …

• Fajne trafienie, gratulacje, zysk też niczego sobie

• Rośnie kolejny lotnik, podoba mi się to, gratulacje za kolejny ST

• Witam. Na zakończenie tygodnia i tuż przed urlopem postanowiłem trochę jeszcze pomieszać. Tą zawrotkę klikałem już parę razy, dotychczas kilka razy pechowo ominięta (przeprowadzanie w tym czasie ataku na inną zawrotkę (maxmariol) czy chwilowy brak deuteru...), tym razem się udało. Koniecznie muszę też podziękować tym, którzy w tej całej akcji mi pomagali, dzięki i mam u Was dług . Pozdrowienia dla owieczek, buddy i ekipy z Libry - być może będzie nam dane wspólnie się pobawić za jakiś czas A oto…

• Gratulacje stark, trafiłeś osobę ciężką do trafienia, bo wiecznie siedzi, taki Twój koniec mi się podoba, że ciągle coś trafiasz

• Najważniejsze, że przyfarmione, graty!

• Takie tam na waciki. Dnia 31-07-2019 20:05:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zapalskyy [B-S] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca kasienka [G-Z] ________________________________________________ Mały transporter 11.987 Duży transporter 1.676 Krążownik 1.120 Okręt wojenny 7.504 Recykler 3.790 Sonda szpiegowska 113 Niszczyciel 809 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwie... A…

• Zestrzelone i zatankowane, to co lubimy najbardziej. Graty i nie ma za co, ostatnio więcej zlecam niż sam latam

• No no no, piękny zysk Ci wpadł, gratulacje. No i na odpowiedniej osobie w dodatku Powodzenia dalej

• Ładne oranko! Wracaj do nas