Search Results

Search results 1-17 of 17.

• Rekordy Uniwersum 68

Anakinek - - DiD U68

Quote from dowódca floty: “Pierścienie minerałów wokół nieznanej planety zawierają niezliczone ilości surowców. Statki wracają z pełnymi ładowniami. Zrabowano: 1.666.666 Deuter. ” chyba już maks

• Rekordy Uniwersum 68

Anakinek - - DiD U68

Quote from dowódca floty: “Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statku kosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich surowce. Zrabowano: 1.583.333 Deuter. ” moj poprzedni personal best jeszcze z x1, byl 1.566.666, więc jest poprawa

• Rekordy Uniwersum 68

Anakinek - - DiD U68

Quote from dowódca floty: “Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statku kosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich surowce. Zrabowano: 2.300.000 Kryształ. Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor. ” co prawda moj pb to 2.375.000, ale tu widze jeszcze mniejszy rekord

• Rekordy Uniwersum 68

Anakinek - - DiD U68

Quote from dowódca floty: “Odkryliśmy niesamowity cmentarz statków kosmicznych. Kilku technikom z ekspedycji udało się uruchomić niektóre statki i dołączyć do floty. Następujące statki dołączyły do floty: Mały transporter: 269 Lekki myśliwiec: 154 Duży transporter: 48 Sonda szpiegowska: 4 ”

• Rekordy Uniwersum 68

Anakinek - - DiD U68

Quote from dowódca floty: “Pierścienie minerałów wokół nieznanej planety zawierają niezliczone ilości surowców. Statki wracają z pełnymi ładowniami. Zrabowano: 4.550.000 Metal. ” nie jest to najlepszy wynik, ale poprzedni(4,95kk) bylo jeszcze na x1

• Rekordy Uniwersum 68

Anakinek - - DiD U68

na koniec eventu wpadło: Quote from dowódca floty: “Nasza ekspedycja dokonała pierwszego kontaktu z wyjątkową rasą. Wyglądała jak postać zrobiona wyłącznie z energii, nazywał sie Legor. Przeleciał przez statki naszej ekspedycji i postanowił pomóc nam, prymitywnej rasie. Skrzynia zawierająca Antymaterie zmaterializowała się na mostku naszego okrętu. Zrabowano: 15.561 Antymateria. ”

• Rekordy Uni68 Speed x5

Anakinek - - DiD U68

@19dawid45 sorki, że się wtrącę, ale rekord falgora dodałeś? no bez przesady, przecież to była anty z eventem x9, gdzie do rekordu troche brakuje.. Quote from falgor: “Taki coś mi się dziś trafiło Zrabowano: 2.862 Antymateria. Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana. ” z FAQ ekspedycji: Quote from Zawisz: “Tak jak i wcześniej event z antymaterią występuje w trzech rozmiarach: Event mały (90%): 300-400 antymaterii Event śr…

• 2018-06-06 08:49:44 - Anakin Solo [Filippa] - 6788% Atak na księżyc 06.06.2018 08:49:44 Od: dowódca floty Flota z Księżyc [x:xxx:xx] dotarła do księżyca planety Księżyc [x:xxx:xx]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 18 % Szansa na zniszczenie GŚ: 41 % ----------------------------------------- 2018-06-06 08:47:15 - Anakin S…

• Qrde, chcialem troche moonow posciągać, ale nie sądziłem, że będę musiał z sojusznikiem rywalizować w tej kategori.. @mati14rj może po Bożym Ciele spróbuje coś podgonić! chyba, ze uciekniesz juz tak, ze nie będzie czego gonic

• Quote from Ruda: “W zasadzie powinno to cieszyć, im nas więcej tym rozgrywka ciekawsza ” Właśnie o tym myślałem jak wysyłałem swoje zgłoszenie i od razu zaznaczyłem, że jeżeli to nie problem.. Jakby był jakikolwiek problem, to nie miałbym żadnych pretensji o to, że nie zostałem dołączony - bo przecież to ja przegapiłem termin..a biorących udział w rozgrywce by było po prostu mniej. Quote from FILU: “XD nikt w dyskusji nie podjął tematu o progach tylko jedna propozycja i nie bardzo głosów za lub …

• Jezeli dałoby radę, to i ja bym się chętnie dopisał..juz drugi raz przegapiłem termin zgłoszeń! - Anakin Solo - United Cities of Space WKU[UNITED] - 648770 - choc nie logowalem sie od paru lat, jak bedzie potrzeba, to odkopie..na ircu mozna mnie spotkac - 20795 Flota: Lekkie Myśliwce: 12539 Ciężkie myśliwce: 5470 Krążowniki: 1414 Okręty Wojenne: 1219 Bombowce: 0 Niszczyciele: 0 Gwiazdy Śmierci: 153 Pancerniki: 0 I życzę wszystkim powodzenia!

• Rekordy Uni68 Speed x5

Anakinek - - DiD U68

EKSPEDYCJE Mały Transporter: 486 gucio[EXS] Quote from dowodca floty: “Odkryliśmy niesamowity cmentarz statków kosmicznych. Kilku technikom z ekspedycji udało się uruchomić niektóre statki i dołączyć do floty. Następujące statki dołączyły do floty: Mały transporter: 486 Duży transporter: 6 Ciężki myśliwiec: 4 Lekki myśliwiec: 15 Sonda szpiegowska: 9 Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.”

• Rekordy Uni68 Speed x5

Anakinek - - DiD U68

może ktoś ma lepsze, ale nie chwali się, popatrzylismy na planety PLANETY * Największa na 4 pozycji: 336 gucio(EXS) * Największa na 5 pozycji: 265 guciu(EXS) 280 gucio(EXS) (terra lvl3) * Największa na 7 pozycji: 331 gucio(EXS) * Największa na 8 pozycji: 213 Anakin Solo(UNITED) 228 Anakin Solo(UNITED) (terra lvl3) * Największa na 10 pozycji: 336 guciu(EXS) 341 gucio(EXS) (terra lvl1) * Największa na 11 pozycji: 344 gucio(EXS) * Największa na 15 pozycji: 214 Anakin Solo(UNITED) 224 Anakin Solo(UN…

• Rekordy Uni68 Speed x5

Anakinek - - DiD U68

EKSPEDYCJE Duży Transporter: 178 Gucio(EXS) Quote: “Wynik ekspedycji [x:xxx:xx] 09.01.2018 14:48:04 Od: dowódca floty Odkryliśmy niesamowity cmentarz statków kosmicznych. Kilku technikom z ekspedycji udało się uruchomić niektóre statki i dołączyć do floty. Następujące statki dołączyły do floty: Duży transporter: 178 Ciężki myśliwiec: 4 Lekki myśliwiec: 7 Mały transporter: 11 Sonda szpiegowska: 2 Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podr…

• Rekordy Uni68

Anakinek - - DiD U68

Budynki na księżycu sumaryczne * Teleporter=27 Anakin Solo(UNITED) sorry, zefir xD

• Rekordy Uni68

Anakinek - - DiD U68

Ekspedycje Okręt Wojenny: 37 Anakin Solo(UNITED) Quote from dowódca floty: “Odkryliśmy planetę z resztkami cywilizacji. Na orbicie znajduje się olbrzymi port kosmiczny Kilku techników i pilotów z ekspedycji udało się na powierzchnię w poszukiwaniu statków, które jeszcze można wykorzystać. Następujące statki dołączyły do floty: Okręt wojenny: 37 Mały transporter: 4 Ciężki myśliwiec: 1 ”

• Rekordy Uni68

Anakinek - - DiD U68

Ekspedycje Zrabowano: 2.500.000 Kryształ gucio (EXS) Wynik ekspedycji ...11.11.2017 09:24:17 Od: dowódca floty Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statku kosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich surowce. Zrabowano: 2.500.000 Kryształ. Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana. ps. screen do wgladu jakby co