Search Results

Search results 1-20 of 139.

• Wojenko wojenko... Udało się, co prawda trochę czekania na flotę z powrotu z ST, poszukiwania kompana do wycieczki, bo po utopieniu moich panc w czeluściach piekielnych solo wychodził mi remis. Całość udała się na szczęście Jednak moje rec w ilości hurtowej na coś sie zdały Quote from Dris: “Ode mnie pozdrów skb guderka i bombowca. dedykacją dla that's o szo bo ładnie podziękował na grze . Tyle chyba. ” Do mnie nic nie doszło, ale thatsowi jak najbardziej SzO bo fajny z niego gośc z tego co kied…

• i kolejne, prosimy o aktualizację Dris [SKB] & Krew i Limfa [SKB] vs. thats [LHiP] ~ 1389.86% Dnia 21-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dris [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 423 Pancernik 854 Krążownik 793 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Agresor Krew i Limfa [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.986 Pancernik 677 Mały transporter 10.000 Lekki myśliwiec 9.511 Krążownik…

• Chciałem jakiś grubszy %%% na 30 ST, ale trafił się taki. Grubszy się trafił troszkę później, ale to na forum wpadnie troszke później Dnia 21-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Krew i Limfa [SKB] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.000 Okręt wojenny 1.500 Pancernik 614 _________________________________________ Obrońca NovEmber [P-G] ________________________________________________ Mały transporter 75 Duży transporter 348 Lekki myśliwie…

• Przyleciał i od razu kasuje nową okolicę to nie fair gratki!

• Wojenko, wojenko, jakaś ty miła brawo za zysk!

• Procent przyrabaliście ogromny, że Icex ma antywszystko to bylo do przewidzenia ze coś zbierze, niemniej przy takich akcjach zysk jest dla mnie drugoplanowy. Brawo WY

• nastepny co naspawał tych lm jak dziki ale zysk, ale procent do wojny, ales ty mnie waski zaimponował

• Udana niedziela w sojuszu, nie można było pozostać w tyle za resztą ferajny Pozdro dla SKB, FB i ziomeczków Dnia 18-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Krew i Limfa [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.532 Pancernik 1.500 _________________________________________ Obrońca Draco2 ________________________________________________ Duży transporter 575 Lekki myśliwiec 222 Krążownik 200 Okręt wojenny 800 Recykler 1.400 Sonda szpiegowska 37 …

• Dziwne że obrońcy nie było, ponoć jest zawsze gratki, przetapiaj i lecimy

• W końcu sojuszowy ACS wypalił, bo tak liczyliśmy że chyba jeszcze się nam nie trafił, bo kota i zeola nie liczymy, choć to w sumie był ACS, tylko taki patologiczny Pozdrawiamy całe SKB! A Duru ma własne pozdrowienia: KLIK Dnia 17-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Durudududu [SKB] ________________________________________________ Pancernik 1.202 Krążownik 2.855 Sonda szpiegowska 4 _________________________________________ Agresor Krew i Limfa [SKB] __________________…

• Recki na napadaj, finezyjnie

• Ale zysk z tego wykroiłeś, masakracja! Brawo, na coś si.ę te lmy przydały

• Poranne sprawdzanie rubieży i... skan lot bum klasycznie Dnia 14-08-2019 07:34:43 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Krew i Limfa [SKB] ________________________________________________ Krążownik 2.000 Okręt wojenny 1.000 Pancernik 1.000 _________________________________________ Obrońca HUGO [F-N] ________________________________________________ Mały transporter 114 Duży transporter 92 Lekki myśliwiec 4.080 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 20 Okręt wojenny 428 Recykler 103 Sonda szpiegow…

• Też tam dziś leciałem Tragiczny to dzień, miliony deuteru w kosmos wyszły i zero, przecinek zero zysku... gratki, przetapiaj

• Mój mózg dalej ścieka ze sciany po przeczytaniu discorda

• Nowe okolice, nowi sąsiedzi Pozdro dla mojego prywatego PKN Orlen - bez Ciebie i twojego dexu Farcik, połowy tych ST by nie było Dnia 10-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Krew i Limfa [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.704 Pancernik 904 _________________________________________ Obrońca skimaster30 [Now Deu] ________________________________________________ Mały transporter 200 Duży transporter 80 Krążownik 211 Okręt wojenny 150 Re…

• Dofarmienie konkretne tam wlało Kapitalny zysk z takiego procentu!

• Kto rano wstaje, temu bunkier daje Obrońca co prawda dorobił deffa, wiec wynik się trochę na niekorzyść zmienił, ale mocno stratny nie jestem, na 100 łowiecek będzie Dnia 09-08-2019 07:59:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Krew i Limfa [SKB] ________________________________________________ Recykler 1 Mały transporter 4.000 Lekki myśliwiec 8.000 Okręt wojenny 950 _________________________________________ Obrońca Kszynio [IGRP] ________________________________________________ Mały …

• No to go! Szmajek [LHiP] vs. Jestemmm Lamommm [SKB] ~ 470.85% Dnia 08-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Szmajek [LHiP] ________________________________________________ Mały transporter 5.000 Okręt wojenny 1.003 _________________________________________ Obrońca Jestemmm Lamommm [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 4.933 Duży transporter 800 Lekki myśliwiec 8.013 Krążownik 1.496 Okręt wojenny 1.558 Recykler 2.190 Sonda szpiegowska 4…

• Poszedł post o wojnie i nagle coś się zaktywizowało, skanów jakby więcej Ą ze średnio mi sie chciało dziś skanować, a do tego serial nowy oglądałem, dałem się ponieść wodzy fantazi i zobaczyć co będzie No i proszę, oto efekt Pozdro dla SKB i dla agresora, bo miło się zachował po bitwie. Wojnę uważam za rozdziewizoną Dnia 08-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Szmajek [LHiP] ________________________________________________ Mały transporter 5.000 Okręt wojenny 1.003 __…