Search Results

Search results 1-20 of 21.

• Czyli wszystko poszło zgodnie z planem.

• DwK [RVE] vs. SoloTM ~ 51874.62%

SoloTM - - Starcia Zibal

Gratulacje. Dostać gonga od największego pushera serwera zaszczyt przez duże Z. Sam nie wiem jak ogarniasz te wszystkie konta:)

• Pan PANDA

SoloTM - - DiD Zibal

Moim skromnym zdaniem załoga zrobiła już z tej gry swój "Folwark". Co chcą to robią. Kto im nie pasuje dostaje bana. Natomiast znajomi znajomych mogą robić co im się żywnie podoba.

• Pan PANDA

SoloTM - - DiD Zibal

PS. Proszę nie kasować moich postów @Ruda. Prawda w oczy kole? Wszyscy się mylicie. To nie mazda pacnął Pandę tylko QrQ. Tyle w temacie. A obelgi widzę wylewa z konta jakiegoś Tuptusia.

• Pan PANDA

SoloTM - - DiD Zibal

Ta panda co chwila spada z tego drzewa. A załoga na tym unii jest tylko do wymiany. Większych jeleni od nich to nie widziałem nigdzie. Klapki całkowicie mają na oczach i nic nie widzą (może nie mają tego widzieć). Kto ich tam wie. Sołtys tego burdelu powinien zastanowić się nad wymiana owej załogi serwera Zibal.

• No to się nasz Sołtys nieźle [ciach] taką decyzją. Wielkie brawa dla ni ego. Po drugie aktywni gracze nie powinni zasiadać w załodze. Moderator Neferet:Wulgaryzm

• Saladyn vs. soloTM ~ 20309.86%

SoloTM - - Starcia Libra

Gratuluje. Akcja się udała tylko przez złośliwość rzeczy martwych Strata ogólnie nie wielka, ale czy będzie odbudowa trudno przewidzieć. Jeszcze raz gratuluje.

• Quote from Fox: “No więc właśnie, jeśli brak ACS i opóźniania to po mojemu bezwzględną koniecznością jest brak aktywki na moonach, inaczej to nie będzie miało sensu, a ktoś tam się dowiedział, że to będzie wersja z aktywką na moonie tak? Szkoda tylko, że jest to takie jakby uni na próbę lub w stylu prywatnego serwera... zero supportu (będziecie chociaż łapać oszustów?), brak zmiany maila/hasła no i oczywiście brak reklam, co oznacza, że serwer zostanie pozostawiony graczom samym sobie.” Pełna zg…

• Starcie czyste jak wyprane w proszku Vanish. PS. Na koncie gra ta sama osoba które je kupiła aby je pierd.... (każdy chyba wie ). Przewidziałem doskonale kto zezłomuje resztę floty na tym koncie. Możecie mi mówić jasnowidzu

• Farmer bajki to wciskaj swojej babci . Nikt nie oczekiwał że się przyznasz że kupujesz konta i się na nich pushujesz. PS.Ale wszyscy o tym i tak wiedzą oprócz GO i SGO XD.

• Buhahaha . Ja [ciach] co za wałki tu idą. Wiedziałem że [ciach] resztę floty jak sprawa trochę ucichnie (i tak długo czekałeś ). Bo byłeś za cienki aby ją na raz zdjąć dlatego ją podzieliłeś . Takich wałków to długo nikt nie przebije. Pewno masz znajomości u GO skoro na żywca jedziesz takie pushe. Super Moderator Dziuba:Upominam za pseudo cenzurę

• Przecież Ty byś dupy nie ruszył jakbyś nie był pewien że na nim nie wtopisz Po drugie klepałeś ostatnio tylko recki, a teraz szczekasz bo wpadłeś Tylko że Administracja tego unii ma wszystko w dupie i nic nie robi. a Ty z tego korzystasz .

• A co miałbyś napisać że konto poszło do żyda

• Tak w skrócie. Ostatnio przez przypadek trafiłem na ogłoszenie sprzedaży konta na allegro z serwera Sirius z topki. Ponieważ grałem na tym serwerze ( najprawdopodobniej już nie wracam) zainteresowało mnie to ogłoszenie . I zacząłem przyglądać się topce kto szybko spawa flotę rsneaky.gif.Okazało się że robi to bardzo szybko Farmer . Jak się okazało spawał recki aby móc spokojnie pozbierać złom z zakupionego konta. Tylko byłem ciekaw czyje to będzie konto. Teraz już to wszyscy wiemy(No Name). Ciek…

• Dzięki panowie za zaufanie i lot. Kilkudniowa obserwacja dała skutek. Anubis został wyklikany na PZ. Tylko nie wiedzieliśmy czy trafimy flotę czy jakiegoś wabia. Chyba 3min przed wlotem Anubis pogratulował więc już wiedzieliśmy że lecimy na główną. Życzę mu odbudowy o ile taka będzie. Pozdrawiam wszystkich znajomych Nianie, Filu, Lorda Sitha, Kamo, Destroyera, Obiboka i innych których nie wymieniłem. Teraz odbudowa straconych zabawek. PS. śledzik teraz możesz iść odespać

• Gratuluje udanej obrony swojej pushówki, farmy czy jak ją nazwiesz. Zlamiłem i tyle w temacie. Nie z pewności siebie tylko zapomniałem o tym ataku po wyjściu z synem na trening. PS. Mówisz że zadzwoniłeś sam do siebie że lece na Ciebie hehehehe. Teraz odpoczynek z powodu braku czasu, a po powrocie się wyklepie te puszki.

• Bardzo dobrze by wpłynęło połączenie uniwersum Sirius, Rigiel i może Taurus. Przynajmniej weszło by jakieś ożywienie ,bo serwery zaczynają świecić pustkami. Na siriusie aktywnych graczy niedługo bedzie można policzyć na palcach . Jestem za jak najszybszym UF.

• Feniks by powiedział.. zalatuje pushem ( buddy etc. ) A na poważnie graty się należą, za zbiórkę złomu tym bardziej, pozbierać tyle to nie lada wyczyn. Nieznajomemu życzę ( za te 10 kk zlomu, czyli z 2 dni eko ) wyrzutów sumienia do starości.

• Quote: “WoneK napisał(a) Quote: “OFNA napisał(a) Quote: “KoPSoN z PrzYczaJKi napisał(a) Quote: “WoneK napisał(a) technologie ekspedycji na 17 ma Lobo z uni3 :)” jakiegos screena dostaniemy ? >_>” T. ekspedycji została wprowadzona 29 listopada czyli ok 80 dni temu Zeby do dziś mieć 17lvl ekspedycji potrzeba mieć : łączny poziom laborków w MSBN ok 800 !!!! nie piszcie więcej takich głupot” dostalem takie info od jednego ze złomiarzy ktory fsuje na ekspedycjach - nie ejst to moj wymysł. info było n…