Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• proxyforgame.com/pl/ogame/calc/production.php Kolejność danych: nick sojusz uni wydobycie z mnożeniem //wydobycie = metal + kryształ * 1,5 + deuter * 3 suma wydobycia //wydobycie = metal + kryształ + deuter data punkty wydobycie metalu wydobycie kryształu wydobycie deuteru kopalnie metalu kopalnie kryształu kopalnie deuteru top //Twoj top z uni technologia plazmowa np Greg TEREFERE 114 399 545 241 276 685 775 19.08.2019 136 853 709 183 070 944 42 913 464 50 701 367 43 43 42 42 43 42 42 42 42 42 …

• Quote from Gregory*: “@ciap u mnie ejst coś nie tak, mam 13 planet, nie wiem skąd mi policzyło tyle, niby w exelu twoim mam wypełnione tylko 13, a szablon generuje 14 ” Nie wiem. Pokaż sceena czy coś. Możesz na priv bo skasowałam pare PW Quote from Elkanen: “Moze zanim zrobisz aktualizacje to wezmiesz i moje eko pod uwage? Z tego co widze do dobrego top bym sie pewnie zalapal ale nie chce mi sie bawic z excelem czy jakims tam innym programem bo zwyczajnie slabe mam o tym pojecie ” Oczywiście że …

• @Wisior @Pazik @Ten Keyra Zapraszam z wpisami. PS. @Ten Keyra jak się wpiszesz to zrobię tego samego dnia aktualizację! Specjalnie dla Ciebie.

• Quote from SUNSHINEuniNEKKAR: “Quote from ciap: “To wagowa suma po przeliczniku 3:2:1 wyliczany metal czyli mnożymy kryształ razy 1,5 i deuter razy 3. ” ja i tak nie kumam po co ta wartość i jakie ma znaczenie w tych wyliczeniach... ” To temat w którym wpisane osoby zazwyczaj budują kopalnie które kosztują metal i kryształ. Deuter jest wtedy sprzedawany na metal i kryształ. Zwykła suma nie pokazuje mocy deuteru bo wchodzi do sumy x1 a deuter sprzedajesz trochę drożej niż minima. Dlatego jest dru…

• @Pazik wpisuj się Quote from SUNSHINEuniNEKKAR: “Quote from Virtual_ManPL: “1 - sumaryczne dobowe wydobycie, gdzie: metal+kryształ*1,5+deuter*3 ” -hej, ale sumaryczne mam inne [czyli zliczone wydobycie wszystkich sur.] a jest ono takie:256 340 503 -z punktami nie skojarzyłem ,bo suma była z lipca. ” To wagowa suma po przeliczniku 3:2:1 wyliczany metal czyli mnożymy kryształ razy 1,5 i deuter razy 3.

• Quote from Vegi: “Moderatora wątku proszę o określenie czy ma być używany nick poprzedniego właściciela czy mój. ” Zależy kto go zrobił. Jeżeli poprzedni właściciel zgłoś nick tamtej osoby. Jeżeli zrobiłeś Ty na nicku tamtej osoby zgłoś się jako Ty z Twoim nickiem - jeżeli masz tylko taką ochotę. W Zasadach mamy: "Rekordy są przypisane do osoby a nie do konta. "

• Quote from Das140: “Quote from ciap: “Bo dla mnie nie widzę tam jakiś zmian poza tym że bardziej leją wodę. ” Tutaj się nie zgodzę. Tam są kluczowe zapisy w regulaminie, których u nas brakuje. Np. taki zapis: Quote from yangyan: “When attacking sitting fleets, you are allowed to spy within 6 seconds before the attack, however even then no mass espionage/attack/transport missions are allowed. ” ” Dziękuję. Ostatnie zdanie... ;D Widział ktoś kiedyś tam jakieś RW gdzie było tak zrobione? U nas zapi…

• @gardze wami "Kategorie, Największy zysk z bitwy solo i ACS (teoretyczny) nie mają sensu. Jesteśmy w stanie dać RW. " Chodziło tutaj o RW gdzie jest meeega zysk a ktoś złom ukradł i zysk zwiał "Największa bitwa bez strat własnych ACS: kaszub79 [WWO] & AndreP [WWO] vs. skinner69 ~ 3870.08%" Zrobione na x2 "Sojusz z największą liczbą członków: 3 X (Uni68)" [AVALON] wygrywa "Ilość bitew jednego gracza w ST na jednym uni: 11 Fabiano (Europa) Ilość bitew jednego gracza w ST ogólnie: 192 Fabiano (Euro…

• Quote from ale cios antynazista: “maja furtke do karania graczy poprzez taki zapis ” Czyli u nas za skanowanie za mniej niż 6s nie ma banów? W takim razie po co taki zapis w Zasadach: "zakazujemy jakichkolwiek działań"? Tak samo jak w tamtym i u nas jest zapis zakazujący i dający podstawy do zablokowania. Inna sprawa ciężko mi ocenić tamten regulamin jeżeli nie znam żadnego przypadku w którym rozpatrywana była jakaś sprawa.

• Zaraz będzie hejt bla bla ale jako GO nie zajmuję się tym więc NIE MUSZE się na tym znać. @gardze wami Tam był jakiś link, wrzuciłam to w translatora i otrzymałam: Quote: “Wykorzystywanie błędów obejmuje między innymi następujące przykłady: Wszelkie działania floty w kierunku obrońcy na 6 sekund przed atakiem Każda akcja floty ma swoje konkretne zastosowanie. Misje szpiegowskie służą do dostarczania raportów o flocie drugiego gracza, misje transportowe służą do dostarczania zasobów, wrogie misje…

• Quote from Yossar: “Jak juz pisalem wczesniej na zmiane kodu nie ma co liczyc poniewaz to tylko u nas jest ten problem. Inne spolecznosci nie maja go poniewaz maja jasno wytyczony regulamin, ktory chroni przed lagowaniem. I tam sie to sprawdza. ” O jakimś konkretnym kraju mówisz?

• Quote from Elkanen: “Ano wlasnie, slowo klucz na koniec (podkreslilem). Bys nie chciala kombinowac tylko postarala sie o normalne zrobienie astro to bys nie musiala siedziec 48h online wiecej nic nie napisze bo znajdziesz zawsze wytlumaczenie na wszystko co tylko ktos Ci bedzie probowal zarzucic. ” Przy takich kosztach normalne zrobienie czegokolwiek nie jest możliwe. Badanie kosztowało ponad 100kkk surowców (suma surowców bez przeliczania) więc nawet po wzięciu pod uwagę nowej ładowności potrze…

• Quote from Elkanen: “Ty mozesz wyslac bo jestes wyzej ale jesli handlujesz ze slabszymi to tylko zwykla manipulacja przelicznikiem aby wyjsc na swoje i nie musiec wozic 150kkk (pewnie nawet nie masz tyle ladownosci). ” Rozumiem że rozmawiamy o moim rekordzie. Nie mam tyle ładowności dlatego zwózkę robiłam dwa dni i odświeżałam ogame co minimum 5 minut. Nie powiem było to wyczerpujące siedzieć cały czas dostępna. Do tego parę osób miałam na straży które w różnych porach losowo miały sprawdzać czy…

• Quote from Elkanen: “Ale po co mam kombinowac? ” Naprawdę muszę to pisać? Wysłałam jednemu graczowi 2kkk deuteru na jego astro bez handlu. Po co? Żeby wcześniej kliknął swoje astro i nie woził tych surowców. Gracz 2 albo 3 razy dostał złoma przed samym badaniem więc wolałam żeby miał u mnie dług niż kolejny raz wtopił. Dlatego gracze sobie pomagają w badaniach. I z tego co wiem nie tylko ja tak robię ale jest więcej takich osób. Jak innemu raz zezłomowali grawitony to również mu zrobiłam na zasi…

• Quote from gardze wami: “Kto prowadzi Rekordy ogame.pl @Ruda czy @ciap W Porozmawiajmy o ogame są dwa równoległe tematy. Zdecydujcie się. ” 27 maja 2017 roku ze względu na zmieniające się konfiguracje zmieniłam regulamin tematu. Kiedyś można było się wpisywać tylko ze speed x1 i x2. Dlatego tamtego dnia zmieniła rgulamin tematu + napisałam posta: Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!). Można sprawdzić że nie jest edytowany. Post @Virtual_ManPL pokazał że czasem rekordy nie są zgłaszane na…

• @SUNSHINEuniNEKKAR kopiujemy ten wzór nr 1 SUNSHINE KGH 114 335994213 256340503 22.07.2019 128.466.179 180222624 48388032 27729847 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 43 35 35 36 36 36 36 36 36 36 36 36 36 35 35 35 35 35 35 35 35 36 36 38 38 31 15 Mamy 3 osoby więc już idzie coś wygenerować

• Serwerowy serwer discordowy

ciap - - DiD Xanthus

Ja byłam GEN ale została tylko po mnie historyjka s150-pl.ogame.gameforge.com/ga…nfo.php?allianceId=500764 i w sumie po sojuszu też tylko.

• Quote from bocieek: “zgłaszam @Majs za najlepsze konto stopione na push. konto Legion/Mysterious - Uni Q ” Już nie wolno przetapiać kont Ale pewnie jakby można to dodałabym rekord "największy spadek bez ST"

• Jak będziesz w moim wieku to wstaniesz i zapomnisz po co wstałeś No nic może 22 zrobię wcześniej Jakby ktoś chciał zrosić jakiś rekordy z starego serwera... zastanowimy się Chyba już nie będzie roszad w speed więc domyślnie przyjmowane są te co obecnie są.

• Nadchodzi nowe - dyskusja

ciap - - Porozmawiajmy o OGame

Elkanen W taki sposób można każdą zmianę tłumaczyć: Pozycje 15 również są dla flociarzy i znam wielu którzy mają tam kolonie. Więc nie była to zmiana tylko dla ekowców.