Search Results

Search results 1-20 of 106.

• Nadchodzi nowe - dyskusja

Mirmir - - Porozmawiajmy o OGame

Witam Świetne macie pomysły: -przejmowanie planet -kasowanie budynków -statek baza na wybranych współrzędnych zamiast lotki Gdyby którykolwiek z tych pomysłów się ziścił to połowa graczy grających eco kasuje konta,a ja byłbym w tym pierwszy. Flociarze będą się ganiać kto pierwszy załączy urlop. Z innej beczki po jakie licho wprowadzać nowy statek recykler zbierający deuter ,jak wystarczy dodać tą funkcję do już istniejących recyklerów. Co do okresu oczekiwania na zapowiedziane zmiany ,myślę że m…

• Ładowność sond

Panie RENTEK czy ja gdziekolwiek podawałem jakieś sugerowane ilości osób ,które chcą lub nie chcą.W ostatnim poście napisałem ,że spora ilość graczy nie chce ,no bo o tym świadczą zarówno wpisy na forum ,prywatne dyskusje w grze czy wcześniejsze debaty chociażby przy zmianach parametrów unii.Napiszesz ,że spora ilość graczy chciałaby takich zmian i jestem wstanie się z Tobą zgodzić, ale które sporo jest wieksiejsze to już sprawa dyskusyjna. Napisałeś,że możesz mi zaświadczyć ,że spora ilość zwol…

• Ładowność sond

Nie będę odpowiadał na wszystkie punkty Buleono nie mam na to czasu, a poza tym po co.Ja odpiszę on odpisze i tak z rok może potrwać.Chłopie naprawdę nie rozumiesz ,że wprowadzenie ładowności sond zmienia całą rozgrywkę ,że jest spora ilość graczy ,którym taka zmiana się nie podoba.Chcesz grać na unii z ładownością sond to sobie graj ,nie wciskaj innym tego na siłę .Zagłosowałem na nową unii za ładownością sond graj sobie tam. Pozdrawiam ja:)

• Ładowność sond

Quote from buleon: “Bo Ty możesz grać na uniwersum z ładownością sond nie wykorzystując sond, ja nie mogę wykorzystywać ładowności sond na uniwersum, w którym tej opcji nie ma. Graj tak jak chcesz, ale pozwól innym grać tak, jak chcą. ” Nie nie mogę grać na uniwersum z ładownością sond bo mi taka gra nie odpowiada,dla mnie to już nie zabawa tylko męczarnia,wyścig szczurów .Czegoś tu nie rozumiesz,chyba jaśniej już napisać nie mogę. Quote from buleon: “Normalnie. Skoro na Aquariusie MT na moją fa…

• Ładowność sond

Quote from buleon: “No właśnie, ja Tobie nie bronię grać MT, nie bronię grać sondami, graj jak sobie chcesz i pozwól innym też grać jak chcą ” Przeczytaj mój punkt ze zrozumieniem,napisałem wyraźnie ,że nie chce grać na unii z ładownością sond -dlaczego TY nie pozwalasz innym grać tak jak chcą Quote from buleon: “Jeśli będziesz grał z głową, będziesz zbierał tyle, co teraz, tylko będzie to trudniejsze. Bo teraz dowolna farma daje Ci tyle, ile magazyn pomieści, bo farmerów jest za mało, żeby nie …

• Ładowność sond

Quote from buleon: “Po pierwsze nikt Ci nie broni postawić sond i się pościgać.Po drugie, w odróżnieniu od np. złomu z obrony czy przyspieszenia floty, nie musisz zmieniać swoich własnych przyzwyczajeń. Po prostu Twoje MT czasem przywiozą mniej niż powinny, a czasem po zeskanowaniu okaże się, że nie ma sensu lecieć. Niemniej jednak, zarówno na Xanthus, jak i na Aquarius, nadal grają osoby farmiące MT. Po trzecie, jeśli wstanę o 5, to zanim przefarmię wszystko, będzie 23 (przy dobrych wiatrach), …

• Ładowność sond

Quote from zwierzak: “Dlatego niech każdy głosuje jak uważa, lecz jeżeli nie próbował ktoś farmienia sondami a mówi, że są złe to takie bez sensu gadanie. Polecam najpierw sprawdzić a później mówić. ” Uświadom sobie że niektórzy mają wyobraźnie i potrafią przewidzieć skutki jakiegoś działania. Quote from buleon: “Dlatego, bo Tobie przeszkadza, że ktoś inny może i nie ma to bezpośredniego wpływu na Twoją grę, wyłącznie pośredni. ” Wprowadzenie ładowności sond nie będzie miało wpływu na grę górnik…

• Ładowność sond

Quote from zwierzak: “Szkoda, że kłuci się kilka osób między sobą a nikt inny się nie wypowie. Powiem tak farmienie sondami nie przeszkadza niektorym wiec dlaczego ma byc nie wprowadzona ? Weżcie tez pod uwagę, że mając 2 kk sond wrazie jakiejś szybiej akcji transport trwa 3 minuty nie 40 ” a niektórym przeszkadza,dlaczego więc ma być wprowadzone

• Ładowność sond

Buleon ile razy mam ci powtarzać te same argumenty ,o których zapominasz po paru postach. Przykład twoja wypowiedź:Zawsze jest tak, że piszą osoby, którym coś przeszkadza. Liczą się ankiety i to, czego naprawdę chcą gracze. i co mam Ci powtarzać parę postów wyżej w których pisałem ,że były ankiety i pomysł przepadł Upierasz się ,że jak ktoś chce to może sobie dalej farmić MT no jasne na Librze czy 68 też farmią dużymi transportowcami i ja ich popieram.Jakich Ty tu chcesz argumentów ,nie wystarcz…

• Ładowność sond

No i wypunktował Jeden Buleon ma rację reszta się myli Twoje punktowanie to bzdura na bzdurze,ja teraz wypunktuje Ciebie Ty mnie i tak w kółko ,a i tak nic nie zrozumiesz.Nie zrozumiesz jednego prostego faktu ,Tobie może i pasuje takie granie ,ale większości graczy nie.Twarde dane na to wskazują.

• Ładowność sond

Witam Buleon policz sobie ile osób w tym wątku obstaje za Twoją racją ,a ile przeciw.Wejdź w inne tematy na ten temat i zobaczysz ,że wszędzie jest podobnie. Przestań wypisywać bzdury ,że przy ładowności sond jest jakiś sens farmić MT.Wyobraź sobie ,że ta gra jest dla większej ilości graczy a nie dla garstki wybrańców,jak Ty wyfarmisz miliardy towaru logicznym jest ,że dla reszty zostanie nic.Sam pisałeś ,że grasz na unii z ładownością sond i że na początku sporo osób farmiło ale się wykruszyli …

• Ładowność sond

Quote from buleon: “Quote from Truck driver: “ ” Quote from Mirmir: “Buleon- po w prowadzeniu ładowności sond mogę sobie małymi transportowcami farmić he he -dobry żart. Pozdrawiam ja:) ” A myślisz, że ilu ludzi na dłuższą metę wytrzyma aktywny farming sondami? Niewielu, u nas było kilkanaście osób, które farmiły bardzo ostro. Zostało kilka, bo to jest po prostu niesamowicie męczące. ” I sam sobie odpowiedziałeś,dlaczego wprowadzenie ładowności sond to głupi pomysł. Gratuluję ja:)

• Ładowność sond

Witam Ładowność sond to chory pomysł,nie będę się rozwodził dlaczego bo temat nie jest nowy i wiele razy był już wałkowany.Wydaje mnie się ,że przy zmianach prędkości unii w ankiecie była opcja ,czy jesteś za ładownością sond i z tego co pamiętam na większości pomysł przepadł i dobrze. Buleon- po w prowadzeniu ładowności sond mogę sobie małymi transportowcami farmić he he -dobry żart. Pozdrawiam ja:)

• WItam Fajne starcie podoba mi się bo wniosło sporo zamieszania na forum ,a nie tylko graty i szo . TERMINATOR napisałeś ,że miałeś dobry kontakt z CIAP vel DAGUSIA ,namieszałeś trochę tym stwierdzeniem .Ludziów z którymi ma się dobry kontakt raczej się nie atakuje ,a tym bardziej nie farmi. CIAP posłałaś jakieś brzydkie słówka w kierunku atakiera ,które zostały tu zacytowane i szybko usunięte przez operatora .Spodziewałbym się od osoby myślę dorosłej jakieś krótkie przeprosiny w stylu sorki poni…

• Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%

Mirmir - - DiD U68

Witam Osoby odpowiedzialne za powyższy incydent już poniosły konsekwencje za swe niedbalstwo i doprowadzenie do tej katastrofy.Właściwie to zginęły podczas tego pirackiego ataku.Za dowódcą tego godnego potępienia zbrodniczego ataku , na pokojowo nastawioną planetę , już zostały rozesłane międzygalaktyczne listy gończe. Na samej planetce trwa mozolna odbudowa,nie wiem czy kiedykolwiek wróci do dawnej świetności tyle ofiar ,tyle sierot i kalek. Wstydź się zły agresorze niechaj ręka sprawiedliwości…

• satelity sloneczne

Mirmir - - Gra

nie starczy do końca gry ja mam już 22 lvl fuzyjnej ale fakt ten kierunek jest dobrym kierunkiem:)

• Oj jaka się krzywda dzieje,do tej pory oszukiwali uczciwie ,a teraz ich oszukano. Oj,oj jak mi Was szkoda. Nie pozdrawiam ja:)

• Witam Piękny prezent na Dzień Kobiet W imieniu wszystkich Pań dziękujemy bo dzięki nim i my mamy:) Choć prawdę mówiąc TO NAM SIĘ PO PROSTU NALEŻAŁO:) Pozdrawiam ja:)

• AntiGameReborn

Witam Decyzja jak najbardziej prawidłowa i powinna już dawno taka zapaść.Cofnijcie się parę postów wstecz ile jest narzekań na AGO ,a teraz jak ją zamknęli to jest taka wspaniała cudowna wręcz. AGR ma błędy ,ale przynajmniej jest jakaś szansa ,że zostaną naprawione,a przy AGO taka szansa równała się zeru. Wiecznych malkontentów i wrogów wszystkiego co nowe bo stare jest lepsze działało za mego dziadka to i teraz będzie działać Pozdrawiam ja:)

• Witam Skandal i jeszcze raz skandal.Fakt ,że decyzja zapadła tak szybko jest sprawą nie do przyjęcia , co z tego że decyzja jak najbardziej słuszna (ewidentny błąd gry) mogli by poczekać jeszcze z tydzień , a nie raz ciach i sprawa załatwiona. ART oczekujemy na wytłumaczenie jak tak można i mam nadzieję ,że w przyszłości wszytko wróci do normy i na decyzje nadal będziemy czekać tygodniami. Łącze się w bólu ze wszystkimi uważającymi się za pokrzywdzonych tą decyzją Swoja drogą szkoda ,że nie dosz…