Search Results

Search results 1-20 of 152.

• Mallory gratuluje ubicia tego co wszedzie widzial spiski i dziwne teorie tutaj pokazywal Jeszcze Fatala trzeba ubic i bedzie spokoj.. John...rece opadaja 6 czy 7 razy w ciagu 2 miesiecy Kiedy i jak to odrobisz ? A pewnie to nie ostatnia wizyta tutaj

• Quote from priesten: “Wow ładnie lotnik 2013 - a to dobre ” Widze ze pamiec slaba

• Quote from -hetevox-: “Jakieś przebudzenie mocy ? Gratki, potencjał we flocie masz ” Jak mi sie przysnie to potencjal zniknie dosc szybko

• Takie tam...sprawdzanie zdolnosci bojowej moich pilotow no i przy okazji mlody nabiera powoli doswiadczenia wysylajac sondy-od czegos musi zaczac -jeszcze bedziesz mial Swoje 5 min Pozdrawiam Caly sojusz i chlopakow z buddy Teraz czas sie zebrac Panie i Panowie i ustrzelic kogos konkretnego...w sojuszu jakas wieksza aktywosc ostatnio,wiec wszystko sie moze zdarzyc Dnia 18-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bladas [TEMPLARS_1] ________________________________________…

• Ej a co sie stalo wogole ? Wiecej z Wami nie pije I kto mi fsa zrobil sie pytam bo jakos nie pamietam zebym sie bawil pozniej moja flota Gratuluje Obrony

• Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%

Bladas - - DiD U68

Bladas [TEMPLARS_1] vs. Raz [CoEU] ~ 480% Dnia 11-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bladas [TEMPLARS_1] ________________________________________________ Krążownik 1.670 Niszczyciel 2.700 _________________________________________ Obrońca Raz [CoEU] ________________________________________________ Duży transporter 10.000 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Bladas [TEMPLARS_1] ________________________________________________ Krążownik 1.670 …

• Widze tez ze obronca padl na innym moonie beaten.gif beaten.gif Skan-Lot-Boooom Dzis szybko i na temat Oczywiscie pozdrawiam wszystkich graczy Templars 1 i znajomych Dnia 11-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bladas [TEMPLARS_1] ________________________________________________ Okręt wojenny 35.018 Pancernik 100.497 Krążownik 300.000 _________________________________________ Agresor justvroum [TEMPLARS_1] ________________________________________________ Sonda szpiego…

• No Panie Dariuszu..ale Pan przywalil no i nie wiedzialem ze tyle tych Panckow juz masz-Szacun Na Uni pojawil sie nowy lotnik niby maly ale zadziorny hehe...cisniesz dalej i oby jeszcze wiecej Ci wchodzilo Co do Twoich kompanow z Hindusa...chlopaki jestecie [mniam] ..radze kolejnym razem mniej pić Gratuluje i Pozdrawiam Administrator Forum kasai:Upominam za wulgaryzmy.

• Gratuluje Mallory %-wymiata Zysk- wymiata Tak wogole nie ma sie do czego przyczepic,wiec szukaj wieszych i zyskowniejszych strac bo takie jeszcze tutaj lataja Obronca pewnie sie pozbiera i bedzie bardziej pilnowal latajek

• Nie no wszystko ladnie pieknie Jest fajny zysk i wogole ...ale jedna rzecz nie pasuje Data tego starcia jest wczorajsza,wiec jak wyglada ? Fajnie gdyby codziennie byla wlasciwa Ogolnie gratuluje

• O prosze..jakos przeoczylem to RW a przeciez kombinator-sojusznik ladnie Sobie poczyna Buduj te latajki bo troszke brakuje Gratuluje

• Flote wyskanowalem dosc wczesnie ale obawialem sie ze ktos cos kombinuje bo podobno jest nagroda za upolowanie mojej floty ,wiec jestem ostrozny Byla chwila zwatpienia bo nie pasowaly mi akty po moich skanach i podejrzewalem ze cos tam mnie zastanie na moonie..ale na lekkim strachu sie skonczylo Jest to moje PB Solo Pozdrawiam caly moj sojusz...Rybke szczegolnie bo On zawsze jakos tak ma gadane ze nakreca mnie do skanowania Bedzie na kilka kopalni bo szkoda lokowac we flocie Obronca fajnie sie z…

Bladas - - DiD U68

Bladas [TEMPLARS_1] vs. misiek2729 [LITR] ~ 1524.86% Dnia 03-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bladas [TEMPLARS_1] ________________________________________________ Duży transporter 6.000 Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca misiek2729 [LITR] ________________________________________________ Mały transporter 4.000 Duży transporter 30.175 Wyrzutnia rakiet 426 Lekkie działo laserowe 133 Ciężkie działo laserowe 127 Działo Gaussa 48 Działo j…

• Takie tam male wpadlo.. Pozdrawiam ludkow z sojuszu i oby kiedys udalo sie spelnic nasze wspolne plany w dyskusjach jakie czasami prowadzimy Rybka znowu mnie zmobilizowales i obym nie skonczyl na jeden tutaj co tez tak ostro latal Lotnik roku 2012 Uni 1 ..prezentuje: Dnia 03-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bladas [TEMPLARS_1] ________________________________________________ Pancernik 35.527 _________________________________________ Obrońca lakiluk [AVALON] ______…

• No Darku ale mnie teraz zaimponowales Szkoda ze reszta leszczy nie wpada z wizyta kiedy jest okazja tylko zawsze leca jak siedzisz na koncie Oby wiecej i czesciej-Gratuluje

• Johny kolejny raz ??? Jak Ty teraz wyzlomujesz 75% naszego uni ? Zostaje latanie po Swoich kontach i robienie kilku % bo floty juz chyba nie masz na mST Atakerowi gratuluje-jest aktywny

• Quote from psycho: “smutne Cie tu w sumie widziec. 14 lat przynajmniej straciles na ta gierke pozdro, tomu90, u6, chaos ” Pamietam sojusz z uni6...ale nie kojarze Nicka Pozdrawiam

• justvroum vs HORTEX - Prywatna wojna

Bladas - - DiD U68

No Panie Darku gratuluje Dobrze ze jestesmy po tej samej stronie Pilnuj sie teraz bo na uni chodza sluchy ze jestes wysoko na liscie do zezlomowania

Bladas - - DiD U68

Ja pierdziele wszedzie ten Johny sie pojawia jest i tu i tam Widze ze teraz na legalu puchniecie na surowcach Johna-zglodzenie trzeba wyslac Gratuluje tak juz powazniej piszac Kakalko sprzedawczyku..odpusc juz(duzo za wystawienie bierzesz ?)

Bladas - - DiD U68

Quote from -hetevox-: “Quote from Zatkao_Kakao: “@Wojownik Kajaczenko on nie potrzebuje odbudowy bo juz farmi ” Chodzą plotki, że też jest farmiony ” Czyli daje na lewo i prawo-kazdy cos tam znajdzie