Search Results

Search results 1-20 of 40.

• Przejmowanie planet

Elkanen - - Gra

Quote from Das140: “Długo bys się sam nie utrzymał, ale to zależy od tego ile osób Cię nie lubi i jak bardzo ” Mam wrogow i sprzymierzencow. Ale lepiej mi grac bez sojuszu niz z. A i tak mam buddy w niejednym soju Sprawdz sobie w ilu sojach bylem i jak dlugo niestety tylko Libra. Historii Draco juz nie ma. mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…t&univers=_138&statview=2

• Przejmowanie planet

Elkanen - - Gra

Quote from Das140: “Dla graczy solo eko nie byłoby już miejsca, to fakt, ale myślę, że tacy gracze szybko by się przyłączyli do jakiegoś sojuszu ” Tak, tak oczywiscie a w kazdym soju krety i inne osobniki niewiadomego pochodzenia i czlonkostwa w soju stanowczo dziekuje, wole grac solo

• Dokladnie. Im wyzej postawiona poprzeczka tym wieksza motywacja do gry. A warto tez pomyslec jaki bedzie mlyn kiedy w wyniku fuzji wszystko wpadnie do tego jednego wora na Quantum

• Jak zwykle ciap, nie rozrozniasz co jest biale a co czarne. Skoro na UK potrafia zapisac dwa proste zdania w regulamine i stosowac te zapisy w praktyce to jaki problem maja w tej samej kwestii Polacy?

• Quote from ciap: “Ktoś kiedyś pytał jak to zwiozłam. A no tak. Patrząc jak maleje czas dolotu floty z planety na moona. ” Mimo tego, ze siedzialas non stop 48h to co bys zrobila kiedy ktos by Cie zaatakowal mimo tego, ze dawala bys wszelkie znaki jakie tylko mozna, ze jestes i pilnujesz konta? Nie mialas odpowiedniej floty na moonie wiec wystarczyly 2 rownolegle ataki na moona i na planete...

• Quote from ciap: “Spalanie pewnie na równi więc koszta te same. Zostaje kwestia bezpieczeństwa. Żeby spokojnie spać wybrałam opcję 2 dni. ” Nie mow, ze spalanie 2,4kk dt przy Twoim eko to jest jakis wielki problem o jakim bezpieczenstwie piszesz? Ze ktos Cie zezlomuje? Kiedy lecialem na Ciebie niszczami to i tak wbijalas w nocy wiec zalozyc mozna, ze ciezko Ci wbic niszczami kiedy Cie nie ma bo logujesz sie dosyc czesto.

• Quote from ciap: “Wysłałam jednemu graczowi 2kkk deuteru na jego astro bez handlu. ” Ty mozesz wyslac bo jestes wyzej ale jesli handlujesz ze slabszymi to tylko zwykla manipulacja przelicznikiem aby wyjsc na swoje i nie musiec wozic 150kkk (pewnie nawet nie masz tyle ladownosci). Dlatego tez zapytalem: Zapytaj programistów OGame

• Quote from ciap: “Zdradzę Ci tajemnicę. Jeżeli kupisz deuter po 2,5:1,5:1 to również nie dostaniesz bana pomimo że nie jesteś w team. Tylko nikomu nie mów o tej tajemnicy bo to tylko dla członków teamu. OK? ” Ale po co mam kombinowac? skoro teraz handluje po 2,8/1,8 to myslisz, ze spodoba sie to moim dostawcom jesli zjade przelicznikiem na 2,5/1,5 z obietnica, ze oddam kiedy bede mial? Quote from ^BrzydaI^: “no przycisnoles słabsze konta... pro kozak z Ciebie. Czym tu się chwalić wygranymi licyt…

• Tylko jedno cisnie sie na jezyk. Buleon, zatwardzialy zwolennik farmienia sondami szybko surowce dzieki tym sondom zdobywal ale jeszcze szybciej je oddaje Graty i kolejnych udanych lotow na tego Pana zycze

• Quote from ciap: “Elkanen W taki sposób można każdą zmianę tłumaczyć: Pozycje 15 również są dla flociarzy i znam wielu którzy mają tam kolonie. Więc nie była to zmiana tylko dla ekowców. ” Kolonie czy lotki? Zamiast sie teraz rozczulac czy zapowiadane zmiany beda dobre czy zle proponuje uzbroic sie w cierpliwosc i przekonac sie na wlasnej skorze co i jak a dopiero wciagac sie w dywagacje.

• Quote from ciap: “+ statki 99k - słyszałam że są osoby które korzystają po dużym złomie, dla bunkrowca aż to takiej różnicy nie robi bo on ma zazwyczaj stały napływ surowców, flcoiarz ma bum i dużo tego naraz ” Gram eko i ta opcja tez mi pasuje nie musze juz klikac 10 razy by postawic 100k sztuk danego rodzaju statku klikam raz 100k i mam z bani takze korzysc dla ekowca i dla flociarza jednakowa. Quote from ciap: “+ teleporter - mam ekowy sojusz i mało kto teleportuje flotę ” Mimo, ze gram eko t…

• Quote from zefir: “Może to jest właśnie realizacja ich zapowiedzi z zeszłego roku? Statyczny statek flagowy, który można przerzucać przez teleportery na koordytaty sojuszników i z jego pokładu wysyłać swoje statki do ataku (taka nielatająca platforma startowa, która pojawia się na spisie z prawej strony, coś jakby dodatkowa kolonia). Flota z niego startuje i na niego wraca, aby wrócić przez teleporter... ” Cos niby w podobie do lotniskowca na morzu/oceanie. Bardzo przydatna opcja by to byla. Quo…

• Serce sie kraja jak widze tyle wyfarmionego dexu a moglo byc to u mnie lepiej spozytkowane trzeba chyba zaczac sie prosic by wysylali Graty i podtrzymania passy

• Quote from new_mateuszgg: “temat dotyczy floty stojacej ktorej obronca nie moze podniesc przez lagowanie sondami i na tym sie skupmy ” Floty stojacej na moonie. Mozesz miec tylko podejrzenia, ze ktos leci na podstawke. Bez opozniania i skanu nie wylapiesz podstawki jesli bedziesz lecial "na pale".

• Quote from Lucky Gal: “sprobuj wyslac z podgladu gali skany co 1s... podpowiem- wyskoczy nie udalo sie wyslac floty to raz ” To ciekawe dlaczego kiedy skanuje idlaki to zdarza sie, ze mam nie jeden skan a dwa?

• Czy istnieje jakakolwiek mozliwosc wprowadzenia sztywnego przelicznika w handlu lub wprowadzenia mniejszych widelek niz obecne by zredukowac do minimum mozliwosc manipulacji?

• Quote from Lucky Gal: “A co z prawem do ucieczki obroncy ktory ma zdjetego moona? zaraz wprowadzicie zakaz wyliczania co do 1 s bo gosc nie moze uciec? jakim prawem on nie moze uciec? ” No coz. Jak moona spalisz i typ ma zlamionego fs-a gdzie na planete pod tym moonem wraca flota to jest tylko i wylacznie nagroda dla Ciebie, ze nie ma juz mozliwosci by sie z tego wybronic (poza podstawka rzecz jasna). Obserwowales cel, domyslales sie jakie fs-y robi obronca, podjales probe spalenia moona zakoncz…

• Quote from Das140: “Z tego co rozumiem (albo nie), następuje przeładowanie strony po zrobionym RW, aby zaktualizować stan floty obrońcy. Przy ataku samymi sondami flota obrońcy nie zmieni swojej liczebności, a więc nie trzeba "odświeżyć" obrońcy. ” Nie chodzi o samo odswiezenie przegladarki (klikniecie podgladu). Chodzi o to, ze im wiecej do policzenia ma serwer tym dluzej trzeba czekac na rw i tym samym wychodzi takie cos, ze choc probujesz to nie mozesz nic zrobic dlatego jest problem przez la…

• Quote from Profesore: “Kocham te płacze osób z pustym kontem xD ” Taa, bos widzial moje konto

• Amatorow nowych uni i topki za hajs ciag dalszy ile to uni otwarte, 2-3 dni?