Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Hehe, ciągnie wilka do lasu Gratki potężnego zysku, opisy widzę nadal całkiem kształtne Obrońcy Sz/O.

• Serwerowy serwer discordowy

buleon - - DiD Xanthus

Może spróbujmy tak: @sileence @khz @panpiwek1234 @Reaver @gargamel @krzych129 @Torr3z @pasibrzuch @Ecc0 @Kociak ^^ @TheAnimal @Toadie @Ilusioon @Dill @Atuliti @xxx - tu nie jestem pewien czy Ty to Ty @Makrela @trampek @Emperor Explorer @zwak @Raiden @Demeter - tu też nie jestem pewien @Gladi @Fukasz07 @Miikuu @NERO77 discord.gg/8Es9vY - zapraszamy Jak ktoś zna więcej nicków, to wpisywać i zapraszać

• Quote from gardze wami: “Kto prowadzi Rekordy ogame.pl @Ruda czy @ciap ” Czy to ważne? Quote from gardze wami: “Proszę o jasną deklaracje Dziubasku. Czy temat z Rekordami ogame.pl przejęła @Ruda mimo, że 27 maja zmieniłaś 'regulamin' czy dalej prowadzisz go Ty? Bo jeśli dalej się poczuwasz do prowadzenia 'ogólnych' rekordów to nie widze sensu zakładania drugiego takiego 'samego' tematu. ” Rekordy wszystkich speedów ma ciap, rekordy x7 - Ruda. Całkiem proste i o ile dziewczyny będą współpracować,…

• * Nowy wpis * Merchant Deuterium * 0 * 152 * 187 480 486 * 113 431 735 * 18.08.2019 * 18 416 080 * 61 814 256 * 19 457 472 * 32 160 007 * 36 36 37 36 36 36 36 36 30 28 34 * 30 30 29 30 31 30 31 31 28 22 28 * 35 36 35 35 34 34 35 34 35 31 34 * 101 * 13

• 1. Czy planujecie wzmocnić rolę sojuszu w rozgrywce? 2. Czy istnieje szansa na wprowadzenie ładowności sond na starych uniwersach? Czy blokada, o której CoMa nie chciał nic powiedzieć, wynika z aspektów technicznych czy też nie chcecie jeszcze bardziej wzmacniać tych uni? Pozdro @Art 3. Dlaczego nie można wprowadzić badań x14 przy eko x7 i ujednolicić standardu prędkości eko na poziomie x7? 4. Dlaczego event PZ z antymaterią jest organizowany znacznie rzadziej niż w zeszłym roku? 5. Dlaczego sur…

• Astronomiczny

buleon - - Nauka

Oddaję.

• Astronomiczny

buleon - - Nauka

Iran, Wielka Brytania i Korea Południowa.

• Harry Potter

buleon - - Rozrywka i hobby

Proszę o wskazanie dwóch nawiązań do religii chrześcijańskiej w serii Harry Potter. Jedna pochodzi z czwartej, druga z siódmej części.

• Będziesz to jakoś różnicować, czyli robić konfiguracje czy po prostu największe możliwe wszystko, niezależnie od speedu?

• Harry Potter

Riddikulus, bo trafił na bogina, który udawał dementora. Wcześniej użył Expecto Patronum.

• Harry Potter

Poprawnie. Choć świeci też w ciemności

• Harry Potter

Nie o nie mi chodziło. Protego Horribilis nie da się użyć inaczej w żaden dodatkowy sposób. Zaklęcie jest dość dobrze znane czarodziejom, choć uważane za dość skomplikowane.

• Już nie przesadzajcie tak z tą kartą, bo się mnie ludzie pytają czy chcę wydać na start na Janice 1k PLN - dementuję Toż to zwykły dok był + 2 detroidy na DT. Gratki czujności, chociaż i tak nie wszystko ubiłeś

• Nowy wpis Grupa 3 Uni Cosmos Planeta Merchant Deuterium 4.157.200.000 Wyrzutnia rakiet 665.824 Lekkie działo laserowe 171.144 Ciężkie działo laserowe 75.833 Działo Gaussa 2.500 Działo jonowe 100.000 Wyrzutnia plazmy 7.570 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 Przeciwrakieta 60

• +1, też czekam na Zibalu.

• Uni Cosmos - konfiguracja?

buleon - - DiD Cosmos

Quote from Art: “buleon masz chyba problemy z pamięcią Jak zdarta płyta wracasz do ładowności sond na starszych Universach :x Póki nie będzie takiej możliwości do dyspozycji, to nie ma co o niej wspominać. Mam nadzieję, że w końcu zapamiętasz ” Nie myślałem o Cosmos jako o starszym uni, jako że starsze od niego Xanthus, Yildun, Zibal, Aquarius i Bellatrix ładowność mają. Quote from Art: “Jedyne opcje jakie widzę do zmiany to : Eco x7, może badania x12 przy eco x6 i pola? Coś pominąłem? ” PZ ewen…

buleon - - DiD Cosmos

Przyspieszenia konfiguracji raczej nie ożywiają uniwersów, ożywiają je (i to na krótko) wyłącznie fuzje. Natomiast do następnej fuzji warto się odpowiednio przygotować, bo w tym momencie jesteśmy na podwójnie straconej pozycji, bo po pierwsze jesteśmy najmłodszym uni z prędkością flot x1, a po drugie każdego dnia pozostałe uni (Nekkar, 68, Taurus, Xanthus i Zibal) nam uciekają.

buleon - - DiD Cosmos

Warto podbijać temat Prawda jest taka, że Cosmos to aktualnie najpowolniejsze uni. Jedyne uni w Polsce, które ma eko x5, a co za tym idzie, badania również. Mamy też (wspólnie z Bellatrix) najmniejszy bonus pól w Polsce (+15). Reszta współczynników nie odstaje od innych uni, choć moim zdaniem warto spytać o możliwość wprowadzenia ładowności sond, bo to zawsze znacznie przyspiesza uniwersum. @Art możesz zaopiniować?

• O proszę, Ecco Wróciłeś na Dorado i zyski są

• Fakt, przy czym generalnie najlepiej by było podnieść eko wszędzie do x7, zresztą i tak najmłodsze uni bez x7 eko to Cosmos (x5). Oprócz niego jest Fenrir, Galatea, Himalia i chyba Indus x6, z badaniami x12. x7 eko powinno być nowym standardem, bo gra się dynamizuje dzięki niemu. A badania zwiększyć do x14 i też można powstawiać wszędzie, gdzie przejdzie to w ankietach. Reszta parametrów jak PZ, PZ z obrony, ładowność sond, szybkość floty, liczba galaktyk i ACS - to wystarczająco różnicuje uniwe…