Search Results

Search results 1-20 of 165.

• Witam Graczy Starcie z serii tych pożegnalnych. Razem z Wielebnym postanowiliśmy skończyć grać na dorado, niestety granica naszej tolerancji na pusz została przekroczona co najmniej 4 razy Z mojej strony chciałbym podziękować za grę sojuszowi NZD (albo jej resztce). Ostatni rok był dosyć intensywny na dorado. Może kiedyś uda się znowu polecieć w acsie na jakimś innym uni. Specjalne podziękowania oczywiście dla Wielebnego za chęci wspólnej gry, oraz dla @Darkstorm^ za nieustanne wspieranie nas w …

• torino [NZD] vs. Jarema ~ 1994.9%

Ecc0 - - Starcia Dorado

Ajajaj a też od zdjęcia urlopu przez Obrońcę mu się przyglądałem może jednak o złej godzinie patrzyłem Przetapiaj Torino co by amatorki nie było

• Limonoleum [NZD] vs. Dre ~ 4494.32%

Ecc0 - - Starcia Dorado

No ładny prezent Ci Obrońca zgotował Graty!

• Jak już mówiłem spawaj na stateczki to będzie ciekawiej Gratulację wlotu!

• Odrobione i to z nawiązką Szkoda @Diakon1975 że padłeś

• Witam Graczy Yasumoto ściągnął kulke Kimono i tak czekałem aż jakiś inny gracz się pojawi w układzie, albo da jakąś intergale Nic takiego się nie zdarzyło, a Yasumoto chyba nie ma takiej siły przebicia żeby przez bunkier Kimono się przebić. W tym momencie wchodzimy my - cali na biało Pozdrowienia dla NZD Dnia 24-07-2019 22:17:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Statek kolonizacyjny 1 Lekki myśliwiec 200.000 ________…

• Tabasko [NZD] vs. lena ~ 1677.47%

Ecc0 - - Starcia Dorado

Witam Graczy Jakieś zapomniane statki. Dnia 24-07-2019 01:25:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tabasko [NZD] ________________________________________________ Pancernik 3.000 _________________________________________ Obrońca lena ________________________________________________ Mały transporter 501 Duży transporter 19.750 Ciężki myśliwiec 6 Krążownik 13 Recykler 9 Sonda szpiegowska 79 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Tabasko [NZD] ___________________…

• Witam Graczy Tym razem ja u Sąsiada w niezapowiedzianych odwiedzinach Dawaj dawaj Panie Piorun, odświeżamy dalej Pozdrowienia @Diakon1975, @Darkstorm^ no i NZD nutka [url][url]https://www.youtube.…v=4CI3lhyNKfo[/url][/url] Dnia 23-07-2019 13:07:12 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tabasko [NZD] ________________________________________________ Pancernik 5.000 _________________________________________ Obrońca PiorunSztywniutko [BoSS] ________________________________________________ M…

• Jakoś mnie ominęło to starcie Gratki Wielebny! Dobrze widzieć że latasz i nie czekasz na recki odemnie

• Witam Graczy Któryś to już raz u Obrońcy, SzO. Pozdrawiam @Darkstorm^, @Diakon1975 i NZD nutka [url]https://www.youtube.com/watch?v=8PIPyPMNnp8[/url] Dnia 22-07-2019 08:31:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tabasko [NZD] ________________________________________________ Pancernik 9.505 Krążownik 6.577 _________________________________________ Obrońca maspeth [GoToWork] ________________________________________________ Mały transporter 1.939 Lekki myśliwiec 17.584 Ciężki myśliwiec 1…

• Quote from Efel D: “Co za niegoscinny facet zamiast z flacha wyjsc to pancami straszy ” Oho, nie chciałbyś widzieć co Gość u siebie w garażu trzyma

• Witam Graczy Nowy sąsiad wpadł w odwiedziny, miło z jego strony że ciasto zabrał Stek nie powala, ot zapomniane 60k mtków puszczone w ostatnim slocie, ale że w tagu jest NZD i BoSS to chyba jednak trzeba wstawić Pozderki dla @Darkstorm^ i NZD No i Piorun - odświeżamy dalej thumbsup.png giphy.gif Dnia 19-07-2019 17:17:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PiorunSztywniutko [BoSS] ________________________________________________ Mały transporter 60.000 ________________________________…

• e7030e3d8727f95eb83cbfd4afd2dd4b.png że odbudowujesz No i graty wlotu, oraz udanych srogich wakacji

• Quote from Limonoleum: “Ecc0 lamusie, podobno kopalnie nie latają... ” Zapamiętaj tą nutke, przypomnę Ci ją jak już będę miał kiedyś flote znowu albo na kolejnym S&D

• Witam Graczy Miło że chociaż wierzysz @Darkstorm^ SzO @andy501, twarda z Ciebie sztuka, tylko pilnuj fsów (chociaż nie wiem czy sam jestem odpowiednią osobą żeby to pisać ) nutka: [url]https://www.youtube.com/watch?v=mjy38-V5jyw[/url] Dnia 15-07-2019 11:22:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tabasko [NZD] ________________________________________________ Pancernik 9.773 _________________________________________ Obrońca Andy501 [30PLUS] ______________________________________________…

• Witam Graczy Tak to bywa że czasami rzuci się parę skanów w różne strony Pozdrowienia dla @Darkstorm^, @Diakon1975, NZD i Latających Kopalni nutka [url]https://www.youtube.com/watch?v=_7Dv5inmR2U[/url] Dnia 15-07-2019 08:41:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tabasko [NZD] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca maspeth ________________________________________________ Mały transporter 1.409 Bombowiec 240 N…

• Graty, miło widzieć kogoś nowego w tym dziale Spawaj co by nudno nie było

• Quote from Jarun: “Teraz już w ogóle mnie nuda dopadnie na tym Dorado... ” Jeszcze jestem ja z nadmiarem dexu na bezsensowne przepały Pozderki zawsze chętnie przyjmuję Gratki dla Limopoleum i Osamixa za starcia! Jeszcze wrócę na odpowiednie tory No i powodzenia @AB Rh plus, co by nie było byłeś jednym z nielicznych których starałem się nie skanować jak jeszcze flotke miałem

• Nic tak nie smakuje na koniec jak Leszcz Graty starcia, a ja i tak swoje wiem więc się nie żegnam

• Witam Graczy Po dłuższej przerwie, niestety ze zredukowaną ilością statków ale starczyło na Atomówkę Pozdrowienia zwyczajowo dla prawilniaka @Diakon1975, krętacza @Darkstorm^ ( ) i NZD i dzięki @Limonoleum za paczkę dexu nutka [url]https://www.youtube.com/watch?v=MvxOwLwtBuw[/url] Dnia 26-06-2019 14:25:24 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tabasko [NZD] ________________________________________________ Krążownik 6.750 Okręt wojenny 675 Pancernik 9.998 ________________________________…