Search Results

Search results 1-20 of 788.

• Nadchodzi nowe - dyskusja

kasai - - Porozmawiajmy o OGame

nikt z Was nie chce nawet pospekulowac co sie zmieni? Co ro beda za statki? Ps nikt nie kaze nikomu wypowiadac sie w tym temacie jezeli nie chce. Temat jest dla chetnych Zawsze jest mozliwosc aby pochwalic za to, ze cos sie dzieje, lub skrytykowac, że za pozno. Ale temat nie jest do krytykowania tego, ze powstal

• Nadchodzi nowe - dyskusja

kasai - - Porozmawiajmy o OGame

Wszystkie informacje zostana podanie w swoim czasie

• To może jak już cytujemy regulamin to warto byłoby przeczytać linijke wyżej: Quote: “ Po bitwie czas na zamieszczenie raportu to 72h. Po upływie tego czasu takie RW, jeśli pojawi się na forum, może zostać od razu usunięte lub zamknięte przez moderatora. Pierwszeństwo umieszczenia RW w ST należy do zwycięzcy danej bitwy. Gdy nie uczyni on tego w ciągu 24h od powstania RW, prawo takie zyskuje także strona przegrana. ” Zamykam.

• Szukasz sojuszu? Dopisz się tutaj!

kasai - - DiD Janice

Szukasz sojuszu? Wpisz się właśnie w tym temacie! Dla ułatwienia osób rekrutujących wypełnij następujący schemat: Nick: Liczba punktów: Jaki sojusz mnie interesuje? (opis czego mniej-więcej szukasz) Kontakt: Inne: Aktualność propozycji: (w przypadku wygaśnięcia oferty,piszemy Nieaktualne) Nie dla: - Reklam sojuszy Tak dla: - składanie oferty rekrutacji na pw danego użytkownika (Hidden Content)

• Progi Starć Tytanów Uni Janice: ____________________________________________________ solo: 1% ACS: 2% ____________________________________________________ Informacje o zmianach progów będą umieszczane w tym wątku.

• Temat dla sojuszy szukających rywali do wojen. Proszę wpisywać się według następującego schematu: Nazwa sojuszu: Tag sojuszu: Jaki rywal nas interesuje: (top w pkt/flotach, liczebność) Kiedy chcemy toczyć wojnę: Dodatkowe zastrzeżenia (nieobowiązkowe): (np. tylko w systemie procentowym, minimalne progi, stosunek RW z ACS itd.) Kontakt: (nie podajemy współrzędnych planet) Aktualność propozycji: (w przypadku wygaśnięcia propozycji piszemy nieaktualne) Temat służy jedynie do zamieszczania propozycj…

• Na samym dole był aktywny link, ale ten poprawiłam. Dziękujemy za zwrócenie uwagi.

• Zamykam na prosbe autora.

• Temat ponownie otwarty. Niektórym widzę zacięła się płyta. Powtarzające się komentarze (co raz ktoś napisał nie musi 5 razy powtarzać) będą usuwane. Do tego dochodzą komentarze nie na temat, te będą nadal sukcesywnie kasowane.

• Proszę o opanowanie emocji i zaprzestaniu snucia rożnych teorii spiskowych. Skoro ticket został wysłany to ktoś go opracuje. Do tego czasu proszę się uspokoić i nie offtopowac w temacie wyciagajac jakieś stare brudy lub zajmując się jedynie wycieczkami osobistymi. Edit: @Truck driver może zastanów sie nad sobą. Ciągle wszędzie się wtrącasz i piszesz nie na temat. Nie wiem co Twoje wycieczki personalne do Torquemada mają wspólnego z tym tematem.

• Przypominam, iż nie jest to RW na Yes Manie. Proszę trzymać się wątku. Offtopic będzie kasowany. Kultury niektórzy także mogliby się nauczyć.

• Quote from Vito Andolini: “Quote from kasai: “Pojedynczy przypadek nie może mówić o jakimś ogólnym problemie, zważywszy, że autor tematu nawet nie odpisał na zadane pytanie i nie wiemy nic, prócz tego, co sam napisał w pierwszym poście. ” @kasaiNa podstawie wycinka ekranu przesłanego przez dexPL i bez podania danych: wersji systemu operacyjnego, wersji przeglądarki internetowej, czy zainstalowane jest oprogramowanie bądź skrypty blokujące javascript np. NoScript. rozdzielczość ekranu, trudno zdi…

• Pojedynczy przypadek nie może mówić o jakimś ogólnym problemie, zważywszy, że autor tematu nawet nie odpisał na zadane pytanie i nie wiemy nic, prócz tego, co sam napisał w pierwszym poście.

• kasai - mala wredota :P

kasai - - Członkowie Teamu

Dobra, poświęcę się Quote from vse: “cześć, Mam pytanie Kasiu.... Mam nadzieję, że kiedyś tu zajrzysz i przeczytasz odpowiedź Pamiętasz z jakimi moderatorami i na których działach zaczynałaś przygodę..... Tą 10lat temu? Kilku ich było, z Punitorem i Zaimerem miałam najwięcej styczności na poczatkach mojej kariery Nie wliczając w to godzin spędzonych na IRC z innymi świetnymi modkami edit.. z dawnego uni20 ktoś tu jeszcze zagląda?? Z tego co mi wiadomo to nie, już się wszyscy zestarzeli. Chyba i …

• kto zgadnie kto napisze nastepny :)

kasai - - Spam

to ja :oooo moge sie zajadac kilogramami! Teraz @Mati

kasai - - Spam

@^BrzydaI^

• Temat przeczyszczony. Selene upominam za offtopowanie i zasmiecanie tematu.

• Z dniem 16.04.2019 od godziny 12:00 obowiązywać będą nowe progi: u Galatea - 60% solo 90% ACS

kasai - - Spam

@Superman pomyliles mnie z @kruszynka. Ona ma na pewno cos do opowiedzenia

kasai - - Spam

eee. Nie. Ja tu tylko statystka. Otworzyc moze @Zaqes