Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• 1. Czy planujecie wzmocnić rolę sojuszu w rozgrywce? 2. Czy istnieje szansa na wprowadzenie ładowności sond na starych uniwersach? Czy blokada, o której CoMa nie chciał nic powiedzieć, wynika z aspektów technicznych czy też nie chcecie jeszcze bardziej wzmacniać tych uni? Pozdro @Art 3. Dlaczego nie można wprowadzić badań x14 przy eko x7 i ujednolicić standardu prędkości eko na poziomie x7? 4. Dlaczego event PZ z antymaterią jest organizowany znacznie rzadziej niż w zeszłym roku? 5. Dlaczego sur…

• Astronomiczny

buleon - - Nauka

Oddaję.

• Astronomiczny

buleon - - Nauka

Iran, Wielka Brytania i Korea Południowa.

• Harry Potter

buleon - - Rozrywka i hobby

Proszę o wskazanie dwóch nawiązań do religii chrześcijańskiej w serii Harry Potter. Jedna pochodzi z czwartej, druga z siódmej części.

• Quote from Ruda: “* Najwięcej razy zezłomowana osoba na miarę ST: ” Na jednym uni? Co z kontynuacją np. Uriel -> Xanthus itd.? I co jeśli miałem złomy na wielu uniwersach, tzn. liczymy osobę czy konto? Quote from Ruda: “Podając swoje wydobycie nie uwzględniaj w nim Geologa. ” A boostery? Quote from Ruda: “* Antymateria: ” Podział na event/brak eventu? Fajny, przejrzysty temat, szkoda tylko, że nie ma w nim nic dla farmerów. Flociarze mają, górnicy mają, badacze mają, bunkrownicy mają, a farmerzy…

• Będziesz to jakoś różnicować, czyli robić konfiguracje czy po prostu największe możliwe wszystko, niezależnie od speedu?

• Harry Potter

Riddikulus, bo trafił na bogina, który udawał dementora. Wcześniej użył Expecto Patronum.

• Harry Potter

Poprawnie. Choć świeci też w ciemności

• Harry Potter

Nie o nie mi chodziło. Protego Horribilis nie da się użyć inaczej w żaden dodatkowy sposób. Zaklęcie jest dość dobrze znane czarodziejom, choć uważane za dość skomplikowane.

• Już nie przesadzajcie tak z tą kartą, bo się mnie ludzie pytają czy chcę wydać na start na Janice 1k PLN - dementuję Toż to zwykły dok był + 2 detroidy na DT. Gratki czujności, chociaż i tak nie wszystko ubiłeś

• Nowy wpis Grupa 3 Uni Cosmos Planeta Merchant Deuterium 4.157.200.000 Wyrzutnia rakiet 665.824 Lekkie działo laserowe 171.144 Ciężkie działo laserowe 75.833 Działo Gaussa 2.500 Działo jonowe 100.000 Wyrzutnia plazmy 7.570 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 Przeciwrakieta 60

• +1, też czekam na Zibalu.

• Uni Cosmos - konfiguracja?

buleon - - DiD Cosmos

Quote from Art: “buleon masz chyba problemy z pamięcią Jak zdarta płyta wracasz do ładowności sond na starszych Universach :x Póki nie będzie takiej możliwości do dyspozycji, to nie ma co o niej wspominać. Mam nadzieję, że w końcu zapamiętasz ” Nie myślałem o Cosmos jako o starszym uni, jako że starsze od niego Xanthus, Yildun, Zibal, Aquarius i Bellatrix ładowność mają. Quote from Art: “Jedyne opcje jakie widzę do zmiany to : Eco x7, może badania x12 przy eco x6 i pola? Coś pominąłem? ” PZ ewen…

buleon - - DiD Cosmos

Przyspieszenia konfiguracji raczej nie ożywiają uniwersów, ożywiają je (i to na krótko) wyłącznie fuzje. Natomiast do następnej fuzji warto się odpowiednio przygotować, bo w tym momencie jesteśmy na podwójnie straconej pozycji, bo po pierwsze jesteśmy najmłodszym uni z prędkością flot x1, a po drugie każdego dnia pozostałe uni (Nekkar, 68, Taurus, Xanthus i Zibal) nam uciekają.

buleon - - DiD Cosmos

Warto podbijać temat Prawda jest taka, że Cosmos to aktualnie najpowolniejsze uni. Jedyne uni w Polsce, które ma eko x5, a co za tym idzie, badania również. Mamy też (wspólnie z Bellatrix) najmniejszy bonus pól w Polsce (+15). Reszta współczynników nie odstaje od innych uni, choć moim zdaniem warto spytać o możliwość wprowadzenia ładowności sond, bo to zawsze znacznie przyspiesza uniwersum. @Art możesz zaopiniować?

• O proszę, Ecco Wróciłeś na Dorado i zyski są

• Fakt, przy czym generalnie najlepiej by było podnieść eko wszędzie do x7, zresztą i tak najmłodsze uni bez x7 eko to Cosmos (x5). Oprócz niego jest Fenrir, Galatea, Himalia i chyba Indus x6, z badaniami x12. x7 eko powinno być nowym standardem, bo gra się dynamizuje dzięki niemu. A badania zwiększyć do x14 i też można powstawiać wszędzie, gdzie przejdzie to w ankietach. Reszta parametrów jak PZ, PZ z obrony, ładowność sond, szybkość floty, liczba galaktyk i ACS - to wystarczająco różnicuje uniwe…

• @Piort to co Ty robiłeś serdecznym palcem? Gratki, bo obrońcy się należało, ale i tak Sz/O mu.

• Hehehe, gratki Wiosna Dzięki wielkie i za pozdrowienia, i za samo starcie, bo na tym obrońcy to nie jest częsta rzecz. Schodź częściej z urlopu, bo Twoich umiejętności na uni brakuje

• Quote from sheaker: “Cóż, graty Shade ! Moda na (brak) Sukcesu u Buleona ciągnie się dalej, [ciach] No nic Sz/O Buleon ! ” Ech Hellmond. Mi przynajmniej sojusznicy nie muszą surowców dawać, na nogi potrafię się postawić sam Quote from Truck driver: “@buleon jak to jest? Farmiac sondami trzeba jedynie pilnowac fs i niby zawsze puszczasz fs kiedy bedziesz mogl je odebrac i nimi pofarmic. ” Gdy już je puszczam, to tak, żebym mógł je odebrać. Tutaj po prostu nie został puszczony fs Quote from Truck …